Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinkaaaa

tlusta cera??

Polecane posty

Gość karolinkaaaa

kurde juz mam dosc.!!! nienawidze swojej twarzy;/czasem tlusta,czasem mieszana.... nawilze ja kremem jest tlusta, posmaruje kremem matujacym jest sucha. uzywam podkladu do cery mieszanej,wiec na poczatku widac wszystkie miejsca suche na twarzy po godzinie cala sie swiece a do tego moj puder tak jakby sie wazy na mojej buzi. a o sypkich pudrach nie ma mowy bo wtedy juz wygladam tragicznie. jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam mydło SEBAMED, a raczej jest to kostka oczyszczająca clear face. Nie rozwiązuje problemu w 100% ale pomaga walczyć z problemami cery 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TAM UŻYWAM FLUIDU DLATEGO ZE JAK WYCHODZE NA DWOR JEST TO DLA MNIE OCHRONA PRZED TYMI ZARAZKAMI I KURZEM W POWIETRZU;ZAWSZE JAK CHODZILAM BEZ BUZIE MIALAM WYSYPANĄ;POLECAM WAM SMAROWANIE BUZI NA WIECZOR KREMEM A RANO NIE TYLKO TONIKIEM OBOJETNIE JAKIM DO CERY TŁUSTEJ;JAKO BAZY UŻYWAŻ PODKŁADU ALE JASNEGO (NAJLEPIEJ W PŁYNIE TE MAJA NAJMNIEJ TŁUSZCZU I ŁADNIE SIE ROZPROWADZAJĄ) POTEM ZAMIAST PUDRU SYPKIEGO UŻYJCIE TALKU(MA WŁAŚCIWOŚCI WCHŁANIAJĄCE TŁUSZCZ TAK SAMO SIE STOSUJE NA TŁUSTE PLAMY;MOŻECIE KUPIĆ TALK PERFUMOWANY ŁADNIE PACHNIE)I PODSTAWA DOBREGO MAKIJARZU TO DOBRY PUDER BRĄZUJĄCY I PĘDZEL;PO PODKŁADZIE WEZCIE GĄBECZKĄ NANIEŚCI SPORO TALKU BEDZIECIE WRĘCZ BIAŁE ALE DŁONMI MOZNA WSZYSTKO LADNIE ROZPROWADZIĆ I WTEDY DO DZIEŁA PUDER BRĄZUJĄCY (JA MAM DIORA MOŻE BYĆ INNY ALE BEZ DROBINEK)NAKŁADAMY TYLKO PĘDZLEM I ZOBACZYCIE JAKI BĘDZIE SUPER MAKIJARZ;JA OSTATNIO BYŁAM U GINEKOLOG I CHCIAŁAM TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE(NA MNIEJ TRADZIKA)ALE PANI DOKTOR STWIERDZILA ZE MAM SUPER CERE I DALA MI COŚ INNEGO TAKŻE NAPRAWDE WARTO SPROBOWAĆ;JAKBY CO TO PISZCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz32
ja też chce wiedzieć jakie macie jeszcze sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinkaaaa musisz poświęcić trochę czasu na dobranie odpowiednich kosmetyków pod okiem specjalisty. Polecam osobiście firmę Mary Kay - bo zawsze można wypróbować kosmetyk na twarzy, a w razie nie trafionego zakupu wymienić lub zwrócić. Firma Mary Kay oferyje kosmetyki w zalezności od wieu i kondycji skóry, zatem śmiało się zgłoś - nawet jeśli nie zdecydujesz się na zakup tych kosmetyków - skorzystasz z fachowych porad dotyczących pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasłowanie
gdzie mam się złosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×