Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paaulaaa

essence

Polecane posty

Gość paaulaaa

Czy używałyście kosmetyków essence?Słyszałam że podobno są świetne. Chciałam coś kupić ale nie wiem na co sie zdecydować. Mogłybyście mi coś polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam essence expres 5000 , taka w formie lakieru bezbarwnego... ogolnie jak uzywalam jej regularnie, to musze przyznac, ze po ok 2 tyg widzialam efekty... ale mam malo czasu... i ogolnie po jakims czasie przestalam malowac nim, tak jakjest wskazane, tylko tak poprostu..... wiem ze z tej samej serii jest bardzo fajna w pisaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam ich kosmetyków z przyjemnoscią do kąpieli - mają śliczną gamę zapachową i naprawdę w ładnej formie to wszystko przekazują. Nie tylko dbają o zawartość - dbają też o to, by pokazać coś w odpowiedniej formie. Brawo. Bardzo lubię kosmetyki tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulaaa
dzieki, na pewno sie na coś skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
odzywka do paznokci trojfazowa - dla mnie bomba! nietypowa forma - kosmetyk w kulce - ale bardzo wygodna w uzyciu, pieknie pachnie, a przede wszystkim: dziala! polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
Essence jest świetna! Głównie trafili do mnie przepięknymi opakowaniami, kolorami oraz pomysłem kosmetyków do torebki a więc niewielkich rozmiarów, bardzo pomysłowe. Używam: - błyszczyki - bibułki matujące - tarka do stóp - mydełko podróżne - pilniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moze zatrudnij sie
A gdzie sie te kosmetyki kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuvoloso
Ja używam tuszu wydłużającego, jak dla mnie rewelacja i na dodatek jest tani, bo kosztuje chyba 11.99 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polapola14
dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Byłam dzisiaj w gliwickiej Naturze i kupiłam tusz do rzęs(świetny),błyszczyk(też spoko) i odzywke do paznokci w markerze(jeszcze nie wiem jak działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala
Ich produkty są dostępne w niektórych drogeriach Natura, w Superpharm i w Dauglasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
ja mam puder prasowany i jest super:)Kupuję w Drogerii Natura w Łodzi przy piotrkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilien_23
kaledonia: w której Naturze ? tej przy narutowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×