Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sloneczko dla ciebie*

co na rocznice???

Polecane posty

Gość a ile ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos osobistego :P mysle ze nie upragniona gre, albo pamiec na kompa... tylko np wasze zdjecia w ramce (jakiegos wiekszego formatu) ... albo np jakies fajne perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc - jeżeli umiesz robić grafikę, możesz mu ładnie obrobić wasze zdjęcie i wydrukować na papierze fotograficznym - moim zdaniem bardzo ładne. Albo zrobić mu kubek z waszym zdjęciem - taką usługę chyba można zrealizować w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o jakiekolwiek gadzety ze zdjeciami, to tutaj jest duzy wybor: www.ufoto.pl Ale ja wybralabym raczej cos innego, skoro jedno zdjecie juz dostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rossmanie mozna zrobic poduszke ze zdjeciem... i chyba misia w koszulce ze zdjeciem... ale pewna nie jestem :) mozesz mu zrobic (tzn isc do sklepu militarnegoi zamowic :P ) niesmiertelnik z wybitym jakims tekstem fajnym... albo z twoimi danymi :) (moj chlopak sobie zrobil, na jednej blaszce ma swoje dane a na 2 moje :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234554321
A musisz koniecznie cos kupowac? Ja na pierwsza rocznice z swoim obecnym facetem pojechalam na basen:) taki ze zjezdzalniami, sauna jacuzzi itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
moze zabier go na kregle -tam jest zawsze dobra zabawa - a pozniej na jakas przygotowana przez Ciebie kolacje??? takie rzeczy wspaniale sie wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imre
Ja bym kupiła mu coś z bielizny jakiś szlafrok albo gatki - najlepiej obcisłe, albo z fajnymi wzorkami takie widziałam ostanio w atlanticu bo tez mi się zbliża pol-rocznica i sie rozgladałam, co do basenu to pomysłbardzo fajny szczegolnie w srodku takiej beznadziejnej zimy i tylko pod warunkiem ze twoj chlopak nie chodzi 2 razy w tygodniu na basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×