Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozak warszawski

to jest moja laska-najladniejsza w kraju

Polecane posty

Gość bardzo ladna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi kozaku
Twoja kobieta nie jest wcale najpiekniejsza, nie jest nawet piękna. Zupełnie przeciętna dziewczyna, do tego w typie tych solarycznych ... :) No ale ma miłą buzię i widać, że o siebie dba. Zapewniam Ciebie jednak, że nie ma czym się chwalić, nie musisz z nią siedzieć w domu po ciemku, możesz też wyjść na miasto, ale raczej wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebrzydak, ale czy najladniejsza - to juz subiektywne. A ona wie, ze wklejasz byle gdzie jej fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaha
super pasujecie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna owszem ale żadne cudo kozaku :) Jest grubokoścista po urodzeniu dzieciaka będzie ważyła sporo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 22_latka
Buahahahahhahaah Poza tym widac, jak koles o nią dba i jaki to skarb:O Wystawia jakieś tandetne zdjecia z przedpokoju na forum erotycznym:O Albo jesteś skończonym kretynem i jebiesz ją tylko w anusa, albo jesteś ta małolatką, która poszukuje sponsora i sama wstawiła tutaj swoje zdjęcie, twierdząc, że jest najpiękniejsza:O Swoją drogą, kiedys, po całonocnej imprezie, obudziłem się rano oło laski, która wyglądała nawet całkeim ok i to co zobaczyłem mnie przeraziło. Zmarszczki wokół oczu ( w wieku 19 lat...), jakieś białe plamy na twazry wyżłobione w pomarańczowej tapecie:O BNo i brudne ramiączka od stanika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kozaka---a jak myslisz? no pewnie ze na minus wypowiadaja sie tylko pasztety ,ktore caly dzien siedza na kompie bo sie wstydza swoich pryszczatych mord! ja nie wiem jak mozna laske skreslic,bo ma blond wlosy i jest opalona??? co za downy tu sie wpisuje to szok doslownie! no comment! zazdrosnice tluste dupy! a kolesie ci zazdroszcza bo sami nikogo nie maja,proste buahh pozdr.! ps.tak wyglada ponad 60% polek czyli wszystkie to zdziry? super! dobrze ze takie fajne blondynki istnieja inaczej bylaby polska jeszcze brzydsza niz jest :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaha
ciekawe 22 latko czy bys chaila aby twoj facet wklejal twoje zdjecia na erotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka trochę budyniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
bzykam ja od tylca najczesciej a ona wlkada palce mi w odbyt! tylko nie ryczec z zazdrosci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 22latki: Opalaj się, farbuj, to w wieku 30 lat będziesz wyglądać na 50. Z klasą i urodą trzeba się urodzić, solarium ci jej nie da. Jeżeli autor jest dumny ze swojej laski, to dobrze. Jeżeli daje jej zdjęcie na forum, to niech się nie dziwi, że są różne komentarze. Działają mi na nerwy faceci, którzy chwalą się jakie mają piękne dziewczyny. Od razu widać, że chodzi im tylko o wygląd, albo sami mają kompleksy i chcą się dowartościować przed kumplami. Zawsze tępiłam takich, których chodziło tylko o to jak wyglądam i chwalili się mną przed kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy czy ktś lubi pulchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi czy wkleja czy nie wkleja! mi chodzi o to ze ona jest ladna i nie mozecie zaprzeczyc i nie znajac jej wyzywac od dziwek! dziwka moze byc tez blada brunetka wiec dakcie sobie spokoj ludzie! wiecej tolerancji a mniej zawisci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
glupi podszyw starucha ^^^ ona nie ma nic przeciwko umieszczaniu jej zdjec, nie ma czego sie wstydzic :) pokazcie siebie, jak na razie slysze same szczekanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest brzydka
ale Ty kozaku to jestes piękna, a towja klata to cudeńko, ps. fajne masz zdjecia na scianie u siebie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreator mody
Jak to mowia milosc jest slepa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura diaz idz sie
zlanczuj bo cie pogonie . ty i klasa i styl to dwa rozne swiaty. ty nalezysz do tego buraczanego mala syfiarko buahahah bladziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
ale ukryc nie moge - KAZDY z was polubilby anal, gdyby moja dziewczna zalozla sztucznego penisa i zaczla wam przetykac zadek! a to co piszecie, to zal wam tylki sciska... smutne, w kraju katolickim, gdzie milosc blizniego powinna byc priorytetm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka jakas
bardzo ladna kobitka...ludzie gdzie ona jest gruba ...z tego jadu w glowie wam sie przewrocilo ..... piszecie tapeta itd delikatny makijaz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
podszyw gejow ^^^ okazuje sie ze tez mi zazdroszcza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka jakas
ma figurke prawdziwej kobiety.... a nie wieszak albo 15 stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
sorki, nie podszyw... mam rozdwojenie jazni i raz pisze tak, raz inaczej,... zeswirowalem przez nia - jest taka ladna, kazdemu z was zawrocilaby w glowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA UWAZAM,ZE PO PROSTU DZIEWCZE NIE MA KRZTY KLASY, MOZE ZADBANA,ALE TEZ TRUDNO POWIEDZIEC NA ILE. JESLI KOMUS PODOBA SIE TLEN, TWARZ SWINKI, WIELKI NOS, WASKIE USTA I TEPY WZROK, KTORY NIESTETY WSKAZUJE NA B.NIKI POZIOM INTEL...TO TYLKO GRATULUJE...ALE JASNE JEST, ZE JESlI KOLES WYSTAWIA ZDJECIE TAKIEJ TLUSAWEJ PRZECIETNEJ SWINKI Z HASLAMI ZACHWYTU, TO SAM MUSI BYC NIEZLYM PRYMITYWEM!!wiec nie ma sie co dziwic,ze ludzie pisza, ze jest blachara itp, dziewczyna na poziomie nie zadaje sie z przyglupem.Jest strasznie tandetna, opuchniete dyskotekową zdiewczka, ktorych sa tony w polsce...i to b.smutne,ze jedyne na co stac taki cwiercmozgi to solarium....bronia jej tu rownie \"urodliwe WIEJSKIE PIKNOSCI!! HEHEH WIDAC,ZE W POLSCE GUST JEST STRASZNY, SKORO TAKIE BARACHLO SIE PODOBA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak warszawski
jest piekna, codzien wieczor zlizuje z niej jej tapete i samoopalacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naprawde to to forum ta dupa ze zdjecia zalozyla zebysmy ja oceniali:P wiec moja ocena jest taka : wygladasz przecietniei proponuje lepsze zdjecie zrobic bo na tym masz podwojny podbrudek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×