Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozak warszawski

to jest moja laska-najladniejsza w kraju

Polecane posty

Gość jezzuss
przecież ja ją posuwałem miesiąc temu na imprezie :O dasz mi do niej numer? dobrze gnata polerowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumbajszpil
temat jest taki: - kiczowaty pasek - kiczowata gęba - kiczowaty wisior na szyi - kiczowata dupa (bym powiedział angielka) DE EN O !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumbajszpil
ogólnie laska do łykania spierdoliny nie do życia. PS. Kto się podszyje to szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameaaaa
No to ja podsumuje: dziewczyna chyba nie ma poukladane w glowie skoro ma faceta bez klasy ktory umieszczajac jej zdjecia w necie pisze teksty w stylu: pokazcie co macie, to moja laska nikt nie ma lepszej itd itp. Obok Niej powinienes umieścic zdjęcie swojego ulubionego samochodu, krzesła i swinki morskiej oraz ulubionego pluszaczka.Jak jałówka na wybiegu.Żenujący poziom twórcy tematu.Ze nie wspomne o celowosci umieszczania zdjec swojego partnera na kafeterii...wszyscy ryczymy ze szescia ze nie mamy takiego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaDuzaMii
Ehm, spojrzenie bardzo srednio inteligentne - no ale czego oczekiwac po lasce faceta ktory jej zdjecia umieszcza na necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze - nie chcialabym miec takiego chlopaka, co wklejalby moje zdjecia na forach :/ a dziewczyna nie jest najwiekszym cudem swiata, ale jezeli tobie sie podoba - to plus dla ciebie; jednak nie jest to powod zeby ja wszystkim pokazywac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wole kobitki z bardzo jasna cera i bez makijazu co najwyzej delikatny,dlatego ona wogole mi sie nie podoba ale figure ma ok a nie jak te anorektyczne modelki z pokazow mody, od 1-10 to 5pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina.
Ładna dziewczyna. Ale mnie jeszcze nie widziałeś:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem ładna. Ale ja mam 4 koleżanki ładniejsze od niej :) A jak jej nie przeszkadza, że wstawiasz jej fotki na erotycznym forum kafe, to chyba ma źle w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×