Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszamysza

opinia na temat szpitala

Polecane posty

Gość myszamysza

czy ktoras z kobiet wie cos o warunkach za porodowkach w szpitalu w zabrzu na trugutta i tarnowskich gorach nr3 ??czy znieczulenie zewnatrzoponowe jest płatne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam na Traugutta dwa razy. Jestem bardzo zadowolona. Wizualnie szpital jest okropny (szczególnie z zewnątrz), ale na porodówce jest całkiem fajnie (na patologi gorzej). Po porodzie sale są 3-4 osobowe, każda za łazienką. Porodówka - jedna sala do rodzinnego (ładna) plus dwie inne. Ale nie to jest najważniejsze - ważne, że personel jest kompetentny i miły ( no jest kilka wyjątków, ale też do przeżycia :) ). Szczególnie lekarze są bardzo dobrymi specjalistami. Pierwszy poród zakończył się po 17 godzinach cesarką. Podczas tego porodu w pewnym momencie zdecydowano i podaniu mi znieczulenia, nie musiałam wtedy za niego płacić. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - pytaj (możesz też na maila) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Anik77
Z innej beczki Jak wkleić w stopkę to,co Ty masz? Byłam na stronie tickers.baby-gaga-ustawiłam dane,ale nie wiem,co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do stopki - na końcu, jak dojdziesz do końca robienia suwaczka, pojawi ci się adres, pod którym jest twój suwak. Trzeba go skopiować, ale nie cały, wystarczy ten fragment, który widzisz w mojej stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
musisz zaczernic swoj nick i wejsc w preferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Wam bardzo
Tam są 3 ramki.Którą wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszamysza
dziekuje bardzo za odpowiedz bede to miala na uwadze aczkolwiek wolałabym rodzić w tarnowskich gorach bo pod ten szpital należe. to już w marcu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×