Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

maxi - no sama sie wredotą określasz to trudno sie ciebie nie bać... zresztą kto mnie na k...wach stad wykopał :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - boje sie tylko internetowo :P na żywo to ty byś raczej sp...lała albo by ci k...wy przez gardło nie przeszly do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak brzydki jestes? zebym tak spierd a la ła? :P nie bądz taki krytyczny wobec siebie, są święta przecież.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - spieprzała byś jakbyś mi na żywo k...wami rzuciła- chodzi mi o to co by sie potem mogło dziać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Nowy Rok życzę wszystkim dziewczynom, które wciąż są samotne, żeby spotkały na swej drodze szczęście i miłość - tak życzyłaś Biała, to ja się ustosunkowałam ;) Podsumowań starego roku nie robię, bo po chuj, jak mawia moja koleżanka ;) Od wczoraj od 12-tej mamy wolne i się chamsko lenię, nie robiąc nic pożytecznego. Spotkam się z pracą dopiero 5 stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja mam na odwrót...... ze mnie na święta wychodzi gorąca kocica .... mraaaaauuuuuuuu :D:D:D:D:D:D:D i prężę sie i łaszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, ja cie do mojego koszyka znajomych nie wrzucam na siłe :) nie lub mnie, będzie o jedną osobe wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - wpadłam żem tutaj, bo allegro sprawdzałam i myślę sobie, a wejdę, zobaczę ;) Cześć Kasiunia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podsumowań starego roku nie robię, bo po ch*j" :D podsumowania są debilne wg mnie :P liczą sie tylko cele i marzenia/pragnienia, nie? ;) biała - hehe Kwiatek bitwy to juz na wielu topach uskutecznial :P ostatnio wojna o in vitro byla - jak mnie od debili wyzwały to wojne zrobilem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek....i po cóż od razu do bitwy??? Jak brakuje argumentów, to się zazwyczaj głos podnosi.... albo ręce nie daj Boże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co podsumowywać? Fakt, nie można zapominać o przeszłości, ale liczy się tylko przyszłość. Moja koleżanka dziś dostanie piekny prezent - rozwód :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała - a no moje na wierzchu ma być i już :P zreszta o in vitro wiekszosc byla przeciw finansowaniu jak ja wiec debilki znikły w końcu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moja koleżanka dziś dostanie piekny prezent - rozwód " Gośka, moze to zona mojego kolegi - wlasnie sie rozwodzi :D kurde moj kuzyn sie rozwiodl 1,5 m-ca temu - świat na psy schodzi :P biała - uważaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×