Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"O temat specjalnie dla moherów co to zazdroszczą innym dziewczynom chłopaków i na tym forum źle innym doradzają ;D" sippel - to do ciebie było :D :P PS nie pyskuj tam do tych kierownikow/dyrektorow bo ci świnie podłożą szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich wiosennie 🌼 Chociaż sama mało tej wiosny oglądam siedząc w pracy i szkoląc się non stop... Ale już w weekend wybieram się na wytawę koleżanki i piknik poza miastem :) Życie jest piękne - wiecie? :) I nie zakochałam się - żeby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kwiatek-- stolka nie mam najnizszego wiec nie pozwole sobie zeby mnie jakis kierownik, ktory nie jest moim przelozonym mna pomiatal, bo jego synbalek mu w rekaw placze, ze on musi dobic cos na czym sie nie zna, bo jest niedouczony... niech sie douczy... a odnosnie moherow... berecika nie nosze:) chociaz jeden mi sie podobal:) no ja za oknem tez mam sliczna pogode:) gos-- czy ja sie Ciebie i odpowiedzi od Ciebie doczekam?? czy jednak powinnam zaprzestac oczekiwania?? bo odnosze wrazenie ze powinnam zaprzestac... dla wszystkich 🌻 na mily piateczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Weekend szybko minął…. Posprzątałam, posuwałam meble, potańczyłam, byłam na zakupach, pojeździłam rowerem…. A dzis czuję się połamana…. Starość mnie dopada???? Czy co? Miłego tygodnia! ;) Wow….to już Wielki Tydzień…ależ ten czas szybko leci…. Sipp jeśli chodzi o @ od Gosiaczkowej to ja już straciłam nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Biała :) a ja na @ czekam od Ciebie...a tu proszę na kafe szybciej się zgadałyśmy... mam chwilową przerwę w pisaniu pracy, postanowiłam zajrzeć...poczytac co u was...a tu...niewiele sie dzieje :( też mnie nogi bolą, w sobote wybrałam się pierwszy raz w tym roku na rowerek...ale dziś już mam ochotę znowu to powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz…ja teraz w pracy mam odcięty dostęp do skrzynki @ ….a w domu, a to porządki, a to inne zajęcia :P i dlatego rzadziej piszę…. Wybaczysz prawda???? Ja wczoraj sezon rozpoczęłam, i jak patrzę za okno również dziś mam ochotę powtórzyć :D A Ty wolniejsza?? zdziwiłam się widząc Cię na Kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - i TY mówisz, że nie wiele się dzieje??? zacznij sie udzielać! o! a chyba i tak masz sporo zaległości.... nie czytałaś nabieżąco...parę razy się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp dostałaś moje smsy? Dziewczęta naprawdę jestem zawalona robotą - dopiero teraz wychodzę do domu na ten przykład - i nie mam kiedy usiąść i napisać. W święta pewnie dopiero będę wolniejsza... Jednak nie wyobrażajcie sobie za wiele, bo u mnie naprawdę żadnych rewolucyjnych zmian ;) Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała :) jasne że wybaczam :) ale od czasu do czasu będę Ci się przypominać bo te @ z Tobą to jak jakiś nałóg. Masz raję...nie doczytałam wszystkiego, cofnełam się jakieś 3-4 strony raptem...Mea culpa :) byłam dziś na rowerku!!!!!! :) a Ty? jestem może ciut wolniejsza, ale to pewnie chwilowe, bo praca jeszcze na 100% nie jest zaakceptowana...więc jeszcze róznie może być. Gosia 👄...Ty Pracusiu :) jak będziesz wolniejsza (może być i w święta) to i mnie uwzględnij na swojej mailowej liście... Twój SMS mnie zaintrygował...ciekawa jestem co i jak :) bez żadnej tam przesady!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ola-- witamy corke marnotrawna;) gos-- smska dostalam jednego. dlatego teraz cierpliwie czekam i nie marudze;) i mam nadzieje, ze niedlugo do mnie przyjedziesz:) ja roboty mam mase, wczoraj od 7-20 pracowalam, dzisiaj zapowiada sie do conajmniej 18, a jutro z przerwa pewnie do 21-22, no ale jak sie chce zarobic na mieszkanko i samochodzik to trzeba. chcialam wziac urlop na 3 dni to szef nie odpowiedzial tylko mi powiedzial, ze 3 technologow jest chorych azlbo na urlopie a jest nas w sumie szescioro, a mine przy tym maial taka ze zrozumielam, ze mam go nie pytac o urlop zanim przynajmniej jeden nie wroci... a chcialam sobie do pragi pojechac z ciotka na 3 dni:( milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- mezczyzna powiedzial mi, ze nie moze jechac z nami do pragi, bo ma nadmiar roboty, wiec chcialysmy we dwie jechac, no ale lipa wyszla:( w ogole sie chlopina stara, wczoraj mnie po pracy zabral do restauracji zebym sie odstresowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla :D Ledwie z łóżka dziś się zwlekłam….w ogóle ubzdurałam sobie że weekend trwa,i jak zadzwonił budzik to się zastanawiałam czy jest sobota czy niedziela ….W szybko z błędu mnie wyprowadził …i miał ze mnie nie złą polewke rano….dawno takim neptykiem nie byłam hehehhe Ciężko mi się skupić…i roboty mam moc, ale z koncentracją jestem na bakier. I audytorzy nie dają mi żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała :) Ty bezbłędna jestes :) :) :) a ja chwilowo nie mam co robic...aż nienormalnie się czuję... Maxi, sipp 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel - a nic u mnie. zastanawiam sie jak wymyslec wyjazd wakacyjny bedac solo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wakacje planujesz? kurde no rzeczywiscie to juz niedlugo.. modne są teraz wakacje dla singli, jedz , moze poznasz jakas piękną lale, która w koncu spełni twoje mega wymagania tzn bedzie podobna do ex, bo przeciez ty tylko taka mozesz zaakceptowac:) i wszystkie kobiety do niej porównujesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhee …a Wy to tylko o jednym :P:P:P nic z tych rzeczy A myślicie, że ja bym nie chciała smska od Gosiaczkowej??? ….chciałabym...i to jak!! Też w tym roku chciałabym wyjechać ;) jeszcze nie wiem gdzie….ale myślę o last minut…i gdzie się trafi tam pojadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze temat wakacji sie zaczal, kurcze ja ostatnie 4 lata nie mialam zadnego urlpu ani nic w tym stylu i nawet nie wiem jak sie zabrac za planowanie wakacji, mencizna cos wspomina o wspolnym wypadzie, ale ani gdzie ani kiedy to nie wiem, zreszta ja to teraz to wiecznie nic nie wiem, tak jestem w robocie pograzona:( no ale trzeba by sie tym zainteresowac, bo rzeczywiscie zima mnie nastanie, wiem na pewno ze w przyszlym roku pod koniec lutego do egiptu lece, obojetne czy mencizna bedzie chcial czy nie bedzie chcial. teraz jest tam za goraco wiec pewnie cos innego wymyslimy. w ogole ostatnio mencizna organizuje w wiekszosci moj czas wolny, jak tak dalej pojdzie to dzieki niemu zwiedze w koncu okolice swojego miasta;) maxi-- a jak u Ciebie? jak z M? skrobnelabys jakiegos maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×