Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Sipp - tez gratuluje domu!!! Co dom to dom, a nie jakies tam mieszkanko ;) Tym bardziej, że tylko wejść i mieskzac :) Udanych przeprowadzek w takim razie!!! Swoją droga super prezent!!! Nie każdego rodzica na taki stać ... Tym bardziej gartuluję!!!! Kasiunia - no i co, że marudzisz? Czyż nie od tego to forum, zeby wylac z siebie co w nas siedzi i męczy??? Pary parm nie równe....Wiem bo sama nie raz imprezowałam w sparowanych towarzystwach i nie było źle. Ale byli to moi bardzo dobrzy znajomi można by nawet rzec że przyjaciele....Facecie mimo, swoich partnerek okazywali mi zainteresowanie dzięki czemu czułam się dowartościowana ;) A po za tym i dziewczyny i faceci to sami swoi, więc mimo, ze ja sama to czuąłm się dobrze ;) Aczkolwiek gdyby było sporo par i tacy średno znajomi....to brak komfortu zdecydowanie można odczuć :O W tym roku, podobnie z resztą jak w poprzednim nie mam problemu z partnerem na sylwestra :D:D:D No ale wcześniej to zdecydowanie jako singiel spędzałam ten dzień :O a w zasadzie noc. My w tym roku zdecydowanie jakas domówka, ale jeszce nie waidomo gdzie?...z kim... zgadamy się z jakimiś znajomymi, albo pójdziemy na łono mojej rodzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooow Sipp, 2 pietra to juz coś :) super perspektywy przed wami :) Biała 👄, co sie wcale do mnie nie odzywasz???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - tak jakoś....może nie wiem co powiedziec? :P PS. Już myślałam, że na jakiegoś @ Ci nie odpisałam, ale w skrzynce pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, remont podworka i kuchni byl w zeszle wakacje, malowanie gory bylo tez w zeszlym roku, ogolnie rodzice nie planowali sie tak szybko budowac, no ale jakos przyspieszyli. tak wiec dostajemy praktycznie calkowicie umeblowany i wyposazony dom, jedyne co trzeba teraz kupic to naroznik do jednego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, miałam @ na myśli...chyba ja ostatnio pisałam...chociaż nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! my wigilie pracownicza mamy w piatek. dzisiaj udalo nam sie zamowic choinki do domow. nawet sie nie spodziewalam, ze tak ciezko bedzie kupic ladne choinki.... no ale juz mamy, teraz ladne bombki, jakies lancuchy i latwo zakladane swieczki. mamy tez prezenty dla wiekszosci juz, zostaly nam dla braci, no ale to mamy jeszcze chwile wiec pewnie cos wymyslimy. najlepszi sa nasi rodzice. jedni powiedzieli nam ze mamy sami kupic prezenty a oni oddadza nam pieniadze, a drudzy nam powiedzieli ze kupia nam cb radio bo ich doprowadza do szalu, ze od nich pozyczamy... tak wiec bedzie ciekawie jak bedziemy udawac zaskoczenie rzy otwieraniu prezentow... co ciekawe to kupujac przez internet z dowozem do sklepu niektore produkty w rtv euro agd sa nawet o 1/3 tansze.... jak dla mnie to jest conajmniej dziwne, no ale coz.., a wy macie juz zakupione prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :) ja mam częściowe prezenty :) mamie jeszcze coś muszę dokupić, może jakiś krem do twarzy, dla brata mam wodę toaletową (też w necie kupowaną bo taniej), dla rodzinki już w większości też mam coś, zostało słodycze dokupić. A dla A. mam zamiar kupić jakąś elegancką koszulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola cos czuje , ze od A dostaniesz pierscionek pod choinke:) ja prezentow jesx\zcze nie mam wiglia pracwonicza 22giego dopiero milego dnia🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia no coś Ty :) jeszcze na pewno nie :D jeszcze trochę poczekamy...pewne rzeczy, okoliczności z naszego otoczenia ze tak powiem muszą się ustabilizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, biala, spoznione ale szczere zyczonka, milosci duzo i radosci i w ogole wiesz ze ja ci zycze najlepszego 👄🌻❤️ :D Biala, wy macie focusa tak? powiem ci ze mojej przyjaciolki brat kupil i tez jest niezadowolony i non stop cos musi przy nim robic... wrocil juz W?:) setunia, cos ty taka wkurzona była? :D sipp, no prezent jak sie patrzy, start macie wymarzony- teraz tylko dzieciaki płodzic!!! olla, gratuluje tytułum duma mnie rozpiera :))) pewnie A az peka z dumy i radosci ze ma taka kobiete! kasiunia, zawsze mozesz pojsc na impreze zobaczyc, jak sie okaze ze lipa to wrocisz do domu i nie bedziesz miala zalu ze nie sprobowalas, chociaz powiem wam ze ja mam ostatnio taka chcice na siedzenie w domu... moze przez pogode, na sylwestra nie chce mi sie isc, idziemy na bal, wieksza ekipa znajomych, takze zapowiada sie fajnie, ale ja mam lenia i dupy nie chce ruszyc :P:P mam lenia jak biala w pracy zawsze :P hehehe co do prezentow to mam tylko dla M, ale taki wypas ze pewnei padnie jak go zobaczy :):): hiehie nie moge sie doczekac, chociaz ostatnio mnie wkurza, ale co tam, lubie robic prezenty... a dla rodzinki i dzieciakow nie mam nic:( i dupa blada bo nie mam nawet pomysłow. aha i załamke mam lekka, bo sie napalilismy an jedno mieszkanko fajne ale juz nieaktualne ogloszenie... coz, widocznie nie bylo mi pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ maxi - wrócił w pn pociągiem....a dziś pojechał znów, po odbiór auta. Znów mnie czeka samotna noc.... :( Taaaa...mamy focusa. Decyzja o sprzedaży podjęta. A jak tylko autko uda się sprzedać, to W. kupuje auto nowe....i chyba weźmie na firmę w leasing. Jeszcze nie wiem jakiej marki... alde napewno nie będzie to ford. a ja w tym roku praktycznie prezentów nie robię. Jedynie dzieciom i W. No a W....zupełnie nie wiem co, też myślałam o koszuli.....ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dotarłyście do pracy? nie zasypało Was? ja jakoś dojechałam swoim autkiem, ale łatwo nie było, jezdnia biała, zero piaskarek :( i korki na drodze...Jechałam ponad 30 min, trasę którą normalnie robię w niecałe 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi ale litanie wczoraj zapodalas:0 a ja takiego nerwa po prostu mialam i klbnelam a dzis dzien bez przeklinania, wiec sie nie zapomnijcie jak cos:) Biala to macie okazje zmienic samochod moze Volvo kupcie, podobno najbezpieczniejsze:) u mnie tez bialo Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej sypie...spróbuję się wyrwać z pracy tuż po 15 żeby jeszcze w miarę widno dojechać do domu...Ciekawe ile będę jechała...mam stresa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej sypie...spróbuję się wyrwać z pracy tuż po 15 żeby jeszcze w miarę widno dojechać do domu...Ciekawe ile będę jechała...mam stresa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie też bialutko i cały czas sypie:) ja mam taki komfort, że nawet jak by bardzo zasypało to mogę iść pieszo mam 10 minutek Biała i jak po egzaminie???? Pogoda trochę kiepska jak na jazdę egzaminową, ale przecież jak jest się kierowcą to się wsiada i jedzie niezależnie od pogody, We wtorek mamy wigilię w pracy i od środy wolne aż do 04 stycznia:D Olla, Biała, Setunia, Cadra, Maxisingiel, Sipell, Gosiaczkowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ olla - zgadza się miałam egzamin, który uwaliłam :O na łuczku...więc na miasto nawet nie wyjachałam :O Miałam jazdę o 10 z instruktorem....warunki pogodowe kiepskie, raz nawet w poślizg wpadłam przy wejściu w zakręt. Prędkość 20km/h maks do 30 km/h Mój W. dziś wraca z Poznania.....niestety kiepsko mu to idzie, znów awaria :(:(:( i został sholowany do serwisu tym razem w Łodzi :O Z tym samocgodem to jakiś pech :O:O:O w serwisie w Poznaiu zostawił 1500 zł Teraz to termostat, więc koszty już nie takie....ale o której do chaty wróci to nie wiadomo.... aa do tego te paskudne warunki pogodowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja się wypowiem
Slip pozdrwiam Cie kochana pisałyśmy kiedyś na jednym topiku 😘 Kasiula24 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja się wypowiem
Kurde źle napisałam:) miało byc do sippelsweg :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala za drugim razem na pewno sie uda! a z tym samochodem rzczywiscie lipa:( tyle kasy juz poszlo na warsztaty itp:/ Kasiunia ale masz fajnie , ze masz tak bliso do pracy:) ja tez mam wigilie we wtorek i od srody chbya wolne biore tez dzis dostalam umowe po okresie probnym i pracuje nie dluzej niz do 30kwietnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, nawet się nie przejmuj, w taką pogodę to tragedia nie jazda! pasów nie widać, trudno utrzymać przyczepność samochodu...więc jak miałaś ten łuk zrobić???? Może lepiej że na miasto nie wyjechałaś tam to dopiero by się działo...Zapisałaś się na drugi termin? Kasia, Setunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białą nie przejmuj się. Mi tez się nie udało za pierwszym razem, ani za drugim, ani za trzecim.......:O ale w końcu zdałam:D:D Setunia- a co to znaczy że do końca kwietnia tylko??? nie chcesz tam dalej pracować??? a tak wogóle to gdzie pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia [ moja imienniczko:D] bo ja tam pracuje niestety tylko na zastepstwo;) ale to nawet ok bo na stale bym chbya nei chciala moze jakby sie szefowa zmienila:P no al w sumei taka czepialska tez ma swoje pozytywy:) pracuje w sekretariacie gimnazjum:P zefowa jest wiec moja byla nauczycielka historii i wos z podstawowki i ogolnei sporo naczycieli co mnie uczylo wiec ogolnie atmosfera fajna, kolezanki z administracji tez ok uczniowie tez wporzo:) a dluzsza mete to jedna nie dla mnei:D juz wolalabym uczyc tez:) :D dobre nocki🖐️🌻 dla Wszystkich of:) P.S. ktos ogladal " w swiecie kobiet?: polecam jakby co;) no ale n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- nawet nie podejrzewałam, że jesteś moją imienniczką:) A może tak wymieniłybyśmy się fotkami?? Masz rację co do pracy, skoro to nie Twoje klimaty to nie ma co się męczyć. A czego możesz uczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- nawet nie podejrzewałam, że jesteś moją imienniczką:) A może tak wymieniłybyśmy się fotkami?? Masz rację co do pracy, skoro to nie Twoje klimaty to nie ma co się męczyć. A czego możesz uczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- nawet nie podejrzewałam, że jesteś moją imienniczką:) A może tak wymieniłybyśmy się fotkami?? Masz rację co do pracy, skoro to nie Twoje klimaty to nie ma co się męczyć. A czego możesz uczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×