Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

🖐️ przyznaję się, że ja czasami zapominam o głosowaniu, ale głosuję i z domu i z pracy więc i tak nadrabiam:) Maxi 👄 u mnie dziś ochładzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi, kochana roztrzepana istoto :D pieszczotliwie miało być :D do Zakopca dopiero za tydzień jadę!!!!! póki co w domu jestem. Próbuje się trochę opalać ale wiecie co? starzeję się chyba :) jakoś tracę szybko do tego cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w innym swiecie żyje, mnie sie caly czas wydaje ze jest kwiecien/maj, a to juz sierpien za pasem. ehhh.. za duzo mięsa za mało warzyw i mi tłuszcz mózg oblepił :P:):D ah! tez bym sie opalic chciała, nogi mi sie najtrudniej opalają, a leżec tez nie umiem plackiem, bo po minucie mnie nosi :) najlepiej w ruchu, ale gdzie ja tu w siate pogram? w tych 4 scianach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mój W. na urlopie, więc my w ciągłych rozjazdach ;) szkoda tylko, że pogoda skięiepściła :O Pozdrowionka dla wszystkich! PS. dziękówa za głosy :D Całkiem niezły wynik mamy. Dziś ostatni dzień i wciągu 7 dni wyniki. Oj ciekawe czy te kaszki będą nasze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was kochane z Zakopanego. Nieco burzowego i chłodnego póki co. Chcę słonka, chcę basenów termalnych :) a póki co się szwędam po mieście. Biała, wynik niezły. Trzymam kciuki za Marysię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Biała- i jak znasz już wyniki?? Olla- i jak na urlopie?? wypogodziło się? Setunia, Maxi, Sipell 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie, Biała daj znac jak konkurs... u mnie wypogodziło się, wczoraj zaliczyłam baseny, bosko było :) a dziś opalanie na Gubałówce było. teraz trochę się chmurzy, ochłodziło się i chyba jakaś burza się zbierze. Ale ogólnie jest superowo :) kasiunia, a Ty jak tam? co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Olla- mam nadzieję, że zadowolona z urlopu wróciłaś ??") ja na urlop idę od 23 sierpnia, i zastanawiam się czy na 1 tydzień czy 2, do 2 października muszę oddać pracę magisterską(której oczywiście jeszcze nie zaczęłam pisać 😠 ) i może ten 2 tydzień wzięłabym sobie we wrześniu.. chyba nigdzie nie pojadę, trochę ze względów finansowych, i trochę z faktu, że jechać samemu gdziekolwiek to żadna przyjemność:( no i oczywiście jak z kasą kiepską to wesela się sypią, za tydzień mam u kolegi , a za miesiąc u córki szefowej, idę na nie sama no i w związku z tym nie mam na nie za bardzo ochoty, ale cóż... a co u Was laseczki???? pozdrowionka i buziaki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiunia wróciłam bardzo zadowolona i już znowu bym gdzieś pojechała :) no ale nie ma lekko ;) Póki co w domu jestem. Szukamy z mamą mieszkania, chciałybyśmy 3 pokoje zamiast naszych 2...przeglądam oferty...po niedzieli pewnie zacznę dzwonić po agencjach i umawiać się na oglądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia to bierz sie za pisanie juz!:) na pewno dasz rade! chociaz ja sobie nei wyobrazam takiego temapa "pisania";) Sipp widzialam jedna fote z Twojego slubu, te co mozna zobaczyc, bo reszta poblokowana:P i musze przyznac ze ejstem zaskoczona ! pozytywnie!@ swietny pomysl na zdjecie:) a i suknia wydaje sie byc cudna z tego co dalo sie zobaczyc i wyobvrazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Olla- a Ty miałaś szukać mieszkania z A ?? a nie z mamą?? ja od dziś się urlopuję, a jutro wyjeżdżam do Zakopanego!!!! pozdrowionka dla wszystkich ;👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, na razie szukałam z mamą bo chciałysmy zmienić nasze piętro w domu na mieszkanie w bloku...ale już nam się odechciało po obejrzeniu kilku ofert i po cenach!!!!! bedzie remont u nas... a z A. to też bym chciała, ale to wtedy jak on bedzie mógł zamienić swoje dotychczasowe mieszkanie na inne...a póki co nikt nie chce przejść z mniejszego mieszkania na 3-pokojowe... ale prezes spóldzielni mówił że ze 2 lata to potrwa... Kasiunia jak w Zakopanem? z chęcią bym tam jeszcze pojechała :) Sipp, Maxi, setunia...co u Was??? Biała 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski 🖐️ mnie za trzy tyg czeka już powrót do pracy....masakra. Choć przyznam, że czasem to nawet mam na to ochotę, wtedy jak moje dziecko jest wredne, marudne i mam już po dziurki w nosie marudzenia hehehhee Kasiunia - jak przeżyłaś wesela?? i wybrałaś się do Zakopanego?? w mojej głowie też zrodził się pomysł wyjazdu w góry ;) W. jest nastawiony pozytywnie bo kocha góry :D Wyjazd byłby po 10-tym nie wiecie jak prognozy w tym terminie?? Olla - a po przeczytaniu tekstu, że szukasz mieszkanka z mamą też miałam od razu reakcję, że to z A. powinnaś szukać ;) Setunia, Sipp 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:):) W Zakopanem było super, fajna pogoda, super pensjonat, dziewczyny też fajne:):) Kurcze 27 sierpnia byłam na Kasprowym i było tam 14 stopni a 31 sierpnia już 20 cm śniegu, szok:):) Jedno wesele już za mną. Ogólnie wesele super, tyle tylko, że ja byłam na nim sama i to nie była komfortowa sytuacja:( Na to następne też chyba pójdę sama:(:( wcale mi się to nie uśmiecha. No ale cóż taka ze mnie oferma życiowa , że nie potrafię znaleźć sobie nikogo i nawet nie mam żadnego kolegi, którego mogłabym zaprosić:( Trudno. Biała- a Marysię z kim zostawisz jak wrócisz do pracy?? A co u Was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski a co tu taka cisza???????? Już po weselichu, było superrrr, a jednak nie taki diabeł straszny jak go malują:P:P Pozdrowionka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam :) niemal codziennie :) ale ta głucha cisza mnie odstrasza :( a ciekawa jestem co u Was? maxi, wyszłaś juz za mąż????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi to kiedy ten wielki dzien? jakoś obstawiałam że to październik...sklerozę mam chyba :) suknia wybrana??? podeślij fotkę jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollus , pazdziernik dobrze obstawialas ale rok nie ten :) jaka suknia, o co w ogole chodzi, musze najpierw skonczyc te powalone studia... pozniej zaczne szukac i myslec o sukni:) co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gapa ze mnie :) wydawało mi się że to teraz miało być :) skleroza :) jasne że czas jeszcze na wybór sukienki masz!!! u mnie? jakoś się kręci do przodu :) raz lepiej raz ciut gorzej, ale mam nadzieję że w końcu i u mnie się wszystko naprostuje na właściwe tory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiecie co u Was? czemu milczycie? dziewczyny meldować się, przecież wiem że tu zaglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem do rzeczy
przestały mieszkac same albo nie sa juz singielkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem do rzeczy - ale amerykę odkryłąś/eś hehhee faktycznie od dłuższego czasu większość z nas ma kogoś bliskiego ;) Zajrzałam ...ale Olla w zasadzie to nie zaglądam, bo nie ma czego. Topik umarł .... ale jak coś to przypominam, że mamy swoje maile :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×