Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka! co tu takie pustki? ja z N mamy ogloszony pakt o nieagresji, wiec na razie jest wzglednie niezle. wczoraj skrecilismy orbitreka, ale oboje bylismy tak wykonczeni, ze nawet nie chcialo nam sie go przecwiczyc, wiec dzisiaj pewnie bedzie trening, albo jutro. ja za to szukam jakichs ozdob do wlosow na slub, z miliona przejrzanych podoba mi sie 3 http://www.pakamera.pl/do-wlosow-inne-mist-nr333138.htm http://www.pakamera.pl/do-wlosow-inne-karell-nr299628.htm http://www.pakamera.pl/dodatki-afrinel-nr330306.htm maxi-- jak tam nastroj i nastawienie do swiata dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo Sipp miałam napisać, ze pustki jakieś sie zrobiły... fajnie że dzis już piątek :) u mnie znowu zima na całego, w nocy napadało mnóstwo sniegu, wiosny nie widać :( Sipp, a jak tak układy z Twoim przyszłym szwagrem? tak mi się przypomniało że kiedyś pisałaś że on nie bardzo nastawiony pozytywnie na Ciebie...Przeszło Mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- przyszly szwagier ma odchyly od normy wychodzace poza skale, ale po kilku akcjach jakie byly u nich w domu chyba ktos mu w koncu wytlumaczyl co nieco i teraz jest grzeczny i zachowuje sie normalnie. stara sie naprawic nasze stosunki. u mnie tez zima na calego, juz mi sie odechciewa jej na maxa, no ale coz z natura sie nie wygra:( a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czyżby u mnie najprzyjemniej??? świeci piękne słońce...i śniegu to tylko pozostałości..... temperatura też plusowa, aczkowiek nie wychodziłąm jeszcze z domu....ale przez okno to jest pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalezione gdzies w necie: Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów (to co wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy). Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy abażur, na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu, po drodze kupiliśmy butelkę koniaku (trzeba nowy zakup ..tego tamtego, no obmyć). Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża: a może powiesimy od razu ten abażur? No i mąż, lub z powodu koniaku, lub widząc moje szczęście zgodził się. Postawiliśmy krzesło, na krzesło taboret mały, mój mąż wspiął się na tę piramidę, a mi kazał go zabezpieczać. Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany), przenoszę wzrok niżej, i co ja widzę z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko, no i ja taka rozczulona tym widokiem biorę i tak lekko pstryknęłam paluszkami po tym jajeczku. Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej estakady wraz z abażurem, który rozbił się całkowicie na małe kawałki, wstaje szybko i z ostatkami abażuru w rękach podskakuje do mnie...myślałam, że zabije mnie, a on mówi - Kurwa, ale mnie prądem pierdolnęło, aż do jąder doszło, dobrze, że nie na śmierć! ja sie poplakalam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się usmiałam :D dobreee :) u mnie na razie wszystko OK, jakoś powoli do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️:) jakie plany na wieczor? ja chyba zostaje w domu obejrze sobie jakis film. brzydka pogoda za oknem. milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ewunia :) też mam w planach domowy wieczór dzisiaj, pogoda nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz...Zaraz zrobię sobie pachnącą kąpiel, potem kolacja i pewnie jakiś film obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja w sobote mialam impreze - 30 mojego N. do tego bylam w pracy, pozniej z psem u weta, bo ma zwichnieta lape w stawie biodrowym,, wiec jazda na calego, w niedziele, znowu na zastrzyki z psina, no i dzisiaj znowu, dzisiaj dostanie dodatkowo leki na wzmocnienie kosci i stawow... jak ja lubie jazdy po wetach to nic tylko sie pochlastac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian Maxi :) z zamiany mieszkania póki co nici :( no i zima za oknem, brrrrrrrrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u Was zmiany mieszkaniowe? też chcę wiosnę!!!! podobno od czwartku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czuję że jednak zmiany sa na dobrej drodze! trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! bylam wczorjak na przymiarce skienki. byla skrojona i wstepnie uszyta, no ale wszelkie poprawki do ostatecznej wersji z haftow, bolerek i dlugosci byly wczoraj masakra, 2 godziny stania w jednej pozycji. malo nie zeszlam. pozniej kilka godzin lazenia po miescie, kolejna rzeznia, no ale kupilam sobie buty, pasek i torebke do sukienki poprawinowej, wiec elegancko:D za to dzisiaj chodzic nie moge tak mnie bola nogi. zreszta wszyscy jestesmy totalnie wykonczeni po wczorajszym maratonie. maxi-- trzymam kciuki by wszystko poszlo jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, a sukienka na poprawiny jaka? jak masz fotkę to podeslij :) jak tam cwiczenia na orbitreku? masz jeszcze na to siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olla-- sukienka w koloze ecru/kosc sloniowa, dodatki dobralam w jasnym wrzosie:) jak cykne jej zdjecie to wam podesle, musze ja lekko skrocic, bo jest w kolanko a ja tej dlugosci nie toleruje. na orbitreku staram sie cwiczyc, ale wczoraj jak wrocilismy po 22 to padlam jak kawka i poszlam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł z dodatkami we wrzosowym kolorze :) cyknij fotkę :) a ja bardzo lubię wlaśnie długość w kolanko, kiedyś nie trawiłam...ale teraz uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, cześć :) co tam u Ciebie? jak dalszy ciąg przygotowań do ślubu? ten wielki dzień się zbliża :) Biała? a Ty jak tam? mała nie kopie jeszcze coraz bardziej? nie chce już na ten swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem! sipp, co tak skromnie, ollus, jak tam sprawy z mieszkaniem, jakies zmiany? biala sie nie odzywa.. jakos tak mi przez mysl przeszlo ze moze juz rodzi...???/ co? nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromnie, bo ostatnio sie rozpisywalam, a dzisiaj mi sie nei chce. do tego mnie wkurwil kurier na maxa, az mnie nosi, a sklep w ktorym kupowalam ten sprzet to tak zjebie, ze az im sie uszy poodrywaja!! napisalam odbior po 16, to sukinkoty zero reakcji na to tylko jeden przyjechalk o 10 a dzisiaj debil nastepny o 13. no nic tylko wziac i rozstrzelac towarzystwo. oi koles do mnie z pretensjami, ze on nic nie wie o tym, ze ma byc po 16!! paranoja kwadratowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie nie ma zmian mieszkaniowych, tzn ogłoszenie dane i czekamy...ale trzeba się uzbroić w cierpliwość zanim się ktoś sensowny znajdzie...Póki co, generalne przemeblowanie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PuK PUK!!!! odzywajcie się dziewczyny... Biała? jak u Ciebie??????? Sipp, Maxi, Kasiunia, setunia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ no to ja juz poród mam za sobą!!!! :D:D:D i moja Marysia jest już z nami cztery dni ;) 20-stego marca z samego rana odeszły mi wody ....a że dziecko leżało pośladkowo to od razu było widomo, że będzie cesarka...i juz o 9.40 zostałam mamą :) dziecko 3 kg i 53 cm ...oboje mamy się dobrze :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, kochana gratuluję!!!!! normalnie tak czułam ze chyba rodzisz :) chcę fotki i Twoje i Marysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×