Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość DERESZEK2
Lepszego dj od Karola to nie ma w Bialym.Te stare wygi juz dawno sie przejadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka.w.
Niektórzy dj-e z tych starych i pyskatych jak piszesz, to tylko siedza na forach i sami sobie robia reklamy, chyba ciasno w tej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd43.
A co on takiego robi ze jest dobry? może gra na instrumentach ? czy ma jakies wybitne zdolnosci wokalne, jeżeli nie to o czym tu z toba gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
halooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
halooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokotoki
Dobry dj.ma dobra gadke czyli prowadzenie,puszcza dobra muze,ma dobre naglosnienie np. firmy RCF,Dynacord,EV, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobraXXL
Dobry dj mixuje, gra na płytach.... ,a nie tylko puszcza muzyke, a ty widze tylko słyszałeś o na firach glosnikowych i tylko potrafisz puszczac muzyke nic wiecej. To za mało. morning_coffee. hmmm... chodzi tobie o sale czy zespół,?? chociaz z tego co widziałem na filmiku to i tak ludzie lepiej bawia sie przy zespolach niz przy muzyce di-ja. Bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
chodzi mi o salę, napisałam przecież ;) zresztą nazwa zespołu jest w tytule filmiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokotoki
Co ty wiesz o mixowaniu.Kolego sprzet jest wazny,na czym mixujesz.Z byle pioonierka muzy nie zrobisz.A dobra konsola kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokotoki
I na dodatek klamiesz ,ze ludzie sie bawia lepiej przy zespole.Pewnie sam w jakims grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobraXXL
jokotoki. To, ze jestes dj to widac gołym okiem. szukasz tutaj reklamy i tyle. I nie wyzywaj kogos od kłamców bo sam nim jesteś. Ja mam inne zdanie , wiele widziałem i wiem którym pseudo dj-em jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia.20
Sluczajcie! moze macie jakies namiary na skrzypka lub organiste do koscioła. w tym kosciele w którym bedziemy brali slub chwilowo nie ma organisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi?
Nie wiecie co sie stało z forum frix? wyparowało? czy moze u mnie cos z komem n ie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokotoki
Kobra,a dlaczego mowisz pseudo dj.Ja nie ukrywam ze sie znam na dj.-ce, ale odrazu zebys mnie znal,to napewno nie.A frix to pewnie zamkneli ,po niedawnej aferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj pioneer 2000
Nie wiem czy ze zwyklego pionerka sie nie da zmiksowac dobrze... Hmmm panowie. Nie wiem czy znacie rodzaje miksow skoro tak mowicie. Dj tworzy klimat. Oczywiscie zgadzam sie ze nie rozmawiamy o laptopowych puszczaczach. Sam zaczynalem 15 lat temu na setkach i piecsetkach pionka. Jezeli myslicie ze sie nie da na tym sprzecie miksowac to jestescie w duzym bledzie. Watpie byscie w polowie podczas grania wykorzystywali ich funkcje. Jesli macie co innego jammysli to chyba tylko laptopa. Uwaga na laptopie mozna stworzyc utwor,czyli byc producentem a nie d grac i byc dj. Mozna na laptopie muzyke,ale.musi ona byc sterowana z konsoli. Dj bez konsoli to nie dj. Mam wrazenie ze Ci dj co to sami sobie robia reklame podpisujac sie za kogos,ze niby poleca i nie maja pojeciu o graniu a o muzyce juz nie wspomne. Zapytam co to jest fraza? No podajcie podstawa informacje na jakiej nasz.zawod sie opiera. I niepatrz w google teraz! TRAGEDIA -szukam forum djskiego, a trafiam na forumn gdzie stado amatorow sie kloci o styl miksowania na weselu. Grajac na takiej imprezie zazwyczaj uzywa mixu radiowego. Boze dalem sie jeszcze wciagnac w te wasze durne gatki. Przeciez to forum weselene nie djskie. Nie wstyd Wam! Dajcie ludziom powymieniac poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokotoki
Panie kolego z ponoc 15 letnim stazem,mozna i mixowac na byle czym,jak to widac w pana przypadku.Ale czy pan wiesz co to jest ; efektor?kontroler?oprogramowanie?no i wiadomo ze jeszcze mixer i sluchawki.to wszystko jest nie zbedne dla pracy profi dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokotoki
A o graniu z laptopa nikt tu nie mowi.Nawt dj z polrocznym stazem widzi roznice brzmienia muzy z laptopa i oryginalnej plyty,ktora ma odpowiednia kompresje.W muzyce z laptopa mamy tzw. puste pasma,i np. nigdy nie osiagniemy konkretnego basu,chocbysmy nawet uzywali naglosnienia rcf,czy dynacord.Zlaptoma muza ma ok.30 procent szumow wlasnych,dlatego nigdy to nie zabrzmi jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska 27.
jezeli frix zamkneli to by wyjasniało dlaczego znowu dj-e wzieli sie za reklamy,widać jacy "najlepsi" dj tutaj siedza, a przeciez to forum slubne a nie dj-ow. A po jakiej aferze dziewczyny zamkneli ? nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtu3d
jednego znanego dj te dziewuchy psychiczne oczernily,i zrobila sie afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak tam mógłby ktoś mi pomóc? DIADEM czy TIME? I co myślicie o TRIO w B-stoku? Warto tam zrobić swoje wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokitoki
Normalni wiedza gdzie cos robia.A JESLI NIE MASZ SALI TO PO CO PYTASZ O ZESPOLY,PRZECIEZ MASZ WIELE SPRAW PRZEDWESELNYCH DO ZALATWIENIA, JAK WODKA,SUK\NIA, TORTY-CZYLI CIASTA,OWOCE,GODZ.SLUBU,KOSCIOL,GOSCIE,ZAPROSZENIA,SYNCHRONIZACJA GODZIN itp. A ty pytasz o trzy zespoly,no cHyba ze jestes z jednego z nich.To wiele wyjasnia!!!.tYM BARDZIEJ ZE WYMIENIONE SA Z BIELSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokitoki
tEN TIME TO BIELSKIE WIESNIACZE DYCHOPOLO,W NAJGORSZYM Z PLAYBECKU WYKONANIEM.a TY NIBY PYTASZ??? pRZECIERZ ONI NAJLEPIEJ SIE PUSZCZAJA PO BIALORUSKU.TO JEST ICH STYL.BIALORUSKA POTUPAJA.i RACZEJ DOBRZE O TYM WIESZ.PS...SORKI ZA OSTRY JEZYK ,ALE JESLI KTOS MI MOWI ZE JESTEM DJ. TO ZGODA,SIE NIE WYPIERAM,ALE KAPELKI WALA W JOJO,I MYSLA ZE KTOS JEST SLEPY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokitoki
PRZECIEZ KTO BY ZADAWAL TAKIE PYTANIA.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokitoki
Sorki za literki,i pewne bledy ort.i styl,ale mialem klopoty z ,,myszka,,juz jest cacy.Jeszcze raz sorki za pisownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beukka
zazdroscisz dj-u ze ktos ma robote,a ty nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu wy jesteście nienormalni. Po pierwsze pytam o dwa zespoły a nie trzy - naucz się czytać ze zrozumieniem! Po drugie chyba ślubu nigdy nie brałaś/eś skoro nie wiesz że w pierwszej kolejności załatwia się salę razem z zespołem. To wie każdy NORMALNY człowiek. A że mam dwie daty ślubu do wyboru i jedna data z zespołem TIME bo wtedy tylko mają wolne, a druga z DIADEM bo też mają tylko jedną datę do wyboru to pytam, który jest lepszy. Czegoś nie rozumiesz jeszcze coś może wytłumaczyć. Sal mam zarezerwowanych dwie i dopóki nie wpłacę zaliczki to mogę sobie wybrać a czekam ponieważ jedna jest w remoncie i dopiero po nim będzie wiadomo jak wygląda! Sami robicie wieś z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. I normalnie uśmiałam się do łez z tekstu, że najpierw przed weselem załatwia się wódke zamiast sali i zespołu hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dla Twojej wiadomości bezrobotny ( nie dziwie się swoją drogą) dj-u DIADEM jest z BIAŁEGOSTOKU. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×