Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość załamana anka.
Pilnie poszukuję zespołu muzycznego na 4 VIII 2012, obdzwoniłam już nie wiem ile, weszyskie były zajete, moze ktos rezygnuje z tego terminu, to proszę podać maila odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giewont.2
Tak tak wszystkie zespoly maja zajete,bajeczki swoim dzieciom opowiadaj.Nogawy wam patalachom ze strachu sie trzesa.Sprzedawajcie zespoly swoje minidiski,i przebranzawiajcie sie,bo w innym przypadku wszyscy spotkacie sie,pod tym samym okienkiem dla bezrobotnych w urzedzie pracy,.ha..ha..ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pianka.lux
Giewont.2, masz tupet, ale odwagi,to juz nie masz. wesel tez. zebys miał branie to bys nie siedział tutaj ( proste) i nie pisał głupot na zespoły. Zazdrosc cie zzera ze nie masz zlecen i tyle. poza tym ja nie wierze takim "madralom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana anka.
Kurcze co to za forum. Nie potrzeba mi jakis głupich i złosliwych porad Dj-a i tak cie nie wezmę- nie masz ani kultury ani uczciwosci ani szacunku do kobiet i samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abg.stok.
Giewont.2, raczej_u to i tak jedna osoba, moze skończ juz tą gadkę. To , ze ostatnio masz na frixie negatywy(obiektywne) i zawalasz imprezy jako Dj to zostawiam bez komentarzy. A ty załamana jeszcze podzwoń na pewno cos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka.23.
Czy ktoś moze polecic mi dobrego fryzjera. mieszkam od niedawna w Białym i nie jestem zorientowana w tutejszych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej. u
Karolinka/Barbarka ,a w Bielsku fryzjerow nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllll. 555
dj-u. To, ze jestes idiotą to każdy widzi, ale nie pokazuj swojej głupoty publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxXX4
cie juz dawno wywalili.na frixie masz same negatywy dj jeden.a jak tu reklamy szukasz,to sie pomyliles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka.23.
Ty masz chłopcze jakis problem. W sumie to ja sie nie dziwię, ze ciebie Dj nikt nie chce, bo czy ktos chciałby miec kogoś takiego na swoim weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllll. 555
Tak. Problem tego pyskatego Dj-a to Zespoły. Niespełnione marzenia, ale okazało się,że za wysokie progi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej. u
Boicie sie dj. jak diabel sw.wody.Zespoly dobrze wiecie ze grunt pod nogami wam sie pali.Pracy macie coraz mniej i stad ta nagonka na dj.Ale niestety tendencji juz nie zmienicie,ludzie wola dj. od zespolow udawaczy.Taka jest prawda,okrutna dla was,ale prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazz
DO: załamana anka. Łatwiej będzie jak podasz jakie obdzwoniłaś... to może coś podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka.23.
raczej. Juz i tak udowodniłes siedząc i pisząc na zespoły jak bardzo boisz się A swoją droga to bardzo zle świadzczy o uczciwosci i kulturze niektórych Dj-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosman.45.
A kto tu pisze na zespoły???? ??? Marsjanie czy jakas hiena która jest zwie sie dj-em.. I skończ z tą nagonka na zespoły, bo jak zespoły sie wkurza to naprawdę w Białym nie znajdziesz pracy. A znam kilka kapel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej, u
Jak sam jestes z kapeli to pewnie ze znasz.Tu pisza same kapele,trzeba byc debilem zeby tego nie zauwazyc,i to te kapele najgorsze, bezrobotne ,bo ci juz nieliczni co jeszcze prace maja to pewnie nie pisza.Tyle ze moim zdaniem jeszce rok, gora dwa i wszyscy pojdziecie do lamusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiii.555.
A co na to twój psychiatra, i co tu robisz na forum dj-u. Uciekłeś z zakładu czy cie wyrzucili jako nieuleczalny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej, u
Po pierwsze to nir jestem dj. a tylko wyrazam swoja opinie.Po drugie to ujawnij sie zespole skoro jestes taki w gebie mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej, u
Odnosnie psychiatry to tobie ten specjalista sie klania.Piszesz pod kilkoma nickami, wiec cos z toba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w4rech
Masz racje raczej,popieram ciebie.Ale nic to nie da ze piszesz.Tu siedza tacy ze sz..j im w oczy ,a oni mowia ze deszcz pada.Walczysz kolego z wiatrakami,daj spokuj a czas pokaze,kto ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile mozna.. ble.. ble..i ble..
Bajeczki to dj-u opowiadaj takim jak ty. Walczysz bo toniesz na dno, własciwie juz zatonąłs I zmień płyt bo w kółko ble... ble... to samo, nawet napisać nic madrego nie potrafisz. Najlepiej pusc sobie płytkę" Mniej niz zero" To o tobie. A pisanie o zespołach nic ci nie da. Zespoły były są i będą i nic na to nie poradzisz. A dyskutować z kims takim nie warto to - ciemniak. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego waszego przekrzykiwania się, tego nawet nikt już nie czyta i na pewno ktoś kto będzie szukał zespołu lub DJ na wesele nie będzie się kierował tym co wy tu piszecie. Na początku tego wątku dziewczyny z Białegostoku i okolic mogły zaczerpnąć wielu przydatnych informacji dotyczących ślubu i wesela, ale od kiedy zaczął się temat dotyczący zespołów to nic się już tutaj dowiedzieć nie można. Po co się wykłócacie? Przecież wystarczy zrobić sobie stronę internetowa, wstawić na nią nagrania jak prowadzicie wesele i ludzie będą widzieć jak mniej więcej wygląda wasza praca. Już nie mówiąc o tym że najlepsza reklama jest chyba wasza praca na weselach, wtedy jak komuś się spodoba wasza praca to was wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.m.kwiat.
A kto powiedział, ze wszyscy są z zespołów. Takie perfidne pisanie o zespołach przez dj są nie na miejscu. Zespoły maja wielu swoich zwolenników to zrozumiałe ja tez do nich należę, ale nie będę wchodziła w dyskusję z jakimś zielonym dj. Bez zespołów nie ma muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja to ja
Czy ktoś zna zespół AKONTO ??? Błagam o pomoc. Mam wybór pomiędzy akonto i happy singers, przy czym mam dylemat finansowy- chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi. HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA.WEN.
Wez h.singers,znam i moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny Kwartet
Gramy już od roku 2000. Dysponujemy najnowszym sprzętem muzycznym dostępnym na rynku. Proponujemy profesjonalną oprawę muzyczną, która będzie godna Państwa uroczystości i pozostanie miłym wspomnieniem wspaniale przeżytych chwil. Nocny Kwartet to: - świetni muzycy, grający na żywo, - wszechstronny szeroki repertuar, który zadowoli najbardziej wymagającą publiczność, - wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez i uroczystości, - profesjonalne podejście do klienta, - zaangażowani i sympatyczni ludzie, cieszący się graniem muzyki. Zapewniamy całościową oprawę muzyczną uroczystości, wesel i imprez okolicznościowych. Posiadamy swój własny sprzęt nagłośnieniowy, oferujemy też własny dojazd. Wolne terminy w 2012r. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-16 h
Graja na zywo,to fakt.A nie jak inni z dyskietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wlasnie.
Albo na zywo,albo Dj.A zespoly z dyskietkami aut.Kazdy zespol bez perkusji nie gra na zywo i jest to oczywiste,poprostu oszukuje.Ale ja i tak wole Dj,i nikt mnie nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scc.k
A nikt cię nie pyta o zdanie -dj. Przeciez oni chcą zespół a nie ciebie/ A ty na czym potrafisz grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie Czarne Chmury
zebrały sie na dj, ze tak tu buszują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×