Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Seplenka23
Wecie dziewczyny,sa takie firmy co dekoruja koscioly,ale slono kaza se placic.Tylko ze robia cudenka,ale Twoj pomysl jest godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtu77cch
www.dekoracjeslubne.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Polecam Wam piękne samochody-klasyki do ślubu. Zawsze robią wrażenie na gościach i nie tylko:) http://www.oldtimeremdoslubu.pl/ Cena jest zawsze do negocjacji. Samochód playmouth jest niedawno sprowadzony z Kanady! Obicie w środku jest bordowo białe - piszę bo na zdjęciu jest inne, ale zostało już zmienione! A Studebaker jest jedyny z Polsce! Polecam:) Ja jadę w sierpniu Playmouthem - ma składany biały dach! Cudo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghu80l
A cha, samochody z Branska, zresztato sa znajomi Karoliny z Kors Relax. I dalej ta nawiedzona sobie wypisuje.Kiedy ty w koncu zmadrzejesz Karolinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka Karolina? ??? Samochody z Brańska, ale dojazd wszędzie. Ja mieszkam w koło Białego i mimo to biorę. Cena dojazdu to kwestia dogadania. Facet naprawdę fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tancerka24
Te samochody sa ok,i cena z dojazdem nie wygorowana.Ja akurat raczej wynajme i dzieki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamy tanio1
Mam ciekawą suknie ślumną,białą,rozm.39.Tylko raz założona na własne wesele.Po pralni eco,welon gratis oddam.zdjecia wyśle na e-mail.Naprawdę warto,ggyż suknia wygląda jak nowa.I mowię szczerze,że jest śliczna.Welon długości3/4 tez popralni eco.Zachęcam do kupna bo naprawdę warto,szczególnie w tak atrakcyjnej ceniemariam9@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opposita.
www.michalheller.pl foto.profi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Arec Nowak
Witam serdecznie, Jeśli nadal szuka ciePanstwo super dj-a, nagłośnienia lub dekoracji świetlnej na swoje przyjęcie bez wahania proszę telefonu 608-330-869 by omówić szczegóły lub napisać arek.nowak@poczta.fm. Doświadczenie od 14 lat Pozdrawiam Arec Nowak Light&Sound.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenez
Hej. Może mi ktoś udzielić informacji na temat sali weselnej "NIAGARA".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenez
Poszukuje także dobrego zespołu lub DJ,doradźcie coś,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa.A
Sale uważam że trzeba zobaczyć osobiście.Bo jak powiem że sala jest ładna to co Ci to pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego...
szukasz dj czy zespolu.przecie to ogromniasta roznica.jak dj,to proponuje l.grzegorczyka.ale skoro nie wiesz czy ci pasi dj. czy zespol to chyba to jakas sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam L.Grzegorczyka albo dj Krisa. A z zespołow do Mirage, Time albo ewentualnie Braci Lewkowskich. Ale oczywiscie dla kazdego podoba sie co innego wiec chyba i tak musisz sie sama zdecydowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wybacz! D.R.
Tylko nie Kris Baltyk.Juz duzo na temat tego goscia napisano.On wogole nie jest przygotowany do prowadzenia wesel,ani sie nie umie wyslowic,ani cos madrego powiedziec.Na dodatek obraza gosci weselnych.Jego teksty to sa ponizej wodorostow.Zas muzyke ktora puszcza to chyba jemu osobiscie pasuje,bo nikomu wiecej.Kris Baltyk to najgorszy wybor w Bialym.Jego ten mlodszy brat,to jest ponoc o niebo lepszy,ale i tak proponuje Dj .Szpile, lub W. Grodzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakasia.
Grodzki jest teraz na topie,i napewno jest nomber one,wsrod Dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolcia1111111111
Jak tak czytam to mi wstyd jestem kobietą ale takie ploty takie głupoty piszczycie że żałosne jesteście nie dziwie się za po ślubie facet wymięka bo ma taka jędzę mam pytanie czy WY JESTEŚCIE IDEALNE ?????? Teraz macie temat obgadać mnie zawsze wiedziałam ze z facet łatwe się od gadać a nie z kobietą powodzenia w sukcesach plotkarstwa współczuje waszym facetom ze mają takie kobiety Wielkie Damy Beza WAD IDEALNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolcia1111111111
Jak tak czytam to mi wstyd jestem kobietą ale takie ploty takie głupoty piszczycie że żałosne jesteście nie dziwie się za po ślubie facet wymięka bo ma taka jędzę mam pytanie czy WY JESTEŚCIE IDEALNE ?????? Teraz macie temat obgadać mnie zawsze wiedziałam ze z facet łatwe się od gadać a nie z kobietą powodzenia w sukcesach plotkarstwa współczuje waszym facetom ze mają takie kobiety Wielkie Damy Beza WAD IDEALNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolcia1111111111
Jak tak czytam to mi wstyd jestem kobietą ale takie ploty takie głupoty piszczycie że żałosne jesteście nie dziwie się za po ślubie facet wymięka bo ma taka jędzę mam pytanie czy WY JESTEŚCIE IDEALNE ?????? Teraz macie temat obgadać mnie zawsze wiedziałam ze z facet łatwe się od gadać a nie z kobietą powodzenia w sukcesach plotkarstwa współczuje waszym facetom ze mają takie kobiety Wielkie Damy Beza WAD IDEALNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nugetka89
Witam. dziewczyny a ja poszukuje skrzypka z Białegostoku lub okolic, mam nadzieje ze dostane namiary bo jestem zrezygnowana poszukiwaniami ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za cyrk.
Nikolcia ,o co Ci chodzi ze obrazasz nasza plec? Piszesz tak ze trudno zrozumiec sens Twej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee Jay Arec Nowak -polecam
WITAM SERDECZNIE, JESLI NADAL SZUKASZ DJ-A NA SWOJE WESELE, TO POLECAM FIRME ARECNOWAK.PL. SWIETNIE POPROWADZA, NAGLOSNIA,UDEKORUJA SWIATLEM SALE I ROZBAWIA GOSCI WEDLE WASZEGO ZYCZENIA. BARDZO FAJNIE MOZNA Z NIMI OMOWIC SZCZEGOLY CALEGO WESELA OD POCZTKU DO KONCA. SCENARIUSZ JAKI PRZEDSTAWIA I USTALA Z WAMI PAN ARKADIUSZ SPRAWDZA SIE W 100%. MOZECIE ZAROWNO WYBRAC SOBIE RODZAJ SPRZETU,ILOSC TO JESZCZE FORME PROWADZENIA PRZYJECIA. SA NAPRAWDE ZAWODOWCAMI I PROWADZA TAK PRZYJECIE JAK ZAPLANUJECIE TO NA WSTEPNEJ ROZMOWIE. PYTAL NAS O WIELE SZCZEGOLOW, CO POMOGLO W DOSKONALYM WCZUCIU SIE W NASZE GUSTA A PRZEDE WSZYSTKIM GOSCI. PO PIERWSZEJ WSTEPNEJ ROZMOWIE TELEFONICZNEJ WIEDZIALAM ZE JEST ZAWODOWCEM. DZIEWCZYNY NIE NAMAWIAM WAS TYLKO POLECAM, ZADZWONCIE I SAME SIE PRZEKONAJCIE, ZE WSZYSTKO MOZECIE Z NIM DOGADAC NAWET CENE. TEL 608-330-869 GORACO POLECAM A TELEFON W SUMIE NIC WAS NIE KOSZTUJE. MOZECIE TEZ WYSLAC ZAPYTANIE NA MAILA BO JA TAK W SUMIE ZROBILAM AREK.NOWAK@POCZTA.FM. ODPOWIEDZ DOSTALAM BLYSKAWICZNIE. MIMO ZE DZIELILA NAS ODLEGOSC 400KM TO W CIAGU TYGODNIA PODPISALISMY UMOWE. POLECAM DJ- AREC NOWAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaewo
Mozna brac Szpile on jest oki,ale tylko nie ten Dj Kris Baltyk,on to naprawde jest przypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SW.33.SW
Oczywiscie moge podpisac sie pod Szpila i Grzegorczykiem,sa to najlepsi dj w miescie.I mam tez negatywne zdanie o dj-u Kris Baltyk,ten pan powinien zmienic zawod,bardzo bardzo dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kanez
Polececam naprawde goraca firme Dj Arec Nowak. Zadzwon i sie wypytaj. Sama sprawdz. A dane masz.na poprzedniej stronie, bo widzialam ze sie oglasza. Pozdrawiam Was Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgku9
Bobry tani!!!!! dj.KAROL , albo dj Pracki.Polecam bo znam ich robote.Naprawde sa superanccy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgku9
Kurde chcialam Dobry , wyszlo Bobry.A w sumie bobry to fajne zwierzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kólko
A ja polecam dj-a Bobra super gosc naprawde rewelacja i nie robi sam sobie reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty kolko
co zazdroscisz? ze ktos jest dobry a swojej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×