Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość H2O.1
Sam piszesz i sam odpowiadasz i sam prowadzisz dialog z prowokacja na tego fotografa. Nie znam tego dj-a, ale powyzsze posty kto pisze na niego ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenecja Łapy
Co sądzicie o sali Weselnej Wenecja w Łapach? Czy ktoś tam był? Jak jedzenie i rozliczenie po weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzabka
Kiedys byłam,ale jako gosc. jedzenie ok. O reszcie jak i co po weselu to musisz dogadac sie z włascielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLLUNKA
Napewno maja tam smaczne jedzenie.Lapy z tego slyna.Polecam bo bylam tam w maju,i czyba do tego czasu nic sie nie zmnienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja również byłam na weselu w Łapach w Acapulco oraz w Wenecji. W obu miejscach jedzenie było dobre. Jeśli sala odpowiada to polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze słowo do osoby, która poszukuje kamerzysty oraz fotografa. Ja na swoje wesele zarezerwowałam sobie pana Jacewicza. Widziałam efekty jego pracy (moja koleżanka wcześniej wzięła go na swoje wesele) i spodobało mi się to, co tworzy. On jest kamerzystą, a jego żona fotografuje i cenowo jest ok, gdyż są z Sokółki. Ktoś tu jeszcze pytał o sale weselne z noclegami. Ja osobiście polecam Hotel Zejer, gdzie sama w przyszłym roku będę miała wesele. Pięknie, przy lesie, a zarazem niedaleko bo chyba jakieś 2 km od Białegostoku, a ceny noclegów do dogadania. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika od Wenecji
A czy ten Pan w tym roku robi w HD,bo byłam w Sokółce rok temu na weselu koleżanki i niestety jakość była tylko w zwykłej jakości . Jeżeli robi w Hd to warto się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika od Wenecji
Przepraszam ale nie bardzo się orientuje ,chyba tylko w sd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lapki dwie
Kolo Lap jest sliczna sala ,,Zacisze,, mialam tam wesele i moge powiedziec ze wszystko maja na b.dobrum poziomie.A co najwazniejsze,cema bardzo jest przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością pan Jacewicz robi filmy w HD, zapytałam go o to osobiście. Słuchajcie w tę sobotę 16 czerwca byłam na weselu swojej siostry ciotecznej i grał zespół (nazwy niestety nie pamiętam) ale grał tak wspaniale, że gdybym nie miała już zamówionego zespołu na swoje wesele to byłby to nr 1. Kulturalni, mili, uprzejmi, świetnie śpiewali, super poprowadzili oczepiny, naprawdę pierwsza klasa! Wszyscy goście byli naprawdę zachwyceni. Jak dowiem się jak się oni nazywają to od razu Wam napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem! Ten zespół nazywa się DIMEX. Naprawdę polecam z całego serca. U siostry było 3 panów (bez tych pań co są na okładce na ich stronce). Panowie wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Odstąpię salę weselną zarezerwowaną na 11 sierpnia 2012 roku w centrum Astoria, Białystok, sala kolumnowa. Odstąpię termin w zamian za zwrot wpłaconej zaliczki 500 zł. Sprawa bardzo pilna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Odstąpię salę weselną zarezerwowaną na 11 sierpnia 2012 roku w centrum Astoria, Białystok, sala kolumnowa. Odstąpię termin w zamian za zwrot wpłaconej zaliczki 500 zł. Sprawa bardzo pilna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli planujesz ślub i wesele i potrzebne Ci auto do ślubu Białystok najlepsze oferty znajdziesz na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Bialystok/Auto-do-slubu/ Obejrzysz zdjęcia samochodów- retro, luksusowych, nowoczesnych limuzyn i sportowych aut kabrio. Znajdziesz także filmiki wideo i opinie klientów, którzy najlepiej orientują się, czy warto wynająć dane auto do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, słyszałam ostatnio różne opinie o dj szpil... czy ktoś mógłby utwierdzic mnie w moim wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, słyszałam ostatnio różne opinie o dj szpil... czy ktoś mógłby utwierdzic mnie w moim wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaliaMc.
Handlarka - a na jakiej sali masz to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, słyszałam ostatnio różne opinie o dj szpil... czy ktoś mógłby utwierdzić mnie w moim wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się mówić, bo zaraz mnie oskarża, że robię reklamę, sala na obrzeżach miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaliaMc.
Handlarka-jak podasz datę i miejsce swojego ślubu to chętnie odpowiem na twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaliaMc.
Skoro wybrałaś, masz podpisaną umowę -to o co chodzi? Lepiej utwierdzała bym się na twoim miejscu w przekonaniu czy dobrze wybrałam kandydata na męża .Pytnia dziwne jak na kilka tygodni przed ślubem.Proponuję ,zadzwoń do Szpili,zapytaj gdzie gra w najbliższą sobotę i przekonaj się sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaliaMc.
Skoro wybrałaś, masz podpisaną umowę -to o co chodzi? Lepiej utwierdzała bym się na twoim miejscu w przekonaniu czy dobrze wybrałam kandydata na męża .Pytnia dziwne jak na kilka tygodni przed ślubem.Proponuję ,zadzwoń do Szpili,zapytaj gdzie gra w najbliższą sobotę i przekonaj się sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewaj się ale nie podam daty i miejsca, czytając to forum dochodzę do wniosku, że nikomu nie można ufać... nie chcę pisać, bo jeśli np jesteś dj-em to będziesz wiedzieć kim jestem zależy mi na niezależnej opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaliaMc.
Ok, niezależnych opinni niie ma! Tak jak ci napisałam ,zadzwoń i sama przekonaj się na przykładzie innego wesela czy odpowiada Ci prowadzenie. A jak nie , to co zrobisz? Zmienisz dj na kilka tygodni przed ślubem .Na kogo? Najlepsza recenzja to własna ocena sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaliaMc.
Sama odpowiedziałaś sobie na pytanie,nikomu nie można ufać .Dlatego tym bardziej nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kit2222
handlarka.Naprawdę jeszcze nie domyslasz sie z kim rozmawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice versa 3948
Kit222 ,handlarkę interesowały informacje i dostała odpowiedź,jak zwykle ktoś szuka sensacji tam gdzi ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka,,5
Tylko samego zainteresowanego dj interesowałaby data slubu i sala. Pewnie ciekawosc zzera która to młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudło 76489329
Przecież sama handlarka pochwaliła się w swoich poprzednich postach że ślub ma w sierpniu .Podała nawet datę .Pudło jak widać to interesuje bardzo ale konkurencję .I znowu teoria upadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×