Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość dddjjjj-u
juz skoncz z ta swoją obroną teorią nikogo to nie interesuje i tak nadgorliwie udzielasz się w temacie i tyle. Jak dziewczyna zapytała o opinię to od razu naskoczyłes na nią, wyjezdzasz z głup[imi tekstami o mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerażona czytając to forum. Jedni nalatują na drugich. Po co? Co w takim razie z dj Kris-em? czy dobrze wybraliśmy? bo jak to poczytałam to doszłam do wniosku że wszyscy oferujący swoje usługi są do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudło 76489329 a czy mogę prosić o informację gdzie i kiedy napisałam o dacie i miejscu swojego ślubu? bo jakoś nie zauważyłam... do wiadomości wszystkich: niczego nie zamierzam odwoływać i zmieniać, uważam, że wszystko jest kwestią dogadania. co do sprzętu, muzyki i kompetencji nie mam żadnych wątpliwości... z resztą trzeba ufać ludziom... chciałam się tylko upewnić, że dobrze zrobiłam, ale uznajmy, że pytania nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka15_12 nie słuchaj nikogo i na nikogo nie patrz, bo i tak nikomu się nie dogodzi a opinie są takie a nie inne rób tak jak Ci pasuje i wybieraj to co Ci się podoba to chyba najbardziej sprawdzona metoda na nie wpadanie w panikę i paranoję przedweselna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tuuuuuuuuuuu u
08:31 [zgłoś do usunięcia] handlarka cześć dziewczyny, widzę, że przygotowania pełną parą... ostatnio nieco chorowałam i przeleżałam w łóżku ale teraz jest już ok i też biorę się do roboty, bo jeszcze masa rzeczy do załatwienia. cieszy mnie jednak to, że już widać efekty mojej pracy demorela, ja też poproszę o zdjęcia tych prezentów dla rodziców, bo wciąż nie wiem co mam im kupić :/ jeszcze tylko 53 dni! LINK: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4984983&start=690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to straszne, wydało się, że to ja i co ja biedna teraz zrobię? :) chyba zostanę ze swoja salą, dj i przyszłym mężem, teraz po zdemaskowaniu nie mam już wyjścia :) swoją drogą trzeba być mocno zdeterminowanym do szukania takich informacji... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dworek Narwiański Jeńki
Bardzo proszę obiektywne opinie na temat dworku w Jeńkach. Byłam tam na dwóch weselach. Po pierwszym zdecydowaliśmy się na tą salę, ale po drugim jestem rozczarowana .Nie wiem od czego to zależy. Proszę o informacje jak to u was było na tej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki handlarka Jezeli chodzi o dj którego wybraliście to nie macie się o co martwić. Byłam na weselu które prowadził - profeska, każdy szczegół dopracowany. Chcieliśmy go mieć na naszym weselu ale niestety termin miał już zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki milutka15_12 ja też słyszałam dobre opinie o nim, widziałam filmiki i mi się bardzo podoba... w sumie nawet nie szukał nikogo innego teraz pojawił się większy stres to i wątpliwości większe, więc nie rozumiem skąd ta agresja u innych forumowiczów... każdy ma swoich fanów i antyfanów ale tego już się nie zmieni... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jest niestety już
To zwykła zazdrość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadne pudło - bingo
A kto tą agresja naskoczył na ciebie handlara? Zastanów sie i poczytaj kto tu naskakuje i sie reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta i michal
witamy, mamy kilka pytan mianowicie planujemy slub na lipiec 2013 slub bedzie w bransku a wesele bialystok lub okolice co do sali to mamy dylemat miedzy hotelem trio , dworkiem czarnieckiego i lechem , co do zespolu to tez mamy 3 faworytow a mianowicie master dance , time albo showband , kamerzysta z prokadr , cukiernia kryszen no i pytania do was co tu wybrac ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta i michał hotel 3trio ma bardzo dobre jedzenie, szef kuchni jest świetny, w dworku i lechu dawno nie byłam więc nie wypowiem się w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta i michal
w trio jedyna wolna sala to restauracyjna wlasnie meila dostalem ale na ich stronie niemoge fotek tej sali znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i Michał Ja swoje wesele będę miała w dworku czarneckiego w sierpniu 2013 i termin rezerwowalismy juz w grudniu i sporo bylo juz zajetych... Tez slyszalam sporo pozytywnych opinii zarowno o Trio jak i o dworku czarneckiego. A co do Lecha to w ubieglym roku bylam tam na weselu i to juz nie to samo co bylo tam kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta i michal
o boze myslelismy ze rok przed slubem wystarczy wzystko pozalatwiac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnie,
Sporo sal swieci ostatnio pustkami nawet na ta sobote mozna znalezc wiele wolnych sal. Wystarczy pojezdzic i popatrzec. Kolezanka zrobiła w 2 miesiące wesele i wszystko miała suuuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta i michal
mamy taka nadzieje za 16 bedziemy w polsce to wtedy pojezdzimy popytamy , co do zespolu,kamerzysty,cukierni macie jakis faworytow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta i michal
16 bedziemy w polsce***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam cukiernie Mel. ciasta i torty z tamtad sa swietne, mozna sie dogadac tak, zeby zrobili Wam dokladnie to co chcecie i ceny tez sa przystepne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminkiel
Magdo G., autorko, ale z ciebie wieśniara, dziękuje, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie zespołu na wesele w Białymstoku koniecznie odwiedźcie http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Bialystok/Zespol-DJ/ Znajdziecie tam wiele zespołów i DJ-ów, obejrzycie zdjęcia i nagrania wideo, prezentujące możliwości zespołu, a także poznacie opinie klientów, którzy najlepiej orientują się, czy dany zespół warto polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil@
hej wszystkim. 2 miesiące temu miałam swoje weselicho i chcę polecić, tym którzy jeszcze nie mają, naszego fotografa - Bartosz Oksztul UFOtheMAN. Świetny, baaardzo utalentowany i kreatywny koleś, który oprócz tego że robi niesamowite fotki, wspaniale umie rozładować napięcie (jak każdy wie stresiku trochę przy tym wszystkim jest :P )!! Fotki bardzo oryginalne i przepiękne. Odebraliśmy je tydzień temu, a ja oglądam je codziennie i nie mogę się napatrzeć :)!! Poza tym zespół też mieliśmy świetny ALLEGRAMY, dziewczyna- głos bajeczny, a cały zespół super!!polecam z ręką na sercu "naszą weselną ekipę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Mam wesele za nie caly rok i poszukuje jakiejś dobrej makijazystki i fryzjerki na tą uroczystość :) czy mógłby mi ktoś polecić naprawdę dobrych fachowców? :)) bardzo proszę o pomoc kompletnie nie wiem gdzie iść szukać.. a co do wesela , polecam Santane.. sale mają ładną, właściciele bardzo sympatyczni i pomocni , a co do jedzenia to byłam kilka razy i mi osobiście smakowało :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk@
kajusiaa1802 polecam Ci moją fryzjerką Emilkę z GREEN JUNGLE, na mojej głowie zrobiła cudo i nie jakieś staromodne koko-loko :) jeżeli chodzi o makijarzystkę, to super jest Barbara Rzepnicka to jej stronka http://barbararzepnicka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś pomóc przy wyborze sali? Zastanawiamy się nad salą kryształową w Dworku Czarneckiego i salą w Lipcowym Ogrodzie. Spodziewamy się, że będziemy mieli koło 150 gości (na 190 zaproszonych). Ale zawsze może być mniej lub więcej. Pytanie 1 - czy ktoś był na weselu w sali kryształowej (największa sala), gdzie było mniej osób, czyli tak poniżej 140? I czy nie wyglądało to głupio w sali, która mieści nawet 250 osób? Pytanie 2 - czy macie jakieś opinie na temat Lipcowego Ogrodu? Ciężko coś znaleźć na temat tego miejsca (nie znam też osób, które tam organizowały)... A wszelkie info na temat jedzenia i obsługi się przyda. Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sali krysztalowej moze byc troche pusto, tym bardziej ze czesc gosci wychodzi na zewnatrz w czasie wesela i moze to srednio wygladac... Chyba lepiej wziac sale restauracyjna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że restauracyjna ma już na przyszły rok wiele terminów pozajmowanych... Poza tym nie robi takiego wrażenia jak kryształowa... Ale fakt, że jest wielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamarija
Czy ma ktoś opinię na temat studia Sigma Studio Video? Czy ktoś korzystał z ich usług w ostatnim czasie? Ze strony wynika, że mają korzystne ceny, ale jakoś nie uzupełniają nowych filmików i trudno stwierdzić, czego można oczekiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×