Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

Gość sweetEvil
hej wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetEvil>>hejka:D na razie jestem ja. Dida>>kończ to gadanie na gg:P i chodź na lampke..!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wirtualna Ciociu za radę....jak będzie mial jutro taką gorączkę to napewno pojadę z nim do innego lekarza. Dałam mu juz leki i narazie gorączka mu zaczęła spadać i zasnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetEvil
brr dzisiaj w szpitalu bylam :( nie znosze tego miejsca :( moj chlopak mial wypadek w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetEvil>>przykro mi:( ale sie nie martw bedzie dobrze, no i pozdrów go od nas serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetEvil
pozdrowie oczywiscie;) tylko zawsze musi cos sie zlego wydarzyc :( oki ja powoli lecce spac bo rano trzeba wstac:) dobranoc i mocno przytulam was :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam....bawcie się dobrze i wypijcie za mnie zdrówko;) Mam nadzieję , że jutro będę w lepszej formie.... Dobranoc papużko...mocno cie tule i życzę miłych i ciepłych snów:):) Słodkich koszmarków Dida....przestyłam buziaczki:) Trzymaj się Sweet...Tulaski dla ciebie i chłopaka...będzie dobrze:) Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetEvil
wlasnie do jutra :* slodkich snow Papuzko i Lilianko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet>> dobranoc i króliczki na noc;) Lilkianka dobranoc i aniołki na noc;) Dziewczyny bede z wami ❤️ trzymajcie się papatki;) I znów zostałam sama:( a mnie kto przytuli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki-piki
a co ja tutaj widzę , zbiorowe przytulańsko:D również wszystkich przytulam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór..... a co tu takie pustki??? Ludziska.... śpicie czy co ? ? ? Buziaczki dla wszystkich którzy tu dziś zajrzą 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TROSZKĘ HUMORKU:):):) Jedzie facet samochodem. Obok siedzi żona. Dopuszczalna prędkość 100 km/h. Facet jedzie mniej więcej z tą prędkością. Nagle żona rozpoczyna monolog: - Już Cię nie kocham. Po dwunastu latach po ślubie chcę rozwodu. Mąż nic nie mówi tylko przyspiesza do 110 km/h. Żona mówi dalej: - Pokochałam twego najlepszego przyjaciela - Kazia. Mąż nic nie mówi tylko dalej przyspiesz do 120 km/h. Żona przystępuje do rozważania warunków rozwodu: - Chcę dzieci! Mąż nic nie mówi tylko przyspiesza do 130 km/h. - Chcę dom i samochód! Mąż dalej nic nie mówi ale przyspiesza do 140 km/h. - Chcę aby wszystkie karty kredytowe i akcje był na moje nazwisko. Mąż dalej nic nie mówi ale przyspiesza do 150 km/h. - A czego ty chcesz? - Ja już mam wszystko co mi potrzeba! -A co masz?! Mąż skręca na przeciwny pas jezdni i cedzi przez zęby: - Poduszkę powietrzną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż..... widzę, że dzisiaj nie było chętnych do rozmowy:(:(:( Ciekawe gdzie się wszyscy podziewacie??? Pewnie pijecie winko u Papuzki;);) A ja jestem dzisiaj taka samotna :( ohhhh:( Buziaki i do następnego razu...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto :-O??? pozdrowionka dla rezydentów całego przytulastego topiku gdziekolwiek teraz są:D i cokolwiek teraz robią :-D mam cichą nadzieję, że grzecznie śpią z rączkami na kołderkach hihi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór....... gdzie jesteście moje przytulaski????? halllllo..............:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:-), ale tylko na chwilkę-zaraz uciekam w objęcia Morfeusza:-D Dla wtajemniczonych -no i macie rebus:D ;) hihihi Dobranoc....sweet dreams🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Dla wszystkim wpisujących się mocne tuli tuli tuli...i 👄 ;) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoooo
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.... witam tych którzy tu jeszcze zaglądają:) Buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przytulam wszystkich:):):) mam nadzieje ze w koncu sie zmobilizujemy na jakas imprezke topicowa;) proponuje jutrzejszy wieczor bo dzis sam musze juz spadac..:(:( pozdro for all..:):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo....czy ktoś tu jeszcze zagląda???? Ejjj przytulaski...zmobilizujcie się troszkę:) Buziaczki Dida:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moi kochani:D:D:D Lilkianka przytulam i 👄 Dida przytulam i 👄 A gdzie jest reszta???? Ale sie za Wami steskniłam....;) Imprezowicze wracać na topic...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Papużko:) Przytulam cie mocno w ten mroźny wieczór:):) .....a gdzie reszta..........haaaaaaaaallllooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki pierzasta koleżanko;););) widzę, że od dłuższego czasu jakoś tu nikt nie zagląda.... Może będzie Dida, sam wczoraj się umawiał na dzisiejszy wieczór to może zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetEvil
witam kochane kolezanki:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno z pod prysznica wyszłam i piórka susze :) Lilkianka a co tam u ciebie słychać?? Jak dzidziuś ??? Bużki 👄👄👄 od wirtualnej cioci dla Twojej dzidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×