Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

Chwilko, widzę , że winko dobrze działa na ciebie bo juz rymowanki piszesz:):):) ładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milutko:-) lilkianko wyborne to winko:-) a teeeeeeeee może by teraz tak nas poprzytulał? w końcu nam też się coś od życia należy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeeee
przytulam was bardzo mocno moje kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilko....co ty jadasz, że tak rymem gadasz ???? teeeeeeeeeee....no bierz się do przytulania....panie czekają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilko.....ale z ciebie aparacik, częstuj to też spróbuje porymować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeeeee.....a ty gdzie sie podziewasz???? Wracaj tu szybko na przytulanie bo jakoś smutno tu znów kochanie:) oooo i zrymowało mi sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszną kawą poczęstuję- po niej każdy zarymuje kofeinka nas pobudzi potulimy się do ludzi tuli tuli tu i tam no więc...ja tak zawsze mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilko to ja poproszę taką kawke:):) No teeeee chyba naprawdę działa jak bumerang, tylko tym razem się mu chyba zawiesiła funkcja powrotna ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszna kawusia..... ale jeszcze słabo działa;) bo coś mi rymowanie nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nalewam Chwilce winka, Będzie z niej śmiała dziewczynka :) Jak wypije tą lampeczke, to zatańczy dziś troszeczkę:) to hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich chętnych zapraszamy, i wineczko nalewamy, niech sie każdy bawi miło i żeby sie winko nie skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jast nasz kochany teeeeeeee??? zniknął bez pożegnania......ojjj nie ładnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza buteleczka wina...rozkręca nam się dziewczyna druga buteleczka wina...tańczyć zaczyna dziewczyna trzecia buteleczka wina...tulić się zaczyna dziewczyna czwarta buteleczka wina...śpiewać zaczyna dziewczyna piąta buteleczka wina...pomiziać by się chciaął dziewczyna szósta buteleczka wina...nic już nie może dziewczyna :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie....... tylko ciekawe o kim ten wierszyk... no bo chyba nie o mnie... ja po szesciu butelkach dopiero sie zaczynam bawić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale muszę się pozegnać.... kołderka wzywa!!! Powinnam być jutro wieczorkiem:) Miło się gawędziło ulotna chwilko :) Tulę Cię mocno i życzę kolorowych snów :):) Dobranoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkianko ma miła moja godzina też juz wybiła tuli tuli...kto przytuli;-) dobranoc.....pchły na noc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór !!! czy ktoś tu dzisiaj zajrzy ???? Buziaczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilę znikam..... ale na sto procent będę za godzinkę i mam nadzieję , że się ktoś zjawi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem........czekam na kogoś do przytulenia ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×