Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona przyszła mama

23 tydzień i brak ruchów dziecka

Polecane posty

Gość zaniepokojona przyszła mama

Czy mam się martwić?? Byłam niedawno na usg i lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku, ale powiedział też, że powinnam zacząć już coś czuć.....minęły dwa tygodnie, a tu nadal nic..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nbapewno juz czyjesz?tylko jesli to twopja pierwsza ciaza to nie wiesz czego sie spodziewac!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy pierwszej ciazy poczulam tez pozno..teraz w drugoej czuje od 17 tc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
a może sa tak delikatne,że ich nie czujesz,połóż się spokojnie na plecach i obserwuj brzuch,te delikatne ruchy są czasami zauważalne a nie wyczuwalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam usg kolejne
chocby po to bys przestała sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobry pomysl idz na izbe do szpitala tam zrobia usg i bedizesz spokojniejsza stres teraz nie jest tobie pisany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
dziękuję za tak szybką odpowiedź!!!!!! kilka razy zdarzyło mi się, żę czułam taki delikatny jakby skurcz, ale trwał tak krótko, że sama nie wiedziałam czy mi się nie wydawało.......to moje pierwsze dziecko, dlatego się martwię, tym bardziej, że kobiety czują już podobno kopniaki w tym tygodniu...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tyle skurcz
co lekkie ruchy,przelewania,jedz na usg koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurcze to nie ruchy....poczujesz takie delikatne pukanko albo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje malensto buntuje sie jak pije bardoz zimna wode albo jak leze bez ruchy na plecach..sproboj sie wyciszyc i polezec chwilke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
no właśnie to bardziej odczuwa się jak takie bulgotanie albo przelewanie albo delikatne pukanie :) usg albo posłuchanie czy tętno jest napewno byłoby wskazane-dla spokojności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na usg marsz
nawet poswiec kaske i prywatnie wal lub naizbe przyjec do szpitala najblizszego i powiedz o objawach ze nie czujesz ruchow nie ma co czekac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
zaczekam jeszcze troszkę, 23 stycznia mam kolejną wizytę, a wieczorem spróbuję się wyciszyć i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasuwaj na usg
nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
do na usg marsz! ------>nie strasz mnie proszę, bo i tak sama się schizuję, a wszyscy mówią, że jeszcze poczuję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ci szkodzi isc zrobic usg albo ktg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasuwaj na usg
nikt nie straszy,ale i nie bagatelizuje,powinny juz byc ruchy,zupelnie nic nie czujesz? ,że cos Ci sie przekreca w brzuszku,tego nie da sie nie zauwazyc,wylacz kompa i na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt cie nie straszy tylko doradza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktg to powinni Ci zrobić w zwykłej przychodni,wystarczy jak przedstawisz im swoje obawy,mi lekarz zawsze powtarzał,że wszystko co mnie niepokoi trzeba konsultować chociażby po to,żeby się uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
niestety nie mogę wszystkiego rzucić i iść na usg, bo jestem w pracy.............................a teraz to się jeszcze bardziej denerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na usg marsz
nikt tu ciebie nie straszy staramy sie pomoc siedza tutaj bardziej doswiadczone dziewczyny ktore niejedno przeszly lepiej chuchac na zimne niz sobie pozniej w twarz pluc wiec ubieraj sie wylacz kompa i na usg i to szybko kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma znaczenia
wyjdz na chwile z pracy,chyba to jest wazniejsze ? nie rozumiem cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na usg marsz
nie wiem co moze byc wazniejszego od dziecka!!!!!!praca???? jezuu kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
ja wiem co jest dla mnie najważniejsze i pewnie dlatego właśnie tu napisałam, ale wybaczcie, nie mogę sobie tak po prostu wyjść..........i nie macie prawa nikogo oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segda
kobieto pomysl przez chwile nikt tutaj ciebie nie probowal i nie chce oceniac ale twoje postepowanie jest co najmniej dziwaczne najpierw zadajesz pytanie na forum dziewczyny ci odpowiadaja jak najlepiej moga a ty za chwile wyjezdzasz z takimi postami ze "sobie tak po prostu nie mozesz wyjsc z pracy" otoz mozesz kodeks pracy wyraznie mowi ze pracodawca jest obowiazany zwolnic kobiete w ciazy na badania albo wtedy kiedy nie czuje sie najlepiej idziesz do szefa informujesz ze czujesz sie zle i tyle..no chyba ze to marna prowokacja albo nie powiedzialas nikomu ze jestes w ciazy bo zupelnie nie pojmuje twego postepowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba popadacie w paranoje, dobrze niech idzie na usg jak najbardziej ale nie pieprzcie glupot ze ciaza wazniejsza niz praca i ma isc z pracy bo to jest glupie moze isc po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
to nie jest marna prowokacja, po prostu nie wszyscy mają taką pracę jak Ci się wydaje.....wg kodeksu pracy powinnam siedzieć 4 godz przy kompie i co z tego, jak muszę siedzieć 7.......pracuję w prywatnym przedsiębiorstwie i po prostu nie zawsze jest różowo, ja się nie użalam, tylko po prostu muszę odłożyć to na popołudnie i tyle, a po co od razu się tak wszyscy stresują to nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
dziękuję sephi, właśnie to próbuję wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segda
dziecko i jej zdrowie jest najwazniejsze to ty piszesz glupoty!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jest najwazniejsze ale zeby mogla je utrzymac to potrzebuje tez pracy nie wszedzie jest rozowo nie wiem ile masz lat dziewcze ale chyba nie mialas jeszcze okazji poznac urokow polskich pracodawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×