Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona przyszła mama

23 tydzień i brak ruchów dziecka

Polecane posty

zaniepokojona przyszła mamo nie słuchaj tego staszenia i uwag bo fakt że nie czujesz jeszcze ruchów wcale o niczym złym nie świadczy. Ja jestem obecnie w swojej pierwszej ciąży 27 tydzień i pierwsze ruchy zaczęłam czuć też późno bo ok 23 tygodnia. Jeśli lekarz powiedział ci że dziecko rozwija się prawidłowo to nie ma powodów do paniki. U mnie gin też mówił w 22 tygodniu że z dzieckiem ok, że się rusza a ja wcale tych ruchów nie czułam. A teraz ciągle bobasek się kręci i już wiem co to znaczy kopanie dziecka. Czekaj sobie spokojnie na kolejną wizytę u swojego gina i nie martw się na zapas ty też niedługo poczujesz kopniaki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
dziekuję Ci bardzo Margolciu :) wreszcie się uśmiechnęłam, pozdrawiam i życzę pięknego, zdrowego, różowego Dzieciaczka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segda
tematem topicu szanowna sephi czy jak ci tam nie jest ani moj wiek ani to czy mialam jak to piszesz"przyjemnosc" poznania urokow polskiego pracodwacy..no ale jezeli juz poruszylas ten temat to powiem ci iz i wiek mam dosc sluszny i mialam mozliwosc i przyjemnosc poznania urokow polskiego pracodawcy i w ciazy rowniez bylam wtedy i uwierzyc mi musisz niestety na slowo pisane zawsze priorytetem dla mnie bylo zdrowie mego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajmy, jeśli jeszcze w ogóle nie czułaś ruchów to zupełnie inna sytuacja niż jeśli byś je czuła i nagle przestała czuć!!! Wtedy oczywiście pilne usg konieczne. Piszesz, że jestes w 23 tygodniu czy to skonczony 23 czy 22 (bo wedlug lekarzy liczy się skonczone tygodnie). To bardzo indywidualna sprawa kiedy się czuje ruchy, zalezy nie tylko od wieku ciąży, ale też od masy ciała matki (im więcej tłuszczyku tym później może być odczuwalne) również od wrażliwości itp. tego czy pierwsza ciąża, czy pojedyncza, jak duże dziecko i wiele innych. Słuchaj tylko i wyłącznie Swojego lekarza, jeśli on mówi, że jest w porządku to tak jest!!!! Wszyscy doradzający - KTG robi się w bardziej zaawansowanej ciąży!!!! Nie ma to jak nic nie wiedziec, ale doradzać i straszyć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko ci pogratulowac takiej dobrej pracy ze cie wszedzie puszczali niestety nie wszyscy tak moga i nie wam o tym decydowac a tematem rowniez nie jest naklanianie do wyjscia z pracy jesli sie juz tak czepiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamo ja życzę ci dużo zdrówka i cierpliwości. Miłego dnia i już się nie martw. A jeśli bardzo się niepokoisz to zadzwoń do swojego gina i niech on podejmie decyzję czy jest sens przyspieszać wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segda
tematem topicu jest doradzenie dziewczynie jak najlepiej i jezeli wiazaloby sie to z wyjsciem z pracy to rowniez trzeba to powiedziec kobieta w ciazy am swoje prawa niewolnica nie jest ale zgadzam sie z doris byloby niepokojace jezeli czulabys zaniepokojona mamo ruchy wczesniej i nagle przestala je czuc w takim wypadku wielkich powodow do paniki nie ma ale lepiej zawsze na zimne dmuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
to pierwsza ciąża, ruchów jeszcze nie czułam, w piątek zaczął się 23 tydzień, chyba jednak zachowam spokój, za tydzień mam w końcu wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez uwazam ze najlpszym wyjsciem byloby gdybys zadzwonila do swojego gina i zapytala go co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segda
to w takim razie nie am co sie stresowac duzo zdrowia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
dziękuję za wypowiedzi , tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przecież ona nie zaczęła krwawić i brzuch też ją nie boli,żeby potrzebna była natychmiastowa wizyta a tak jak napisała doris 26 -autorka nie czuła jeszcze ruchów,a to co innego niż jakby jej dziecko po pewnym czasie przestało się ruszać,może ruchy sa tak delikatne,że dziewczyna ich jeszcze nie czuje,nie straszcie jej bo nie o to chodzi,powinna pójsc do lekarza jeżeli ją coś niepokoi ale przecież nie natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaaa
Mój lekarz był bardzo zdziwiony ze nie czuje ruchów dziecka i sama zaczełam sie zastanawiac czy wszystko w porządku. po kilku dniach poczułam, ale na poczatku okreslenie "ruchy" nie ma z tym nic wspólnego bo to jest takie delikatne odczucie. Nie masz sie czym martwić , wszystko bedzie ok. Tak bywa przy pierwszej ciazy. A badanie usg też nie jest takie obojetne dla dziecka. Mój lekarz nie zalecał częsciej niz 3 razy w całej ciazy. Chyba że sa wskazania medyczne, ale to inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
Paulka!! dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zaczęłaś 23 tydzień to tak naprawdę jesteś w 22:) a pierwiastki (czyli kobiety będące po raz pierwszy w ciąży) czują ruchy średnio w 21 tygodniu. Poczekaj spokojnie i przede wszystkim się nie stresuj czytająć bzdury na kafe!!!! Czasem nienawidzę tego forum, ktoś pisze bo naprawdę jest zaniepokojony a tysiące super mądralińskich wypisuje brednie, bo wydaje im się,ze wiedzą najlepiej. Radzę na przyszłość od razu pytać lekarza, bo to forum tylko Cię zestresuje niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaaa
na temat forum- świeta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
Doris! Dziękuję, a przy okazji - śliczną masz córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruchy poczulam pod koniec 22 tyg, najlepiej wieczorem wypic cos slodkiego i polozyc sie na plecach-wlasnie tak poczulam piuerwsze ruchy a raczej pukanie ❤️ mi nikt nie mowil ze koniec 22 tyg i pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, Zaniepokojona przyszła Mama - dzieki, bo to prawdziwa laleczka:) A wy się spodziewacie dziewczynek czy chłopców? Też będą takie śliczne:) Cieszcie się, bo najpiękniejsze chwile przed Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona przyszła mama
u mnie jeszcze nie wiadomo, ostatnio nie było widać, ja chciałabym dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie czuje juz kilka dni a do tego wylatuje ze mnie cały czas coś. Białe bezbarwne klejące. I cały czas mam mokra bieliznę:( do tego piecze pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
kobieto jak piecze cie pochwa zapierdzielaj do gina infekcje masz a ze sa uplawy to normalne w ciazy tylko zeby byly biale ale nie klejace jak piszesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×