Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia 111

ŁAPÓWKI - ILE DAĆ, ŻEBY DOSTAĆ PRACĘ?

Polecane posty

Gość Asia 111

Kochanie to co dzieje sie w tym zasranym kraju to obłęd! Piszcie na forum 1. Ile zapłaciliście, żeby dostać prace? 2. Na jakim stanowisku pracujecie, ile teraz zarabiacie? 3. Na jaki okres dostaliście pracę? 4. Firm, w których pracujecie nie wymeniajcie:):):) Ja znam przykład, gdzie za 5 tys oferowali umowe na rok za 700 zł. Czy to normalne?! A teraz cos o mnie: Na rzęsach staję, żeby znaleźć pracę, ale każdy tylko patrzy, by dostać w łapę! I niech nikt mi nie pisze, że jestem leniem, albo po podstawówce (bez obrazy). Skończyłam dobre studia w zakresie rachunkowośći, mimo że mam 24 lata, mam prawie 4 letnie doświadczenie. Od maja 2005 nie mam pracy. I co ? I tak szybko jej pewnie nie znajdę, bo nie mam znajomość i kasy, żeby dać jakiemuś pal...owi. A nawet jak bym miała pieniadze to nie wiedziałabym ile, komu i jak to dać? Pewnie wezme pozyczkę w Providencie!!!!!!!! Bo tylko tam dostanę!!!!!!!!! I może dam!!!!! TAK WYGLADA POLSKA!!!! PIERD...... POLITYCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 111
Miało być: Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopolo
2000 za sprzataczke umowa na 2 lata, pensja 650zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopolo
zdarzaja sie Wam takie propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dama
Ja właśnie szukam pracy ale czegoś konkretnego:)Pracowałam w spozywczym przez rok i dziekuje-postoję.Jestem na maksa komunikatywna osobą, potrafie dogadac sie nawet z koniem, mam kompa w małym palcu...i zobaczymy jak mi pójdzie;) Wiem jedno-do sklepu na kasjera juz nie pójde-mała kasa, zapiernicz na maksa i do tego jestes nikim-a wolna niedziele to mialam z rok temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy KTOŚ chce łapówkę, powinniście zawsze mieć przy sobie dyktafon albo komórkę z dyktafonem i nagrać te osobę, gwarantuję, że to ludzi czegoś nauczy... po prostu niektorzy siedzą za cicho i dlatego, że nikt tego nie nagłaśnia - dochodzi do takich sytuacji jak wymieniona przez autorke topica. O swoje prawa trzeba walczyć. NIKT nie może brać od Was kasy za \"nagrywanie\" Wam pracy, to jest karalne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo kokta
1. Ile zapłaciliście, żeby dostać prace? - nic 2. Na jakim stanowisku pracujecie, ile teraz zarabiacie? - kierownik działu analiz finansowych w centrali ogólnopolskiej firmy, pensja 7200, premia roczna max. do 15% (na okresie próbnym płacili mniej) 3. Na jaki okres dostaliście pracę? Najpierw 3 miesiące próbnego, potem na czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 111
polo kokta mieszkasz pewnie w duzym miescie. w takim jak moje nie ma szans na taka pra ce w dodatku bez dania w łapę. tylko pozazdroscic . powodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj MAGDA
1. Nic:) 2. Specjalista, 1600 netto 3. Na początku umowa na zastępstwo (3lata) następnie na czas nieokreślony Przesadzasz z tymi łapówkami , szukając pracy nie spotkałam się z czymś takim - nie wiem moze teraz jest taki "obyczaj" chociaż trudno w to uwierzyć - pierwsze słysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona xxxxxxxxx
zgadzam sie ,ze prace mozna dostac za lapowke,spotkalam sie z kilkoma takimi prypadkami,ale nie chce tu pisac na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo kokta
Tak, mieszkam w dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile za mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna______
a gdzie polo kokta możesz powiedzieć? Ja mieszkam w Wawie i nie znam nikogo kto tyle zarabia. I dodatkowo jak mozesz to prosze napisz ile masz lat i jak długo tam mniej wiecej robisz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna___________
napiszę,ale już jutro bo padam z nóg Dziękas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z problemem
a ja tez moge napisac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 111
Dziękuje Wam za odpowiedzi. szczerze mowiac dziwi mnie ze tak malo osob spotyka sie z takimi absurdami. Bo mam wrazenie, ze w dzisiejszej Polsce to normalka. A niedlugo przyjda rumuni i beda pracowac za 2 zl za godzine. Ciekawe co wtedy zrobimy. Bo mnie nie widzi sie wyjazd za granice. Tu sie urodzilam i tu chce mieszkac. Ale jak sie da w takich warunkach z takimi politykami??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mieszkam z politykami
Tylko z mężem, dzieckiem i psem. Gdybym czekała że politycy mi coś dadzą to... mogłabym długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 111
Nikt Ci nie mowi ze z nimi mieszkasz, ale daj spokoj, co oni zrobili z tym krajem. kupa gó..a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urzędnik
1. Nic 2. urzędnik państwowy - 2.200 brutto 3. najpierw 2 razy na rok, potem na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie dałam. w ogóle w zyciu nie dałam za żadna pracę jakiejkolwiek łapówki!!! miałam do tej pory dwie a ta jest trzecia. Asystentka Dyrektora, 2320 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 111
Mam wrazenie jakbysmy mieszkali w dwóch innych swiatach, ale zaloze sie ze wszyscy z was ktorzty maja takie szczesie mieszkaja w duzych miastach. Tylko Wam pozazdroscic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w samoobronie jest praca
nie trzeba płacić hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mieszkam w dużym mieście i nigdy się nie spotkałam z dawaniem łapówki za pracę. A mam doświadczenie w zmienianiu pracy bo obecnie pracuję już w 5 firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chce pojsc do agencji posrednictwa pracy,ale nie wiem ile mam wziasc pieniedzy tzn nie wiem ile sobie zarzycza. Wiecie cos o tym??. Ile np trzeba zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiona na maksa
ale chrzanicie az sie tego sluchac nie da. swoja nieporadność , brak kwalifikacji i siły przebicia tłumaczycie jakimis dyrdymałami wyssanymi z palca... Zamiast siedziec na forum i biadolic na politykow, na zycie, na kraj zrobcie cos ze soba - wystarczy umiec sie sprzedac, zaprezentowac z jak najlepszej strony, poszukac czegos w czym czujecie sie dobrzy i co potraficie najlepiej. bez sensu takie pitolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ale my chcemy wiedziec ile to kosztuje aby dostac prace ile trzeba dac za to pieniazkow np w taki biurze posrednictwa pracy innymi slowy ile to kosztuje i tyle.?? Chyba nie zrozumiala pani tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani rozbawiona przepraszam bardzo ,ale czy pani nie przesadza??. Troszke chyba pani przegina. To jest wyjatkowo nie uczciwe podejscie z pani strony. Nie wstyd pani mowic tak do drugiego czlowieka niech pani sobie to jeszcze raz przemysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek1985 - łykaj tablety
bo chyba masz coś nie tak pod kopułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×