Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margolec

MLEKO - kilka faktów

Polecane posty

Gość mam zrezygnować
A ja lubię mleko , bardzo mi smakuje i jak wypije szklankę przed snem to łatwiej usypiam. Organizm jak czegoś potrzebuje to ma na to ochotę i już. Chyba mleko to jednak mniejsza trucizna niż papierosy alkohol czy narkotyki. Szklanka dziennie mnie nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc mleko
powoduje bezpłodność ? ;) kalectwo fizyczne i psychiczne ? nie wiem czemu ja jeszcze żyję i cała moja rodzina, kupujemy mleko zgrzewkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombkaa
margolec, sama sobie przeczysz. Wg Ciebie Prosto od krowy to co innego niz pasteryzowane. To co, to prosto od krowy nie zawiera laktozy i katozy, która wg Ciebie tak szkodzi? Dodaja je dopiero przy pasteryzacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady. zawsze unikam brania do siebie takich rewelacji. co jeden to nowa teoria. uwazam, że nalezy potrafic wsłuchać się w swój organizm. mleko piję często - czasem mam takie ssanie na mleko, że wypijam litr od ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiasta w kropki
pije mleko od dziecka i nic mi nie jest teraz oczywiscie pije mniej tylko jako dodatek do czegos ale zadnych problemow zdrowotnych nie mam,malo tego- osoby ktore sa uczulone na mleko i nie pija go, czesciej maja problemy z flora bakteryjna,przeciez mleko i jego przetwory zawieraja kultury bakterii przez co pozwalaja nam sie uodparniac.hmm a tak swoja droga zrobili z mleka niewiadomo co to hamburgery sa zdrowsze?przeciez maja kupe soli to tez powinnismy sie ich wystrzegac prawda jest taka ze jesli sie z czyms nie przesadza to wszystko jest dla ludzi.idac tropem myslenia ze mleko krowie jest tylko dla cielat to powinnismy myslec ze rosliny sa tylko dla stworzen roslinozernych bo ich organizm jest do tego przystosowany. faktem jest natomiast ze mleko po okolo 30 roku zycia juz nie jest trawione ale to tylko dlatego ze organizm nie produkuje jakiegos enzymu,a wczesniej go mial wiec pic moglismy.szklanka mleka czlowiekowi po 30 jednak nie zaszkodzi ale tez korzysci nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×