Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ważne

Pierwszy ząbek - kiedy?? - obiawy??

Polecane posty

Gość łolika
mojemu synkowi pierwszy ząbek pojawił się pod koniec 7 miesiąca. teraz ma 11 m-cy i 8 ząbków. objawy to tylko takie że ciągle coś gryzł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
mojemu dziecku 1-szy zabek wyszedł w 5 tym miesiacu a po tygodniu drugi. NIe przespałam całej nocy bo tak płakał. Pozatym bardzo go swedziały dziąsła i się slinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiowi 1 zabek tez w 5 miesiacu wyszedl- dolna 1, dwa dni pozniej kolejna dolna 1, tera ma 9 i juz 6 zabkow :-D a objawy? hmm czerwony polik-z tej strony z ktorej wychodzil zabek, stan podgoraczkowy przez 2 tyg-37,3 slinil sie itp a w dzien jak mu wyszedl prawie caly przespal, wieczorem karmilam malego i tak jak co dzien zajrzalam w\" paszcze\" :-P malemu a tu kielek malusi, przejechalam palcem byl ostry dosyc 2 dni pozniej kolejny zabek, po 2 mies wyskoczyly gorne 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek zacza zabkowac w 3 m_cu dzis ma juz 17M_cy i 15 ZABKOW ciagle cos gryzl ale tez czesto mial zaczerwienione posladki moze byc marudny w takich dniach smarowalam mu dziasla mascia usmiezajaca wypychanie zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
moja za 5 dni rozpocznie 5 m-c, wciska sobie piąstki do buzi denerwując się przy tym, zrobiła się marudna, czy to może oznaczać że zacznie ząbkować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu bratankowi zabki zaczęły się wyrzynać jwk miał 2,5 m-ca. a objawy towarzyszące to m.in. podwyższona temp. przy okazji przyplatała się infekcja gornych drog oddechowych i mały codziennie jeździl na zastrzyki - w przychodni potwierdzili że zabki już rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek zaczął ząbkować w wieku 9 miesięcy z objaw była lekko podwyższona temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×