Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Caprioxyl

PILNE!!!!! Czy NIE będąc w ciąży może wyjść ..........

Polecane posty

Gość Caprioxyl

pozytywny test ciażowy a nawet trzy ??????????? Co prawda druga kreska jest jaśniejsza ale nie bardzo blada ......... Pomóżcie bo do czwartku zwarjuję a zaczyna boleć mnie brzuch. Tak bardzo chcę być w ciąży...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica_16tc
no raczej nie może być pomyłki w 3 testach ;) G R A T U L U J Ę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje
Myślę że już możesz sie cieszyć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje jesteś na 100 % w ciąży :), druga kreska nigdy nie wychodzi super gruba, wiem coś o tym bo sama robiłam kilka testów, za jakieś 1,5 tygodnia idź do lekarza najlepiej na ugs dopochwowe, wtedy być może już coś zobaczysz. Powodzenia, pewnie będziesz rodzić w wrześniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie jest to mozliwe, na 99% jestes w ciąży, witam w gronie oczekujacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moim teście jest napisana
ze czasami wynik jest fałszywie pozytywny w przypadku pewnych schorzeń np. torbieli jajnika nie wiem czy faktycznie może przez to wyjść fałszywie pozytywny czy tylko producent tak pisze żeby sie zabezpieczyć test Quick Vue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy to torbiel jajnika wytwarza gonadotropine kosmówkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz autorko watku watpliwosci to proponuję zrobic w laboratorium beta HCG z krwi, jak on ci wyjdzie pozytywny to już wiesz napewno ze jestes w ciąży, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moim teście jest napisane
do yola 13 nie wiem od kiedy i czy w ogóle torbiel jajnika wytwarza gonadotropine kosmówkową, ale tak jest napisane na teście Quick Vue - dosyć popularnym zresztą. Dlatego, że mi też wydało sie to dziwne podałam od razu żródło informacji. Jeśli nie wierzysz sama przeczytaj, jest o tym mowa w miejscu w którym pisze czy test może się mylić . Ja też zawsze myślałam że 2 krechy to ciąża i nadal tak myślę ale zdziwiła mnie ten zapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×