Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Muszę się pochwalić...

Polecane posty

... kilka dni temu pytałem o sprawy dotyczące peruki. Myślałem, że ktoś może się śmiać, albo że ludzie będą się na mnie jakoś dziwnie patrzeć... ...A tu nie. Na studiach i wsród znajomych zrobiłem furorę. Rodzina powiedziała, że odmłodniałem. Żonie też się bardziej podobam w \"przebraniu\". A i ze mnie zrobił się \"Narcyz\". Nie ominę żadnego lustra i sam się do siebie uśmiecham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dodam, że nawet lekarz (byłem na operecji dłoni) nie zorientowł się, że mam perukę. Dopiero jak spytałem czy mam zdjąć perukę to on zapytał: \"To pan nosi perukę?\" Ale zrobiło mi się miło... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje..
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm***
a czemu musisz nosic peruke? i dlaczego byles na operacji dloni.. miales jakis wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perukę noszę bo byłem kiedyś leczony naświetlaniami. Wszystkie włosy wypadły i odrosła tylko znikoma część. Miałem też operację i pozostały blizny i nierówności. A o peruce pomyślałem dopiero teraz - po17 latach po operacji. A dłoń - uderzyłem kiedyś o kant stołu i utworzył się podskórny skrzep w kształcie guzka na wewnętrznej części dłoni. A teraz go usunięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm***
aha;) a sam jak sie czujesz w takiej peruce?;) nie myslales o zabiegu wszczepiania celubek wlosa?:p no ale na to trzeba miec pieniedzy sporo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy przeważnie są przeszczepiane z innych części głowy. Stąd gdzie są gęściejsze. A ja nigdzie nie mam gęstych i mocnych. No chyba, że z nóg, rąk i innych miejsc - tam są mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×