Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda G.

Niespodzianka na weselu

Polecane posty

Chcę zrobić mojemu mężowi jakąś fajna niespodziankę na weselu :) Coś co go wzruszy, rozbawi, zaskoczy pozytywnie... nie wiem :) Macie jakies pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
zrob striptease :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaśpiewaj, jeśli nie wydajesz z siebie \'kociej muzyki\' ;). Możesz dać mu w prezencie wasze jakieś ulubione zdjęcie w dużym formacie w antyramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Mozesz mu podarowac obraz na ktorym bedziecie obeje ceny nie sa az tak wygorowane-to pasmiatka na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia powiem tak przygladajc sie jako restaurator wszelkim pomyslom mlodych par najmilszym zakoczeniem dla ukochanj badz ukochanego jest podziekowanie mu przy calej waszej rodzinie za wspaniale chwile i wlasnymi slowami wyznac mu milosc... Tak i ja sama zrobilam wiem ze bylo to niesamoite zakocznie dla mojego meza ja jeszcze pokusilam sie o zaspiewanie piasenki dla niego .... piekne wspomnienia Pozdrawiam Marta Zamoyska wlasciciel Restauracji \"Pod Jesionami\" woj Podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam też o załatwieniu projektora i wyświetleniu naszych wspolnych zdjęc z okresu bycia razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób mu laske
koniecznie bedzie mile zaskoczony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny jest
zaśpiewaj albo niech zespół zaśpiewa "Filozofię małżeństwa" na naszym weselu goscie sie popłakali ze śmiechu a i moj mąz byl baaardzo zaskoczony:)jak chcesz to moge ci przeslac na emaila piosenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproś swojego ex
i pokrój z nim weselny tort :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alo możesz na allegro zamówić waszą karykaturę - kupilam taka na walentynki swojemu przyszlemu mezowi i jest slodka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bardzo chętnie wysłucham \"Filozofii małżeństwa\"... podeslij na provitamina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż zaśpiewał i zgrał dla mnie na pianinie o czym nie miłam pojecia wiec bylo to zaskoczenie ze az lezki uronilam wszyscy byli zachwyceni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez poprosze
jesli to oczywiscie nie problem :) gibonka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzembina_czerwonainteria.pl
ja również proszę o filozofię małżeństwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzembina_czerwonainteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia20
Hej mam prosbe o piosenke na maila liwinskamarta@wp.pl jesli nie sprawi to klopotu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
czy mozesz tekst tej piosenki zamiescic tutaj?? i kto ja spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. ja też ślicznie proszę o tę pioseneczkę. Dzięki. patyk83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
i ja bardzo bardzo bardzo prosze o piosenke:) :) :) basia_win@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poekije
Marian Hemar Filozofia Małżeństwa Żadnego cudu nie ma Żadnego trudu nie ma Dam tylko znak oczyma On już wszystko wie Żadnych zaklinań nie ma I wypominań nie ma Nic przecież go nie trzyma Chce - to dobrze A nie chce - to nie Ale chce Więc pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb Pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb Nie drugiego dnia po ślubie, to za późno, ty go trzep Pierwszego dnia po ślubie, póki świeży ten chleb I kocha cię, szanuje cię Całuję cię za to, że Dostał w łeb ten pierwszy raz We właściwy czas Żadnych zaklinań nie ma I wypominań nie ma I na nic się nie zżyma Tylko z ręki je I zawsze w domu zgoda I sam mi wszystko poda Bo na to jest metoda Moja mama przed ślubem Nauczyła i mnie Że pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb Pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb My to znamy, bo na Kubie to codzienny nasz chleb Że pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb I kocha cię, szanuje cię Całuję cię za to, że Dostał w łeb ten pierwszy raz We właściwy czas Czy to jest tekst tej piosenki???? W zyciu bym czegos takiego nie puscila dla swojego męża . Uwazam, ze wcale nie jest smieszne a nawet lekko upokarzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny jest
kwestia gustu i poczucia humoru:) piosenke przesle wszytkim dziewczynom a same zdecyduja czy im sie podoba czy nie, do niczego nie zmuszam, u nas gosie przy niej bawili sie super a dj włączył ją do swojej listy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny jest
a śpiewa ją Hanna Banaszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×