Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małakicia

chętnie sobie z kims poflirtuje..... mmmmm..........

Polecane posty

czuje Cie mocno już... ale wiesz jak najbardzieje lubie..... kładziesz sie... teraz ja jestem na górze... na tobie.... dotykasz moich posladków i piersi... ich widok doprowadza cie do szału... moje biodra poruszają sie z wielka precyzja i namietnością.... moje dłonie opieraja sie o Twój brzuszek.... tak cudownie silny i wyrzeźbiony że nie moge go nei dotykać.... uwielbiam to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Uwilebiam jak dominujesz.. czuje się cudownie... twoje suteczki tak wpsaniale .. sterczą ...całuje je bez przerwy .......twoje rączki... są takie delikatne i cudowne ... twój zapach jestem rozpalony ......czuję cię całą... w sobie ...twoja pupcia jest taka boska .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Wydajesz takie seksowne odłgosy... jesteś taka cudowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
trzymam cię bardzo mocno czuje twoje całe gorące ciałko..... jestem w raju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
OBYDWOJE CZUJEMY SIę cudwonie.....myslimy by ta chwlia nigdy się nie skończyła....... jestem rozpalony do czerwoności.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi sie skończy, pozostanie w nas... mówisz....\"kocham cie...\" ja zamykam Ci usta pocałunkiem... rozumiesz że tym wyrazam to samo... zasypiam w twoich objęciach....czując twoje ciepło zapach i bicie twojego serca... bezpieczna w silnych ramionach jak nigdy dotąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
:) Przed zaśnięciem ... mówie ci byłas cudowna kotku i zasypiamy razem.......w błogim stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
małakicia cudownie było :) choć to tylko internet poczułem to jakby to się działo naprawde dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
GREAT BUZIACZEK TYLKO GDZIE TAKIEJ KOBIETKI SZUKAć HEHE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze Ci sie podobało.... :) a mozesz mi jeszcze powiedziec ile masz lat? (szybko pytam nie ma co :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Zgadnik kiciu :) a ty możesz mi powiedziec jakie masz paznokietk iw realu białe cz czerwone .. czy jakie bo to mnie kręci u kobietek :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze Ci takiej prawdziwej miłosci... jedności miedzy dusza a ciałem... ja miałam taka miłośc ale ja straciłam ... :( szukaj ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Nawzajem napewno znajdziesz tego jedynego :) DUSZA JEST WAżNIEJSZA ALE BYłO MIłO :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma nadzieje ze miedzy 18 a 35..... oby nie wiecej :p ;) paznokietki mam lekko długie, srebrne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
I nie przejmuj się tymi gupcami którzy tu wypisywali to dziadostwo poprostu zazdrościli ze oni tak niemogą jak my :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
paznokietki mam lekko długie, srebrne... no to bardzo seksowne :) hehe ,ładne :) wiesz flirtowałaś z 20 latkiem :P tak szczerze mam nadzieje że to dla ciebie nie przeszkoda ale nie pytałaś wcześniej mnie sie podobało buziaczki :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
az szyby zaparowaly Szyby to może nie ale było mi fajna z ciebie kobieta małakicia:) trzymaj poziom nie jakaś wulgarna .. tylko taka namiętna i słodka a tymi .. dziećmi się nie przejmuj najważniejsze że nam się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tez ze nie mogłam wiedziec jak miałes na imie...bo mnie z kolei własnie to kreci.... i nazwa twoich perfum....:p ok, juz nie marudze, za duzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
zkoda ze to koniec..... smutno mi niemart się znajdziesz tego jednynego mówie ci to tylko musisz wierzyc :) trzeba byc optymistą .. są jeszcze fajne kobiety i tyle :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
A ty małakicia :) często tak siedzisz nocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Czy to wyjątek od reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Niema za co :) hehe wiem ale faceta ... tak :) Można tu poznać fajnych ciekawych ludzi jak widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjątek.... normalnie to ja jestem grzeczna dziewczynka ;) i sama sie sobie dziwie w tym momencie co ja tu wyprawiam :D to chyba dlatego że było mi smutno... przez takiego jednego kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×