Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małakicia

chętnie sobie z kims poflirtuje..... mmmmm..........

Polecane posty

ja to troche chyba z innej epoki jestem...... jesli kocham to nie zdradzam zeby nie wiem co! i moje słowo kocham = jestes dla mnie najprzystojniejszy i najmadrzejszy na swiecie... nigdy nie zdradziłam , ale zostałam zdradzona mozna powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
No to wspóczuje przykro mi :((( ktoś musiałbyć debilem żeby taką fajną kobiete zdradzić :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Wiesz małakcia hehe :) Dziwi mnie takie okreslnie ze przy facecie musiałabyś się czuć bepiecznie wcale to nie zalezy od mięśni a od umięjętności i psychiki w tym chodziło ci chyba.. ze jakby ktoś coś chciał ci cos zrobi to by cię bronił :) Wiesz wiem coś otym hehe ... Ale dziś niema takiego słowa bezpiecznie bo zawsze może się coś stac ... zawsze jest ktos lepszy :(((.. może miec nóz npp.... moze ich być kilku.... a ktoś kto a z dwoma chłopakami twojej psotury niema szans ściągnąć cię do parteru i skopią więc to jest pojecie bezpieczne .. ja wiem jedno ze jakby miał kobiete którą bym kochał .. to mógłbym wyldować za nią w szpitalu nawet :) Tu mówie poważnie... bo jak bronic kobietki :PP nawet jak nieznam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
I wiesz do sprawy bezpiecznie o dodam tyle jeszcze ci trzeba myślec duzo dużo myslec bo przeważnie jest tak że np jest sobie para.. i zaczepią kobiete chłopak jej staje w jej obronie i sie znimi tucze a kobieta stoi i kwiczy zostawice go to jest niedopuszalne ..!!!! Jak np zaczepi cięktoś na ulicy to chłopak musi dać znać kobiecie by uciekała .. zatrzymać ich a potem wyrwać się i dogonić kobiete i to jest Mądry sposób .. bo tak to chłopaka pobija i kobiete mogą zgwłacić albo jej coś zrobić Dlatego trzeba myśleć :Pp Tak jak ja mówie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie te miesnie i postawa to na mnie tak podswiadomie działa... ale własnie chodziło mi o to ze musi umiec mnie bronic :) dobrze to ujołeś wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Wiem hehe bo się na tym znam :PPP Kobieta widomo czuje się bezpiecznie ja facet jest napaowny bo go nie zaczepi byle kto ale to jest pozornie bo jak wymieknie psychicznie .. nawet paker.. to ma pojechane :PP trzeba mysleć spontanicznie albo wcześniej się zastanowić przed takim faktem co zrobić :) Ale nie mówny już oty kicia a ty .... uczysz się studjujesz .. albo coś ..pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
małakicia z Ciebie niezły rycerz musi byc no co ty nie jestem rycerz ale mysle dużo :PP Trzeba się dobrze zgrać kompromis kobieta musi wiedzieć jak się a zachować i facet.. w sprawach seksulanych.. w związku i natym to polega a nie facet.. bije kobiete agresją ją straszy że jak ją zostawi to ją pobije albo niedaj boże coś gorszego.. Tak właśnie jest jak są ci sponsorzy bo oni nie czują tylko na seksie im zaezy maloaty wykorzystuja i zastraszają Albo np kobieta rozkazuje facetem mówi mu co ma robić jest pod pantoflem to nie to ...związek to kompromis ja tak uważam zrozumienie i wtedy jest sukces murowany heheh :PP Dlatego się związki sypią bo ludzie nie rozmawiają ze soba i nie umieją się dogadac trzeba znać umiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
małakicia a co znaczy ze sie na tym znasz ??? Duzo mysle mam do życia podejście filozoficzne rozważam .. itp z teori troche się przeglądało no i w realu miałem kilka takich akcji właśnie ... to oczym pisalem .. kobiety ratowac więc mam doświadczenie teoretyczne i praktyczne :Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
UMYSł TO PODSTAWA LUDZKIEJ EGZYSTENCJI .... BEZ MYSLENIA .. ZDROWEGO ROZSąDKU .... SZYBKO UPADNIEJSZ NAWET JAK BYś BYł NIEWIADOMO KIM .. BOGACZEM.. PAKEREM.. PRZYSTOJNIAKIEM.. ITP ... HEHEHHEHEH :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
małakicia niezle niezle mała kicia spoko kicia przytulaniec :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Dziękuje też bym się chętnie to ciebie przytulił tak na całą noc bo mnie też samontnośc nieraz boli gupie uczucie takie jak bezradnośc.... cz y strach :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
To jest tyle na samotnośc ... lepiej być samemu niż z jakis draniem ... albo nie miłą Panią dziś se to wymyslilem heh Kto żyje ten czuje , kto czuje ma przesrane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Do tej sytujacji pasuje ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Kicia a ty np standardowo o której chodzisz spać :) Masz teraz wole a w dzień o której wstajesz np :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Małakcia ja się będe chyba zaras brał do wyra Dzięki za ten flirt i ciekawą rozmowe Dam ci rade.. jak to rada możesz skorzystać albo i nie... Nie ufaj nam nie mówie tu o sobie tylko o moim rodzaju męski ... napierw patrz jak się ktoś zachowuje co ... mówi ....to łatwo wywnisokujesz ... poznaj dobrze kogoś zanim mu zaufasz jak spoktasz na Warszawie jakiegoś średnio zbudowanego chłopaka .... z oczami zielonymi w kapturze to się nie bój go bo to będe ja hehehe :PP TO TAKI żART łEEEE NIE NA POZIOMIE HEH,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
Widze że sobie już poszłać lulać .. no to dobranoc cześc dzieki narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TSKTKT
papaaaapa :P bużka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola37
fajnie ci było? zazdrośnico jedna..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakcia
pomoge Ci :p Herbal es.... zielony bo druga noc z kolei nie zasniesz :p :p:p:p:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakcia
nnnnnnoooooooooooooooooooooo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×