Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tix

Zsuwająca się sukienka bez ramiączek...

Polecane posty

Gość Tix

Poradźcie mi kochane,bo nie wiem co zrobić...za niedługo mam wesele kuzynki,a mam problem z moją sukienką,ponieważ zsuwa się ze mnie i muszę ją co chwilę podciągać do góry,a nie chcę tego robić,bo wtedy nie skupię się na dobrej zabawie.Poradźcie mi co robić by bardziej mi się trzymała na ciele.Zwężać jej już nie będę bo już dalej się nie da,ale nie wiem jakieś plastry dwustronne przyklecić??Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję!!!Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taśmę dwustronną raczej odradzam - niewygodne toto i przecież też ma swój okres klejenia (jakby kto nie zauważył - żart. słaby). Nie weim co ci poradzić - nie zauważyłaś, że zsuwa się z ciebie już w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są przecież przezroczyste ramiączka, które można przyszyć. Albo rezygnacja z sukienki - bo to naprawdę może zepsuć zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialm podobny problem i okazalo sie ze rozwiazaniem bylo dokupienie tasiemki..przyszylam ja na srodku dekoltu i zawiazalm na szyji..ale co jakis czas tez musialm poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup dosyc cienka gumke i
wszyj u gory kiecki jedyna wada to ze moze sie odrobine zmarszczyc, ale nie powinno to byc bardzo widoczne mozesz ja wszyc np tylko z tylu silikonowe ramiaczka wygladaja paskunie powodzenia w kombinowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
a moze jakiś solidniejszy push up zatrzyma to opadanie? tzn. biustonosz push up bez ramiaczek oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa takie plastikowe podszycia
czesto je mozna zobaczyc na lewej stronie bluzek i niektorych stanikow, szczegolnie bardotek. To takie plastkiowe przezroczyste gumeczki, ktorych Ty nie wyczuwasz a one sprawiaja ze rzecz sie nie przesuwa, nie zsuwa, ani nie opada, czyli siedzi na miejscu:) Zapytaj o to w pasmanterii, przypuszczam ze w dobrej maja, opisz o co chodzi, kup i naszyj od spodu, nic nie bedzie widac i sukienka nie bedzie sie zsuwac. Dobrej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys tez mialam tak
super sukienka tylko mi sie zsuwa, zrobilam jak juz tu ktoras dziewczyna pisala doszylam tasiemke o rakim samym kolorze co sukienka i zrobilam ramiaczka...lepsze to niz opadajaca gora :0..przynajmniej sie wyskakalam bez obaw :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mut
najlepiej jednak doszyj sobie ramiączka (tylko nie silikonowe - ohyda!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestać spamować, dziadówo! Na ilu jeszcze forach odkopiesz tematy sprzed lat, żeby naśmiecić? WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszyj sukienke do stanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyklej do cyców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×