Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśkowa

wpadki podczas kolędy

Polecane posty

Gość przeżegnać się lewą ręką
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz takich obrazów nie ma, nie, dziewczyny?:P a co do wpadek, to u nas ksiądz zaliczył.Próbował wyłudzic obraostatnia wieczerza, ogromny, w złoconej ramie, nikłej wartosci, pamiatka rodzinna.Jak usłyszał odmowe rzxucił cos o małej ierze i wyszedł.Ale zaraz sie wrócił.po kopertę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMbbcccv
ja jak kiedys przyszedł Ksiądz to siedziałam po ciemku w łazience....nienawidze kolęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMbbcccv
:classic_cool: drzwi zamknełam, poza tym on chyba wiedział ze ja tam siedziałam ( o i le dobrze pamietam) bo mu moja mama powiedziałam miałam 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi2.2.
moj pies rzucil sie na ksiedza i zaczal go szarpac za sutanne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia mala
u mnie raz ksiadz przyszedl i na wstepie powiedzial ze teraz odmowimy rozaniec cala rodzina i dal ojcu zeby jako pan domu zaczal a ojciec nie pamietal :D hehe zrobil sie czerwony i ksiadz zaczal mu pomagac a ojcu tak glos drzal z przejecia ze szok :O To bylo krepujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMbbcccv
haha dobre z tym głosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia mala
I wszyscy musieli sluchac tego i powtarzac :O A ja nie moglam sie skupic na modlitwie tylko myslalam ze nie umie sie opanowac i mu iokrutnie glos drży wiec cala modlitwa byla nieważna :O Nie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkoleda
Słuchajcie, a my kiedyś do samego przyjścia księdza oglądaliśmy tv....podczas kolędy ksiądz tak się rozmachał kropidłem,że przy ponownej próbie uruchomienia telewizorka coś strzeliło i naprawa kosztowała nas 80zł!!! buuuuuu...... innym razem ksiądz skomentował moje pochodzenie tekstem- szkoda,że Ewa nie pochodziła z Poznania,bo z pewnością nie podzieliłaby się jabłkiem z Adamem i nie byłoby grzechu pierworodnego ;) (Poznaniacy słyną ze skąpstwa). Ostatnio natomiast kiedy ksiądz wymachiwał kropidłem,to zaatakowała je nasza papużka ;)))))))) było śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kiedyś było takie rozpadające się krzesło, jeśli ktoś na nie siadał, to się \"rozłaziło\", no i zapomnieliśmy o tym. Oczywiście ze wszystkich krzeseł ksiądz wybrał to, usiadł z impetem i prawie runął na podłogę :D Nie mogliśmy się uspokoić do końca jego wizyty, a on był straasznie zły przez cały czas. Do dzisiaj to wspominamy oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Ja dostalam raz strasznej smiechawki, nie moglam sie uspokoic az ksiadz mnie zaczał uspokajac "daj pokoj dziecko drogie, daj pokoj..." Innym razem pomyilismy koperty, bo juz przyszykowalismy kase w kopercie na stole i syn mojej siostry zalał je woda "swiecona" (w cudzysłowie bo przewaznie lalismy kranowke :)) no i przynioslam nowa a w miedzy czasie tamta wyschla ale nie wiem czemu ale jej nie wyrzucilismy no ksiadz zabral ta pusta... mama musiala za nim leciem zeby naprawic pomyłke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3231
a u nas polozylismy na stol talerzyk ze swiecona woda i kropidlo a nasz siersciuch (pies) wypil ta wode ! ia ze wiecej nie mielismy swieconej to mama nalala wody z kranu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ksiądz ze zgorszoną miną kazał schować nam szklanki - były z namalowanymi dziewczynami w bikini, a jak się odwróciło szklankę to były w bez bikini:P Nie wiem jakim cudem to dojrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga ..........
ma takie szklanki w domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholera ale
niektorzy sa zakłamani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonakaaaaaa
mój sąsiad kiedyś przyszedł w dzień kolędy na porządnej bańce. Oczywiście od razu uderzył w kimono. Przyszedł ksiądz sąsiadka z córką wytłumaczyły pana domu, że w pracy na popołudniu i takie tam kity. Ksiądz odprawia cąłą tą szpokę a tu sąsiad napier...się przebudził i w gaciach wkroczył do pojkoju z jakimś jeszcze niezłym tekstem (nie pamiętam - nie bede zmyślać). Oczywiście najgorzej przed księdzem wypadła sąsiadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mama miała taką akcję z księdzem kilka ładnych lat temu: Mieszkaliśmy w dość nieciekawej okolicy i często gęsto na klatce schodowej nie było światła. Gdy przychodzili koledzy do mojego brata mama pytała się kto tam, a oni dla żartu że ksiądz. Nie wiem czy ona tego dnia zapomniała że ma przyjść prawdziwy ksiądz, no bo w pewnym momencie pukanie do drzwi mama idzie patrzy przez wizjer ale nic nie widzi bo znowu ciemno na klatce, więc się pyta kto tam, a głoś zza drzwi: ksiądz Mama wkurzona że ktoś znów sobie jaja robi, opowiada tak: Ja ci kurwa dam zaraz księdza i otworzyła drzwi, a tu ku jej przerażeniu stoi najprawdziwszy ksiądz ( i to jeszcze ten który mnie uczył religii w szkole) Mama zdążyła tylko wydusić przepraszam niech ksiądz przyjdzie za chwilkę i zamknęła drzwi. Ze śmiechu się aż posikała. Zresztą wszyscy mieliśmy śmiechu po pachy. :D Ksiądz przyszedł, mama go przepraszała, tłumaczyła się. Do tej pory wspominamy to z uśmiechem na ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy był.....
ten facet, co opisywał jak pomylił koperty.Zamiast tej z forsą ksiądz wziął tę , w której była fotka gołego faceta, którą żona dostała od koleżanek na wieczór panieński! Bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×