Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAKA JEST

KOBIETA KOZIOROŻEC jaka jest

Polecane posty

Gość gość
Zasadnicza. Pedantyczna. Skrupulatna. Chłodna i spięta, ale to pozory, w głębi bardzo namiętna, ale nie potrafi się wyluzować i otworzyć. Nie podkłada świń, choć w odbiorze wydaje się być wredna. W domu-z g***a bat ukręci. Jest pyskata i wojownicza. Musi się spełniać zawodowo. Nie znosi zależności materialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubi kase, strasznie wybredna, predzej zostanie stara panna niz wyjdzie za biedaka :P depresyjna , seksu nie lubi ,jedynie raz na 3 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa26
DO WAGOWY: faktycznie to co napisales WSZYSTKO prawda! Mowisz o mnie:) a moj chlopak to waga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uparta !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kozunia :P - czuła -leniwa - skromna - stała w uczuciach' - czasem wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem koziorożcem i znam jeszcze kilka innych kobiet spod tego znaku :) Jesteśmy zazwyczaj: - spokojne, opanowane -potrafimy zachować zimną krew w każdej sytuacji, nie wybuchamy -nasz temperamencik objawia się dopiero w syt. łóżkowych ;) - WIERNE, nie szukamy i nie lubimy przygód - jak kogoś nie lubimy albo ktoś nas irytuje to nie potrafimy tego ukryć i udawać, po prostu dajemy to tej osobie do zrozumienia, stąd też różne opinie, ze koziorożce są zimne i zdystansowane - ale to tylko w stosunku do osób, których nie trawimy -zadbane, eleganckie -można na nas polegać w każdej sytuacji, godne zaufania z cech negatywnych: -lenistwo -niechęć do zmian -nastrój częściej smutny niż wesoły -nieśmiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja też koza. :D dokładnie wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni nie wiążcie się z kobietami spod Koziorozca bo to najgorsze mendy jakie znam,uciekajcie od nich jak najdalej ,co innego facet spod tego znaku ,jest zupełnym przeciwieństwem kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta koziorozcem i czasami ciezko mi wytrzymac samej ze soba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem koziorożcem i tak: - jestem pamiętliwa, pamiętam każdą wyrządzoną mi krzywdę nawet sprzed xx lat; a. jestem uparta b. zdystansowana c. chłodna d. ciężko mi komukolwiek zaufać, ale jak juz zaufam to w 100% oddaję siebie e. popadam ze skrajności w skrajność f. prawdą jest, że jak ktoś mi podpadnie to skreślam bezpowrotnie, ale to wynika z punktu D. g. nie lubię zmian h. szybko zmieniam nastroje i. liczę tylko na siebie j. jak mi na czymś zalezy potrafię dążyć bez wytchnienia do celu k. jestem kłótliwa l. jak kogoś pokocham to zrobię dla niego wszystko, potrafię kochać całą sobą I to na tyle. Dużo jest negatywów u Koziorożca, przyznaję się do tego-to cięzki znak i cięzki charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka kobiety wiernej, godnej zaufania i stałej to lepiej niż na koziorożca nie mógł trafić! To najwierniejszy znak, przynajmniej jeśli chodzi o kobiety, bo jak tam jest z facetami to się nie orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Myrevin: Brawo, brawo, brawo. Naprawdę chylę czoła wobec Pana wysublimowanego gustu w wydawaniu swoich opinii. Całe szczęście, że został Panu chociaż wzrok, bo przy kontakcie z kobietą o tak nieprzyjemnej barwie głosu, to miodem dla pańskich uszu może być chyba już tylko sumienie, o ile nie jest przerażone. Wystawa na prowincji, w porządku, ale jednak nie wystarcza, więc któż tutaj jest ambitnym kretynem ? Nie zauważyłam, aby ktokolwiek ubolewał nad niepodważalną, chociaż pośmiertną sławą Vincent ’a van Gogh ‘a. Nie dziwię się, że owa kobieta Pana zdaniem jest: „posępna, zupełnie pozbawiona poczucia humoru i dobrego smaku.” bo przy tak kunsztownym i niebywałym talencie ironicznym jakim Pan nas raczy, jestem na tyle zaskoczona, że po prostu przyznaję: „tak, to jest świat pozorów, a ja gram w nim główną rolę”. Och, my sztuczne kobiety spod znaku koziorożca, które to nie potrafimy utrzymać przy sobie faceta. Złe, nieustępliwe i nie dające żyć tej biednej płci przeciwnej, czyniąc z niej chłopców na posyłki. Dziękuję Panu bardzo, że w tym naszym świecie iluzji chociaż Pan stąpa twardo po ziemi i stawia kawę na ławę nie pozwalając nam łudzić się, iż możemy być intrygujące. Z Dickensem kojarzy mi się tylko postać Scrooge’a. I Wszystko się zgadza: skąpy, uparty no i miał skończyć samotnie. Jednak tak się nie stało. Po wizycie duchów (wierzy Pan lub nie) wrócił do łask Londynu i to już z całkiem dobrą opinią. Więc może i te nieszczęsne kobiety nie skończą tak smutnie jak to Pan przedstawił. Chociaż gdyby jednak tak się stało, zwrócę się do Pana w sprawie wystroju nagrobku, bo jak widać orientuje się Pan w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Wy w to wierzycie? Bo mi nie bardzo pasuje. A jak wg was w zwiazku? Dwa koziorozce sie dogadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wagowy

Jestem Wagą a kobieta Koziorożec to jest taka osoba która chciałaby w całości zawładnąć twoim życiem i dyrygować i kontrolować cię na wszystkie strony. Zero przestrzeni, ciągle musisz przede wszystkim jej poświęcać czas. Tak jak napisano szczera do bólu i chamstwo niejednokrotnie pokazuje, w okazywaniu uczuć mierna a już na pewno nie w okazywaniu uczuć romantycznych. To dwie kobiety w jednej - dobra oraz zimna z przewagą tej drugiej, przy czym ta druga negatywna cecha przyćmiewa tę pierwszą. Jak stara się być życzliwa to za chwilę i tak chamstwo z niej wychodzi i wywala ci na stół jaki to jesteś niedobry. To nie jest kobieta która potrafi okazać całą gamę swoich pozytywnych uczuć i miłości z siebie. Mit dobrej i miłej pani Koziorożec przez wiele lat może wydaje się ludziom prawdą ale tak nie jest. Ujawnia się w niej też sporo materializmu - przykłada wagę do pieniędzy, chce otrzymywać wszystkie pobory partnera. Przy rozstaniu wali claimami aż miło ale spełnienie roszczeń nie pomoże bo jak jej da to ona i tak tego nie doceni i się nie zmieni i będzie jeszcze bardziej wredna. Roszczenia zresztą mają miejsce jeszcze trakcie trwania związku. Nie daj jej czegoś czego ona chce to zobaczysz co będzie. Nierzadko kombinuje jak tu coś powiedzieć żeby jakiś swój cel osiągnąć ale to nie jest do końca szczere. Tak jak ktoś napisał wcześniej na siłę chce być popularna, ludzie ją lubią ale wielu niekoniecznie ją szanuje, bywa że nawet jej własne dzieci mają do niej stonowane podejście. Bardzo łatwo wyprowadza faceta z równowagi. W domowej atmosferze "sam na sam" prowokuje kłótnie, najczęściej o rzeczy mało ważne. Jeśli chodzi o atrakcyjność fizyczną nic ciekawego, niby zadbana ale brak jednak "tego czegoś", i jeszcze często te wieczne ...enki, jakieś "eleganckie" nie koniecznie ładnie wyglądające na niej ciuchy, nie potrafi nawet dobrać tych ciuchów do siebie. Wielbiciele chudych lasek raczej nie będą mieli wrażeń wzrokowych. W seksie - nie najgorzej, choć bez "ognia". Na stare lata pani Koziorożec jest jeszcze gorzej. Ta kobieta się nie zmienia niestety. Zalety - wierność, choć potrafi dać się złapać za tyłek innemu na imprezie mając już partnera ale to oznacza że nie kocha prawdziwie lub stosuje to aby zrobić mu na złość. Dużo jej w życiu pomogłem ale dziś widzę że chyba nie było warto. Najgorsze jest to, że bardzo ciężko się rozstać po tylu latach bo w sercu jednak coś zostaje. Rozstanie bardzo wiele mnie kosztuje złego samopoczucia i łez ale chyba dam radę. Tylko Bóg jeden wie co ja wewnątrz przeżywam, choć z zewnątrz tego po sobie nie pokazuję. Niestety jest to przykre, ale coś musi się skończyć żeby było inne, lepsze życie bo nie wyobrażam sobie takiego życia ciągle jako poddany i służący i cały czas wysłuchiwać pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wagowy

Minęło kilka miesięcy więc warto powiedzieć kilka słów o byłej żonie pani Koziorożec. Otóż ta kobieta nic się nie zmienia. Był rozwód ale wyzwiska nadal się pojawiały, choć już nie tak natarczywie jak kiedyś. Jednak niedawno znowu wyzwała. Dogadanie się z tą panią nadal niemożliwe gdyż ona we wszystkich sprawach wie lepiej. Mówisz coś do niej a ona nie wierzy. Niestabilna emocjonalnie i zmienna, czepia się dlaczego ktoś mi się nie podoba, nierzadkie kiepskie humory i ogólnie pogarda dla mężczyzny. Ubiór wieczne spódnico...enki. Wyperfumowana litrem perfum. Nadal stwierdza, że mnie ludzie nie lubią w nadziei że ja się tym przejmę i będę usłużnie padał przed tymi wszystkimi ludźmi na kolana i ich przepraszał za to czego nie zrobiłem albo może im płacił żeby mnie polubili. Dobrze że już żądań o pieniądze nie ma. Ostatnio stwierdziła, że tak ogólnie to ona nic złego nie zrobiła i że strasznie mnie kochała. Dobrze że wszystkie kobiety nie kochają przez całe życie taką miłością jak ona bo gdyby tak było to już dawno by chyba były wdowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×