Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa 26

jak to jest?

Polecane posty

u mnie bylo tak: bylam na wychowawczym, w 6 mc ciazy zrezygnowalam z wychowawczego- napisalam podanie o mozliwosc powrotu do pracy. po pozytywnym rozpatrzeniu;) wyslalam zwolnienie lekarskie od dnia powrotu do pracy. dostawalam wyplate:) a teraz jestem na macierzynskim z mlodszym. mimo ze juz nie jestem zatrudniona(umowa do dnia porodu) to macierzynski wyplaca zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak
I potem się dziwią, że składki są takie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
Dokładnie. Trzeba wstydu nie miec. I jeszcze sie chwali... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem
ze naciagaczka z Ciebie...narob najlepiej cala gromadke dzieci...nie ma to jak zyc z pieniedzy panstwa...zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
o boszszeee.. znajoma! miałam o tobie takie dobre zdanie..wstyd mi za ciebie, to oszustwo i kombinatorstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchajcie ja mialam umowe na czas okreslony. I tak by mi nie przedluzyli wiec co mialam sie jeszcze poddawac pracodawcy? tym bardziej ze to co pracownikom przysluguje(mi tez) za rok 2003 dyrektor ne ma zamiaru wyplacic. wszystko jest sadownie zalatwione a on sobie pogrywa. ja nie mam ochoty sadzic sie o 200zl. przynajmniej skorzystalam na tym ze poszlam na zwolnienie lekarskie. pracodawca ma mnie gdzies to ja mam sie klasc i calowac mu stopy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeryn
ja wiem ze w zyciu roznie sie układa, ale mamy jakies zasady, przynajmniej powinnismy. a znajoma to pisze o tym tak jakby sie chciała pochwalic jak to naciegneła firmę na pieniadze. Uwazam ze to jest całkowicie pozbawione honoru. Ok zrobiłas tak i pewnie miałs swoje powody, ale na litosc dziewczyno, moralnosc nakazuje trzymac gebe na kłodke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby pracodawca byl w porzadku to ja tez bylabym w porzadku. pozatym moj \"szef\" placil mi tylko przez 30 dni a reszte placil ZUS. instytucja \"uwielbiania\" przez ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeryn
ale pisałas ze rozpatrzyli pozytywnie....wiec moze by jednak Cie nie olali. Dobra, niewazne, jak wiadomo nie znamy wszystkich faktów, a łatwo oceniac po lakonicznej informacji. Znajoma jest spoko babka wiec ja sobie juz daruje nagonke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam
popieram znajomom. Pracodawca ma nas głęboko w dupie a my mamy być lojalni??????? Jeżeli firma jest w porządku to rozumiem, ale jeżeli cały czas nami pomiatają to dlaczego my mamy być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam
znajomą oczywiście, to z pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
znajomo, nie chodzi o to, czy płacił ci zus czy twój pracodawca.. chodzi o zasady.. poza tym zus utrzymuje się z naszych składek, więc to my wszyscy ci płacilismy..trudno, stało się.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a odczepie sie wy od kobiety
to polska porabana rzeczywistosc tworzy takie hybrydy zachowan a co miala robic ?? pozwolic dac sobie pojechac?? i do tegoz dwojka dzieciakow na karku?? a maz pewnie z 1000 tysiaca przyniesie albo i to nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wez tutaj babe zatrudnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej byłoby
gdyby kiedyś znajoma założyła sobie firmę i zatrudniła taka pracownice, co myśli podobnie jak ona. A głupie gadanie o hybrydach ..... To z tego głupiego cwaniactwa, oszukiwania, kradzieży zradza się taki głupi kraj, nie na odwrót, bo to ludzie tworzą Polskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie no - maz wiecej przynosi:) ale tu chodzi o mnie i o to co mi prawnie przysluguje- nie zlamalam prawa:) ale skonczmy ten temat juz. juz moj ppracodawca nie musi sie o mnie\"martwic\" a przyszly pracodawca mysle ze nie bedzie mial takich problemow ze mna bo ju dzieci beda odchowane:D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 30 dniach płacił ZUS.... - brawo! tylko zadjesz sobie sprawę, że to nie jest jakiś tam ZUS - korporacja dysponyjąca nieograniczonymi środkami zdobywanymi \"gdzieśtam\". Do kasy ZUS\'u wpłacamy wszyscy - chcemy, czy nie. ZUS nie ma \"swoich\" pieiędzy - obraca (nieudolnie zresztą) \"naszymi\" (ludzi płacących składki). A nie lubimy ZUS\'U bo płacimy za dużo. A płacimy tak dużo, bo są tacy, którzy bez wurzutów sumienia wykożystają każdą okazję, by dostać pieniądze za nic... Czasem zazdroszczę takim ludziom - ja bym tak nie potrafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja was ludzie nie rozumiem... nie wiem czemu sie czepiacie znajomej... zapieprzamy wszyscy za marne grosze, a gdy tylko kobieta zajdzie w ciaze i i dziena zwolnienie to od razu oszustka, bo przeciez pracodawce naciaga na kase... a powiedzcie na jaka kase??? ile to bylo pracodawcow ktorzy ponaciagali pracownikow i trezba bylo po sadach lazic aby odebrac swoje pieniadze, a przy okazji stracic zdowie??? zastanowcie sie czasem ludzie, nikt nie jest swiety, ale kobiety ciezarne madz mlode ktore sa dyskryminowane na wstepie, bo chca pracowac??? ja pracuje 9 godzin dziennie przy komputerze i pozniej ok godziny w banku stoje, wiec dziennie po ok 10 godzin, nikt za stanie w banku mi nie placi, jesli bylabym chora musze szukac sobie zastepstwa, bo stanowisko nie moze byc puste, czy to jest w porzadku??? nawet glupiego urlpu nie moge sobie ustawic, bo wybieraja mi termin ktory absolutnie nie pasuje mi... czy to jest w porzadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej byłoby
znajoma - charakteru nie zmienisz zmieniając pracodawcę. Takie "złodziejskie' podejście do sprawy masz we krwi i zawsze znajdziesz sobie jakies wygodne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla gadanie
nie z glupiego cwaaniactwa tylko z braku srodkow do zycia w Niemczech kazdy bezrobotny dostaje okolo 600 euro mniej wiecej na zycie zdrowe mlode byki nie pracuja kilka albo kilkanascie lat i maja kase za nic nie mowiac ile dostaje sie za urodzenie i w trakcie wychowywania dzieciaka a tutaj tutaj tylko sznura i na gora jaka rzeczywistosc tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka, Tu nie chodzi o zajści w ciążę, czy zatrudnianie kobiet tak na prawdę. A już na pewno nie o nieuczciwych pracodawców (a takich jest bez liku). Tu chodzi o zasady i różne podejścia ludzi do tego co uczciwe a co nie. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba normalnie szczerze
sie przyznala co zrobila i poradzila innej i ma juz na kaffe przesrane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej byłoby
Co wy tak od dupy strony gadacie? A skąd się niby ta "rzeczywistość" bierze? Tworzą ja ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brick nie zazdrosc
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co taka
znajoma ktora moze nawet trzech dych teraz nie ma ma do tej rzeczywistosci po czerwonych komunistycznych swiniach ?jej to wina ze w takim przejebanym kraju sie urodzila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej byłoby
Nie, nie jej wina, ale ona nie jest dużo lepsza od innych, którzy "kradną". Brick ma rację, ale nikt nie chce tego przyznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepie sie od baby
bo zaraz zjedzie przy kompie z nerwow czytajac te wasze"moralizatorskie" posty a co wy tak bez winy zupelnie jestescie?? ty tez brick taki szlachetny diamencik??srata tata i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej byłoby
Oczywiście, najfajniejsze podejście: Inni kradną, kłamią i oszukują, to ja też! Ludzie, nie chce mi się z wami gadać... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×