Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evvaaa

ALIMENTY - pytanie ???

Polecane posty

Gość evvaaa

Czy ktoś ma moze informacje na temat mozliwosci uzyskania almentów w kwocie 1500 zł. Dodam ze ojciec dziecka jest bardzo dobrze sytuowany. Z jakmi stawkami alimentów spotkaliscie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozia z sopotu
No oczywiście, ze mozna takie dostać , jezeli rodzic bardzo dobrze sytuowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Musisz wykazać, że ponosisz aż tak wysokie koszty utrzymania dziecka. Bo raczej nie licz, że skoro utrzymanie dziecka kosztuje cie 300 zł to sąd zasądzi tak wysoka kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jestes w sadzie w stanie udowodnic dobre dochody ojca to masz szanse na taka kwote...chyba,ze ojciec zarabia kokosy na czarno a legalnie ma niskie dochody wtedy dupaa:( pozdrawiam i zycze powodzenia w trudnej walce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od udekumentowanych
dochodow szanownego tatuncia co z tego jak na czarno przywali duzo a caly majatek na mamusie brata wujka stryjka i innego ch..przepisany..czeka cie ciezka walka ale powodzenia aha i pamietaj ze nawet jezeli juz dostaiesz taka kwote nie jest powiedziane ze nagle po miesiacu facet nie powie"stracilem prace nie mam nic nie mam firmy itd" i zostaje ci te marne 170 zl z mopsu..taka kurwa rzeczywistosc pojebana polska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zapytam
Rozwod rodzicow, nie powinien obniżyc standartu życia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie nie
ale idz do sadu to zobaczysz sam/sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvaaa
nie pytam dlatego zeby liczyc na 170 zł z mopsu bo sama zarabiam niemało, ale dlatego ze nie mam doswiadzenia w sprawach almentacyjnych. Moj adwokat twierdzi ze moge taka kwote uzyskac bez problemu, bo jesli ojciec dziecka zaraia ok 30 tys ( i nie na czarno) to trudno zeby placil na swoje dziecko 300 zł. Wiem jednak ze awokaci czasem mówia jedno a okazuje sie drugie. Dlatego zadalam taie pytanie zeby sie dowiedziec jak wyglada rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evva to też zależy od Twoich zarobków bo Sąd wychodzi z założenia że każda ze stron powinna ze swojej pensji na dziecko a nie tylko jedna strona. Zależy wiec jeszcze ile Ty zarabiasz. A tak w ogole jeśli adwokat Ci mówi że masz szanse to masz oni w sumie wiedzą i znają się na tym co mówią tym bardziej że kase za to dostają. A co do alimentow to ja się spotkałam z niewiele niższą kwota a przy takich zarobkach jak ma ojciec Twojego dziecka to jest to w pełni możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×