Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja24

____________Zwiotczałe piersi!_________??????????????

Polecane posty

Gość kaja24

Zna może któraś jakiś dobry preparat na zwiotczałe piersi? Tak aby je podnieść i ujędrnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka jezowska
mam chyba ten sam problem co ty... tylko, ze slowo "zwiotczale" jest takie brzydkie... juz lepiej powiedziec pozbawione elastycznosci... Uzywalam juz kilku kremow i chyba firmy Somatoline byl najleprzy ( nie wiem czy jest dostepny w polsce), teraz mam z firmy Norel i raczej jest do pupy... :( ty czego uzywalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja24
używałam kosmetyków z eveline na ujędrnienie ale nie widze efektów. Jak podnieść piersi? Może któraś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja24
?????????????Wie ktoś??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona po solarze
oprocz kremow przede wszytskim trzeba poprawic kondycje miesni klatki piersiowej!! CWICZYC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuu
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanhta
ćwiczenia na rozwinięcie mięśni klatki - np bierzesz dwa hantle i trzymasz je w dłoniach - leżąc! - tak, że ręce masz rozłożone, wyprostowane poziomo - nie wiem jak opisać - nie trzymasz tych hantelków nad sobą, cały czas ćwiczysz leżąc, tylko rozkładasz ręce wyprostowane na boki, najlepiej tak cwiczyć na ławeczce w takiej pozycji napinają się mięśnie "pod piersiami" w klacie, dzięki czemu piersi się uniosą poza tym krem do biustu Dax Cosmetics - ok 40zł i naprawdę rewelacja, choć to zależy od rozmiaru piersi - dużym raczej ćwiczenia i kremy nie pomogą, małe (tak do B) świetnie się podnoszą - to opinie kilku dziewczyn pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanhta
poprawka - do małego C większe chyba tylko chirurg poprawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja
mam takie pytanie: co zrobic zeby piersi byly twarde? Czy poprawa jedrnosci wiąże się z tym ze beda nieco twardsze? Mam 22 lata i moj biust ma niezly ksztal tylko jest taki miekki ze jak "ścisnę" go stanikiem to wręcz "wypływa górą"... Nie wiem co mam o tym myslec.Wiem ze faceci lubia twarde biusty. Czy to znaczy ze jest za malo jedrny? Co moze mi pomoc? Kremy? Cwiczenia? Moze ktos mial podobny problem?Help....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanhta
jak wyżej kwestia także rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja
ja mam male B. Nie sa obwisle czy cos tylko takie miekkie...Czy ktos moze mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg co za problem
już ktoś wcześniej odpowiedział na to pytanie poza tym - piersi mają to do siebie, że są miękkie - tylko silikonowe są twarde, normalne piersi opadają w dół (siła grawitacji, niezależnie od rozmiaru) bo to tłuszczyk a nie silikonowa piłka i nigdy nie będą wyglądać jak na fotkach modelek etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja
ja mimo wszystko uwazam ze moje sa zbyt miekkie. Poza tym slyszalam nieraz jak moi znajomi chlopacy sie wypowiadali, ze ta ma fajne twarde a ta beznadzieje miekkie.A skoro byli z wieloma panienkami to maja jakas skale porownawczą. I nie chodzi tu o silikony bo w moim otoczeniu nie ma ani jednej dziewczyny, ktora by byla po operacji ( mala wioska). Takze jak widac sa naturalne biust miekkie i bardziej twarde. I stad moje pytanie: co zrobic zeby byl twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg co za problem
ciekawe masz otoczenie ;) jeśli ćwiczenia nie pomagają (opisane wyżej są jak najbardziej ok) i masaże to już takie masz i tyle - taka twoja uroda, uwarunkowania genetyczne też wpływają etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy biust to zazwyczaj
mniejszy, który składa się z małej ilości tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj mają takie piersi szczupłe osoby, które są wysportowane, maja małą zawartość tkanki tłuszczowej i rozwiniete mięśnie. Piersi nie ujędrnią żadne kremy, jeżeli się je zmyje, to niestety wszystko wam klapnie... Ćwiczenia tylko mogą pomóc, dobry stanik, czyli nie jakiś cienki i ozdobny, tylko niestety taki bardziej "babciny", zabudowany, mocno trzymający biust. No i warto zmniejszyc ilość tkanki tłuszczowej, ale włąśnie przez ćwiczenia. Nie wiem, czy wiecie, ale niezlaeżnie od rozmiaru samego biustu, wielkośc gruczołu mlekowego jest prawie taka sama. Tylko w większych piersiach jest on bardziej przerośnięty tkanką tłuszczową, no i potem tkanką tłuszczowa pokryty. Dlatego biust jest miękki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila22222
No właśnie co tu zrobić aby były twardsze?? Przed ciążą miałam takie właśnie twarde a teraz mam miekkie! Może one jeszcze wróca do poprzedniego stanu? Co wy na to? A w dodatku nie karmiłam dziecka dlugo tylko ok 2 miesiecy a nawet mniej! Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak schudniesz po ciąży
poćwiczysz itd., to pewnie wrócą do normalności. Miękkie są te, które mają dużo tkanki tłuszczowej. Jeżeli masz wyrobione mięśnie klatki piersiowej, mało tłuszczu, to piersi nie są miękkie i takie rozlazłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja
ale piersi wyćwiczone sa zazwyczaj mniejsze.... napewno zauwazylyscie, ze dziewczyny cwiczace intensywnie maja male biusty.. No i co tu teraz zrobic jak sie ma tak jak ja maly biust...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia chyba
cwiczac miesnie klatki piersiowej niestety nie cwiczy sie zwiotczalej skory i kremy tez nie pomoga :( tylko chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędrność skóry też się
poprawia i to znacznie, ale jeżeli się PORZĄDNIE ćwiczy, godzinami, do zupełnego zmęczenia. Bo wtedy krew krąży duzo szybciej i intensywniej w miejscahc, gdzie na co dzień tego nie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia chyba
ok..poprawia ..moze tak do..25 roku zycia...eh.......potem NA PRAWDE NIC nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganaaaaafa
Laski zejdzcie na ziemię, bo zyjecie w sferze marzeń. Z opadniętym, obwiśniętym, rozmiękczonym biustem nic nie zrobicie, takie rzeczy to tylko u chirurga platstycznego. Schudną można a jakże, tyle że efekta bywają dokładnie odwrotne - piersi opadają jeszcze bardziej. Taka już wasza uroda i tyle. Nie dajcie się ogłupić silikonom na zdjęciach, normalne piersi są miękkie i opadają, jak kobieta ma więcej niż 24 lata. Może się zaćwiczyć na śmierć i wetrzec w skórą całą apyteką a efekt bedzie żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to dupa ...
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja
no to zaczynam zbierac na silikony...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbb
da się zwalczyc te zwiotczale piersi! Nie chodzi tu o jakas oibwislaosc do kolan czy cos ale o taka skore! Czy Wy nic nie rozumiecie? Pewnie jakies malotaty sie wypowiadaja do nic o zyciu nie wiedza! No ale trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bbbbbbbbbbbb
ale JAK to zwalczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbb
Moja koleżanka sobie z tym poradziła! Jak ja spotkam to z nia pogadam i Wam napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbb
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja
no to czekam na odpowiedz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny topic kurceee
Jak mialam 17 /18 chodzilam bez stanika w lecie.Teraz mam 23 i oklapłowate cholerstwa chociaz dbam bardzo :D Bardote nosze.Kupie zelik i bede cwiczyc moze cos sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×