Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiuuniaa

Jak sie ubrac na ślub????/

Polecane posty

HEj mam problem bo za miesiac ide na slub kuzyna i nie wiem jak mam sie ubrac;/ co jest teraz modne i co sie nadaje zeby pojsc w tym do kosciola i bawic sie na weselu??? Jestem wysoka , szczupla i mam spory biust i ladne mogi szyje i ramiona... ale za to niezbyt fajny brzuch;/ chciala bym wygladac ladnie i wyrozniac sie z tlumu ale bez przesady bo w tym dniu panna mloda najwazniejsza eheh:P POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie podoba ta tyrkusowa ale sadze ze do nie trzeba miec idealny brzuch.... co w y o tym myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
przepraszam za szczerość , ale te wszystkie sukienki sa jak dla taniej kurewki; moze jeszcze przód od tej ostatniej ujdzie , choc nie cierpie tych ukośnych cieć na dole - a cała reszta do niczego się nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
na Twoim miejscu wybralabym maksymalnie prostą , skromną sukienkę , klasyczną , a całą ozdobę stanowiłyby odpowiednie dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
Gość celinka o.
fajna ta czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ladna ale na niej tez moze sie odznaczac brzyszek... Fakt nie mam duzego eheh ale jednak chiala bym wygladac idealnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
tak na szybko poszukałam , co mnie by akurat sie jako tako spodobało; też najbardziej mi sie ta spodobała , co i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sukienka tez chciala bym podkreslic to ze jestem mloda le dojrzala... rozumiesz o co mi mniej wiecej chodzi?? hehe tez chciala bym zrobic wrazenie na oim chlopaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wsumie calkiem inaczej wygladalo by to na mnie niz na manekinie ale jakos nie przekonuje mnie to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba np taka...
mi się ta ostatnia nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawcie sie w mojej sytuacji: macie 19 lat rodzian uwaza ze caly czas jestes dzieckiem.... A ty chcesz udowodnic swoim wygladem ze jestes juz koieta... co byscie wlozyly???? a i jescze zeby zrobic wrazenie na chlopaku ktory widuje cie przewazie w dzinsach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciposzka
ale na wesele nie zakładalabym raczej sukienki takiej jak chocby ta pierwsza , w ktorej cala dupa wychodzi; to jest impreza dosć elegancka w załozeniu i dobrze by było zachowac pewną długosć sukienki a sukienka z natury jest kobieca , raczej rzadko widuje facetów w sukienkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko ta modelka z tych
pierwszysch linkow wyglada jak transwestyta:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot25
ten farfocel na cyckach i brzuchu - jak masz idealna sylwetke , to ok , ale jak masz trochę sadełka , to bedziesz wygladac jak cieżarna; to generalnie pogrubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFRTJJU
TO JA PROPONUJE TEN PIERWSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ktore pokazals w 1 linku masakra. Ty idziesz na slub, a nie na dyskoteke to troche co innego. Ta turkusowa nawet ujdzie, ale faktycznie ten material i fason raczej wymagaja idealnego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkkka
Najpierw skomentuję Twoje pierwsze propozycje : najprościej mówiąc : są dla taniej lafrindy !!!! - ostatnia gdyby miała inny tył (zabudowany polecam skoro masz duży biust - stanikiem możesz fajnie podkreślić biust, długość za kolano !!!! nie należą tez do elagancji kreacje mini - na tego typu imprezy - odradzam rownież czerń na wesele - dla wielu osób, znających się na etykiecie to nietakt) - to są uwagi, z których możesz skorzystać przy ewentualnym uszyciu takiej sukienki u krawcowej, wzorując się na tym modelu. a teraz zobaczę inne propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×