Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konwalia100

Termin porodu za 2 tyg.

Polecane posty

Mam termin na 28 stycznia, jestem od soboty pokłocona z meżem, wogole jest mi jakoś tak ciężko i przykro, że tak mnie znowu zawiodł ... Wiem ze nie moge sie denerwowac bo moja coreczka potrzebuje spokoju, a wogole chce mi sie ciagle plakac, juz sama nie wiem czy to moze stres przed porodem, jestem taka sama z tym wszystkim. Pokoik malej nie skonczony, moj mąz ciagle to przekłada, nie mam jeszcze wszsytkich rzeczy dla maluszka, jest mi tak cięzko z brzuszkiem sie poruszac, żałuje ze sama wszystkiego wczesniej nie kupilam, ale te przesądy zeby nie za wczesnie. Nie chce sie żalić ale moze jak to wyrzuce z siebie to lepiej mi bedzie. Pozdarwiam Was wszystkie mamy te przyszłe tez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
jak to możliwe, że jeszcze się nie pogodziliście.... Wiadomo czas przed porodem to gorący okres, ty w stresie i na pewno on, kłótnie mogą być na porządku dziennym ale krótkotrwałe. Jeżeli na męża nie możesz liczyć to może poproś o pomoc kogoś bliskiego mamę, siostrę..., przyjaciółkę, przynajmniej część rzeczy będziecie mogły nadrobić, albo olej wszystko i to on wyjdzie po porodzie na głupka przy wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×