Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manila

dziewczęca czy kobieca? na czym polega różnica?

Polecane posty

Gość no0 to pojechales
zaraz taka jedna niewydarzona zołza zapyta czy jestes pedalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikmadrala
janosikmadrala dziewczęca: niewinna, płochliwa, wstydliwa,przytakujaca, nie ma jeszcze wyrobionego zdania, naiwna, ale dobra,anorektyczna i mysle ze uległa,szukajaca kogos kto sie nia zaopiekuje, niewykształcona(ze wzgledu na wiek, wiec mało wie), niepewna siebie, zakompleksiona, zalezna od innych,potrzebujaca opieki,niedojrzała emocjonalnie..czesto sie odkoch*je..nie wie co to prawddziwa dojrzała miłosc..bo sama jest jeszcze na etpaie miedzy kobieta , a dzieckiem, naturalna, nie maluje sie nie chodzi do fryzjera..ma długie włosy, chodzi w sportowych butach kobieca ewna siebie, zdecydowana, majaca swoje zdanie, wykształcona, inteligentna, elokwentna, zznajaca swoja wartosc, niezalezna..takze finansowo, dobra, kochajaca, troskliwa, opiekuncza,wesoła, majaca wiele zainteresowan,lub jedna swoja pasje,ciekawa swiata, dobrze gotuje, dba o siebie, odwiedza kosmetyczke, maluje sie, ma kobiece kształty co nie znaczy, ze gruba..piersi ładne okragłe, tyłek i biodra z kragłosciami..ale nogi szczupłe..nosi obcasy i wcale nie jest wyrachowana..bo wyrachowanie nie zalezy od dojrzalosci człowieka(czyli czy jest kobieta czy dzieckiem), ale od charakteru, genow itp.to cecha niezbyt miłych ludzi po prostu..acha i nie tylko kobiet..czy dziewczat takze mezczyzn i chłopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikmadrala
nie nie jestem pedałem, lecz prawdziwym facetem i tak to widze..i wole te kobiecie..choc gdy miałem nascie lat wolałem dziewczeca..ale wydoroslałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaA aaaa
kuuuur waaa!!! jak ja go nienawidzeee!!! Zaraz po prostu dostane siwizny zarostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaA aaaa
co sie tulmaczysz czy ktos twierdzi ze jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikmadrala
bo tu sa tacy ludzie ktorym czasem jak dzieciom trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaA aaaa
ty co sie podszywasz !!!!!! jestes chory.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaA aaaa
ja np jestem les i sie nie chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikmadrala
tłumaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaA aaaa
jestes zakompleksionym, zapryszczonym gowniazem .........moze i les

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaA aaaa
juz nie moge usiedziec, zaraz mnie rozniesie. Chyba wyjme reke z anusa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaA aaaa
papa bujaj sie prawiczku!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaA aaaa
(powiedziawszy to, łypnęła groźnie swym jedynym kaprawym okiem i powłócząc kulasami, odpełzła od komputera rodziców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mam wrażenie że jestem jakimś mixem - po wypowiedzi janosikmadrala :O mam wiele zainteresowań i wybrałam juz co w życiu chce robić, jestem dość troskliwa i opiekuńcza, podobno inteligentna (PODOBNO!), mam swoje zdanie i umiem go bronić. staram się ubierać kobieco i normalnie - bez zadnych wydziwiań, modzie ulegam tylko wtedy kiedy mi sie podoba, makijaż...zalezy od tego ile moge poświęcić na niego czasu ale nigdy makijaż dla makijażu - podreślajacy raczej. z drugiej strony wyglądam dziewczęco...jestem drobna. płosze sie szybko gdy sytuacja wymyka mi sie spod kontroli i gdy furteczka odwrotu zaczyna się zamykać...i łapię sie czasmi na infantylnych zachowaniach. np ostatnio zaczęłam obwijac mojego kolegę szalikiem niczym mała dziewczynka a on się temmu poddawał i pobłażliwym uśmieszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje inna definicje
po co kontunuowac ten temat, jedyną poprawną definicję podala juz "Ta, która wie" i nie ma nad czym sie roztrząsać. Ta moja byla tylko zartem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mix\'em...tylko pytanie teraz czy zebrałam cechy dobre czy złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxsssssssssss
dziewczeca= chodzi w sportowych butach buhaha co za idiota to pisał sie pytam...zgadzam sie z tym calkowicie: dziewczeca - niewinna , delikatna , delikatnie zalotna , plochliwa , niezdecydowana (patrz Zosia z Pana Tadeusza ) kobieca - zmyslowa, kuszaca ,zdecydowana ( np. Monica Beluci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra definicja tylko bardzo ogólna. wydaje mi sie że tych róznic jest więcej i są bardziej płynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello It is me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Grzesznica Magdalena a wieesz kogo obwijałam szalikiem...??? domyśl się i nie pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy...i te fajne i te...
... byle nie nijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×