Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kretynka..ale nie nastoletnia.

Sexy dance/sexy aerobik na Warszawiance.

Polecane posty

Gość kretynka..ale nie nastoletnia.

Witam! Czy ktoras z Pan orientuje sie, od kiedy w grafiku zajec Warszawianki znajdzie sie sexy dance? Nie moge sie doczekac! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra X
Mają już wpis na ich stronie (www.fitnesspark.pl. W opisie zajęć napisali, że "Sexy Dance/Aerobik już od 15 lutego (czwartek) godz. 20:00". To daltego chyba w grafiku jeszcze nie ma... Się wybieram również, z ciekawości bardziej póki co :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Hej! Tez sie wybieram na te zajecia! Mam juz plyte aerobik z gwiazda Carmen electry i przyznam, ze tak obolala jeszcze nie bylam:). Poza tym chcialabym pocwiczyc u siebie rytmike, generalnie ladne, plynne ruchy, ktorych tancerkom nie brakuje :). No i troszke nabrac pewnosci siebie..tylko, ze jak beda same laski, to chyba pod ziemie sie zapadne. pozdrawiam! moze sie spotkamy na zajeciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Lisia czapo. a ktora czesc masz? Bo ja kupilam te, na ktorej okladce jest Carmen w niebieskim wdzianku. To chyba w wersji amerykanskiej nazywa sie "Strip to fit" i jest to czesc 2 serii. Carmen cwiczy tam z jakims instruktorem. Szukam natomiast czesci 1 i 3 - tam juz sa pokazane jakies sztuczki z "branzy". Nie to, ze szukam pracy, ale chce czyms zaskoczyc mojego Mezczyzne :). Przyznam, ze dopiero cwiczylam 2 razy. Teraz mam zapalenie pluc-bleee.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Eeee..mialo byc : "Fit to strip" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam to gdzie jest w niebieskim wdzianku:))i myślałam że to jest właśnie aerobic streptease, no ale ona tam z jakimś gościem faktycznie ćwiczy i się idiotycznie usmiecha, ale ćwiczenia są w porządku:))) a gdzie widziałaś tamte płytki? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Wiem, ze mozna zamowic na stronce magazynu www.cwiczrazemznami.pl Ale interweniowalam u nich i powiedzieli, ze postaraja sie, zeby to bylo w Empikach. Bo w Empiku i owszem jest, ale numer z grudnia. Ta plytka jest fajna, ale szczerze mowiac, jesli chodzi o cwiczenia na brzuch to mnie dala malo. Ale reszta - jeden, chodzacy bol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufemia
a ja się wybierama do Fitness Parku, dziewczyny mówią że będzie niezły czad, podobno sprowadziły juz płyty z Carmen Electrą, zaczynają po walentyntach a więc po zajęciach sexy dance/aerobik - otwieraja się nowe możliwości.................. pzdr.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
No to juz jest nas 4:) Licze na dobra zabawe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicette
sexy dane? sexy aerobik? A jak to ma wyglądać? Przy \"rurce\"? :-)))) Ten Fitness Park... Warszawianka... to pewnie w Warszawie jest, szkoda... za daleko na dojazdy jak dla mnie z kresów niemalże.... ale gościnnie może raz przyjadę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
:) Nie sadze, aby posuneli sie az do rurki..ale moze jakies krzeselko? Choc w sumie fajnie by bylo sprobowac powyginac sie przy profesjonalnym sprzecie;) Tak dla jaj.. Nie martw sie-ten rodzaj zajec jest coraz bardziej popularny. Juz niedlugo inne kluby powinny go wprowadzic. z go-go pozdrowieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! a nie wiecie czy w tym fitness parku na agorze też będzie sexy aerobic??? Bo szukam ostatnio jakiegoś klubu co by zacząć nad sobą pracować - a ten akurat mam prawie pod nosem... i jeszcze jedno pytanko - czy któraś z was nie chciałaby przypadkiem mnie wprowadzić do klubu (ofertta rekomendacja) - nie musiałabym płacić wpisowego - a ta osoba ma zniżkę 30 % na następny miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuup...
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Agora chyba tego nie wprowadza..ale szczerze mowiac, odradzam ten klub. Bylam tam w charakterze. mozna powiedziec. inspektora i oprocz tego, ze klub jest maly, to mial spore niedociagniecia. Nie musisz placic wpisowego! Wystarczy, ze na Warszawiance kupisz karnet miesieczny. Ja korzystam z oferty dla studentow, ale dla doroslych tez jest.. Ale szczerze mowiac, to nie wiem, czym sie rozni taki karnet od karty czlonkowskiej. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierwsza czesc
Aerobiku z Carmen i tam sa takie podstawowe ruchy. Czyli taki prosty streptease w formie cwiczen albo raczej odwrotnie. Widzialam tez druga czesc ale to sa same cwiczenia z tym facetem, wiem ze jest jeszcze 3,4,5,6. Ale jeszcze tego nie mam. Jak zdobede to zakomunikuje co na nich jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jest
taniec Carmen przy krzesle...nie wiem czy ta plyta nie nazywa sie Lap Dance ale tam juz są konkrety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to czwarta
czesc, musze ja zdobyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagogo
O! super :-) szukałam czegoś takiego. Szukałam pod sexy fitness, sexy aerobik, ale ten klub co wspominasz - Fitness Park będzie to chyba mieć nie pod nazwą sexy aerobik ale jako sexy dance (dzwoniłam tam, tak powiedzieli w recepcji), ale to chyba to samo, nie? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Jak zwal, tak zwal..to to samo na bank :). Ciekawe, kiedy to bedzie w innych fitness klubach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikutka20
a skąd macie tą płyte? lepsza agora czy warszawianka? ile kosztuje taki jkarnet na sexy dance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Ja płytke zamowilam w ksiegarni internetowej merlin.pl z odbiorem osobistym (np. na Warynskiego). Juz gdzies pisalam, ze obstawalabym przy Warszawiance z uwagi na to, ze agora ma/miala niedociagniecia od strony sanitarnej i generalnie klub sprawia wrazenie ciasnego. Na sexy dance chyba nie ma karnetu. Mozesz chodzic jednorazowo..wejscie chyba 30 zl. Dopytaj w recepcji. Pozdrawiam! To juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
I co? byly Panie? Bo ja taaaaaak :) Jak wrazenia? u mnie same pozytywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juanitita
Sexy Aerobik jako pierwszy klub w Polsce wprowadził Ladies First na Tarchominie w Warszawie - był o tym artykuł w lutowym "Twoim Stylu" - i po nim zaczęły to naśladować inne kluby... W Ladies First te zajęcia są już od kilku miesięcy i są naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam cwiczenia z carmen 4 plytki...normalnie bomba...mozna sie przy tym niezle ubawic...ale oczywiscie cwicze i czuje sie sexy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie figury w sexy dance na warszawiance sa zaczerpniete z Carmen. Brawo dla Weroniki, ktora umie je polaczyc w plynna, ciekawa calosc!!! Coz..mnie do ladies first za daleko i za drogo. Dlatego ciesze sie z istnienia Warszawianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiaca Tanczyc
Bylam kiedys na zajeciach w Ladies First i Aleksandra Olecka byla boska. Niestety przestala juz tam pracowac. Nie wiecie, gdzie teraz prowadzi zajecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tangerinka
do: : Lubiaca Tanczyc Ola Olecka prowadzi fatburning + tbc od 07:15 a.m. ;) we wtorki na Warszawiance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showdance
A ja polecam kurs Strip aerobik w Studiu Tańca Showdance w Warszawie. Nowy rusza już 28 lutego 2009 (sobota ) godzina 11.00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×