Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Planowanie ojcostwa

Polecane posty

Czy ktoś moze ma jakieś uwagi na temat tego, jak meżczyzna powinien przygotować się do bycia ojcem? Jezeli w ogóle powinien w jakikolwiek sposób? Z tym, że chodzi mi bardziej o przygotowanie biologiczne, tj. specjalne odżywanie, w celu uzyskania lepszego nasienia, czy też uwagi np. na temat palenia- czy palenie ojców przyszłych te,ż moze mieć wpływ na ciążę itd. :) Proszę o uwagi, jeżeli macie jakieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX_82
Mój mąż brał razem ze mna folik 3 miesiące przed ciążą i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien dobrze się dożywiac już 6 tygodni przed poczęciem. Nie pic alkoholu, nie palic albo starac się jak najmniej palic, nie brac antybiotyków. Nie przegrzewac jąder, robic przerwy w czasie jazdy samochodem, nie nosic obcisłej bielizny. Podobno \"najlepsze\" plemniki maja Szkoci chodzący w spódniczkach. Z witamin polecam B 12, salfazin, selen+wit E. L-karnityna mninimum 6 tygodni przed poczęciem. Bardzo ważne jest także unikanie stresu i spokój, wiem że to trudne ale po tej kuracji udało mi się zajśc po 6 miesiacach wczesniejszych bezowcnych starań, co prawda poroniłam ale to już inna sprawa. Moja Pani doktor pwiedziała, ze popracujemy nad tym ale najważniejsze, że sie udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX_82
Oczywiście mój mąż tez nie palił papierosów i nie pił alkoholu, tylko brał ten folik, a udało nam sie po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica_16tc
a moj nie pali, nie pil, nie bral foliku ani żadnego selenu i udalo nam sie zajsc po 1 miesiącu staran :D :D :D czyli to kwestia nasienia a nie odzywiania lub witaminek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś wiem..
no na pewno kwestia nasienia, ale pytanie było, czy można jakoś wspomóc tę jakosć nasienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×