Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trinni i susana

Dzięki programowi Jak sie nie ubierac zmieniam swoj styl

Polecane posty

Gość trinni i susana

ogladacie ten program? teci na tvn Style, jest naprawde dobry bo mozna spijrzec na innych i zobaczyc w nich siebie, ze mna tak bylo spojrzalam na siebie i co zobaczylam ładną filigranową brutenkę, ktora codziennie nosi te same jeansy, luzne, niekobiece bluzki, tylko takie dla "nastolatek", jakies bluzy, koszule, nic kobiecego, noi buty nieodpowiednie jak na 24 latkę. cale szczescie zarobilam ostatnio troche pieniazkow i w koncu kupilam sobie ....spodniczkę, sliczna szara spodniczka do kolan, do tego koszula czarno biala bardzo elegancka, do tego 2 pary spodni, w koncu z materialy, tez b eleganckie i ladnie podkreslające moje ksztalty, noi nowe buty, co prawda z przeceny ale chociaz na obcasie, wazne ze dobrze leża na stopie i tak z szarej myszki powoli przeobrazam sie w atrakcyjna mloda kobietkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
i ja go lubię :)) choc z doborem stroju nie mam problemów :)) :))One sa niesamowite choc przyznaje , iż czasem przeginają . Z drugiej strony angielki są wyjątkowo niechulujne :(( i zupełnie pozbawione wyczucia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A KIEDY TEN PROGRAM LECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huijdbv
a slyszalas o czyms takim jak 'gazeta z programem telewizyjnym'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A KIEDY TEN PROGRAM LECI
NIE SłYSZAłAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..wiecie co
a ja ogladąłam o wiele lepsze programy.akurat ten mzoe nie ejst bezndziejnya le jak czasme patrze na ta chudsza..nie wiem juz czy to trinni czy susaza i na to jak ona jest ubrana to odechciewa mi sie suchac jej rad..czasme wygladaja fajnie same prowadzace ale czasme amskara..i wcale tak dobrez tych ludzi nie kieruja..napewnbo wygladaja lepiej.a.le nie tak dobrez jakby mogli wygladac..juz lepszy był program na clubie - retail theraopy..tez brytyjski..na którym taka blondyneczka chodzią na zakupoyz ludzmi i naprawde zmianieła ich image na o wiele lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mut
uwielbiam ten program :) jest też całkiem fajna książka z poradami Trinni i Suzanne (po polsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkkka
no to pójdżmy dalej : jakie ubrania dla kobiet o figurze "jabłka" - duży biust - duży brzuch - i okrągłe biodra i pupa - szczupłe nogi - co proponowały ? co proponujecie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mysle ze moze
nie wiem co one by zaproponowały, ja proponuje tunikę z dekoltem takim z podwyższoną talią, taką zakrywającą pupę. Moze do pół uda. Do tego proste spodnie, w ciemnym kolorze. Gora może miec wzorek. Jeżeli masz szczupłe i zgrabne nogi, możesz nosić spodnice. Długośc chyba najjlepsza to taka wokół kolana. To tak w duzym skrocie, przeciez jak sie nie widzi osoby trudno jest sensownie doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczyca.
właśnie że spodnie mogą byc jasne ,a góra ma być ciemna , bo góra jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×