Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o rade w sprawie

farba kolreal mrozny kasztan - pomocy

Polecane posty

Gość prosze o rade w sprawie

farbowania wlosow wczoraj pofarbowalam wlosy farbą Loreal mroźny kasztan na moich jasnych dosc odrostach kolor wyszedl za bardzo intensywny - momentami w świetle wpada w bordo bardzo mi sie to nie podoba bo mial byc kasztan! postarza mnie to bordo zastanawiam sie jak szybko moge pofarbowac znowu wlosy i czy w ogole sie uda zmiana? chcialabym kolor naturalny kasztan z Loreala UE 1 http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php ?cPath=22_29_66&products_id=2963 bardzo prosze o klikneicie , zapoznanie sie z tym co pisza na opakowaniu i podpowiedzenie mi, czy mi sie uda taka zmiana bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw umyj włosy parę razy i zobacz, czy ten odcień się nie zmyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade w sprawie
no wlasnie a co jesli sie zmyje na rudy? lub czerwony... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci powiem tlyko tyle że farby loreala są bardzo trwałe ja pomalowalam na czarne poszlam do fryzjerki po pól roku kolor był jak zwykle intensywnie czarny rozjasniła mi i zrobila pasemka zostawiajac troche tych czarnych i one nadal są bardzo czarne...masakra już chyba nigdy ta czerń nie zjedzie;/ nigdy wiecej farb loreala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi prosze..
hmm widzisz, ja mialam juz kilka razu Loreala. ale brązy jakies i mam wrecz przeciwne wrazenia bardzo szybko mi wyblakły wiec to może zależy od włosów? zastanawiam sie tylko czy inny brąz (kasztan) pokryje ten bordowawy kasztan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi prosze..
autorka topiku i ja to jedna osoba, ale nie mam czarnego nicka i tak sie zmieniam za wszystkie rady bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja miałam brązową i zlapała mi na czarno :( Na szczęście szybko się zmyła :) Możesz więc spróbować taką, ale w czarnym wcale nie będziesz wyglądać lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie wyszło mi to samo :( włosy są bordowe taka prawie oberżyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo:/ Wczoraj fryzjerka zrobiła mi bordowe włosy. Nigdy więcej żadnego kasztana! Dzisiaj z rana umyłam je kilka razy wcierając różne szampony. Kolor nieco wyblakł ale myślę ze czeka mnie jeszcze kilka myc głowy, nim uzyskam odcień o który mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×