Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chce i nie musze

dziecko-tylko nie to

Polecane posty

Gość nie chce i nie musze

ja mam 30 lat za rok ślub w pażdzierniku (31 lat) więc być może wtedy zacznę działać.na dzień dzisiejszy mam kota, kupiłam samochód, mieszkam z facetem i dobrze mi tak .myśle by zmienic pracę na lepiej płatną .gotuje kiedy chcę.spię ile chce..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje urodzic ...
dziecko kiedy skonczysz 50 lat ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak*
a najciekawsze, że odpowiedziały same dzieciate :-p tym komentarzem "co z tego" ? No nic z tego - temat taki sam, jak i wasze, że właśnie któraś zaciążyła :-p Każdy pisze o czym chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok,tylko zawsze sie pisze w jakimś celu,prosząc o poradę,o cudze zdanie,o doświadczenia innych. A tu nie mamy dalszego ciągu.Pomijam,ze zaczęła od kota poprzez samochód a na facecie skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w tym dziwnego, ze opowiedziały sie dzieciate.W koncu takie forum wybrała... Jak nie chce samych dzieciatych to niech pisze na Ogólnym. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak*
A może tak napisała w chwili "porywu" ;-) Może ja zacznijcie namawiać, to prędzej sie zdecyduje. A tak w ogóle, to było milion głupszych tematów, niż ten, i jakoś nikt nie pytał po co zostały założone. A o ile pamiętam, to koralik, w czasach prehistorycznych, też nie nie chciałaś mieć dzieci, i mąż cie "zmusił" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak*
Ha, ha, no właśnie p e t u n i a :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekajcie może ona poprostu narazie nie chce dziecka,tylko skoro ich jeszcze nie ma a ma 30 lat to powinna naprawde sprawe przemyslec jeszcze raz czy oby napewno chce to odkładac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraliczku 😘🌻 Czy TY kochanienka nie wiesz,ze na kafe pewne osoby wiedza o pewnych osobach wiecej niz te - same o sobie ? ;) Wiem cos o tym .... ;) Takze Asienka olewka ....olewka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak*
koralik - "zmusił" w sesnie namówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale swoja droga jak ktos dłuuugo i wnikilwie zna Koralik *** fakty sprzed 1,5 roku pamieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak*
A ma się to info, ze starych, starych czasów, i stąd pamietam rozterki koralika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak*
Mam dobrą pamięć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie :) Ja wstaję, kiedy chce tego moje dziecko... Jem, kiedy szczęśliwie zajmie się czymś innym, niż zawracanie mi glowy... Wychodzę, jak znajdę kogoś, kto zechce się nią zająć podczas mojej nieobecności... Ale też: Odczuwam niekłamaną przyjemnosc, jak dziecko przytula się do mnie i mówi \"kocham cię mamusiu\" Pękam z dumy, jak mała nauczy się kolejnego wierszyka lub piosenki... Z radością patrzę, jak bawi się ze swoim tatą i jak on się przez to zmienił (na lepsze!) Decyzja o dzieciach była naszą wspólną decyzją - o terminach, różnicy wieku między nimi... Ja jestem szczęśliwa i tego każdej z Was życzę, z dziećmi czy bez nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzynówkowa
jak na mój gust, to autorka chciała się podroczyc i sprowokowac wypowiedzi w rodzaju "zegar tyka" (ktore się tu m.in. pojawiły). Chciała , zeby ktoś jej powiedział , ze jest samolubna egoistka i inne takie , zeby mogla odpowiedziec "a ty jedyne co w życiu osiągnęłaś dto dałas zrobić sobie dziecko". Ot , po prostu ma nastroj na szarpaninę. Ale skoro już taki topik założyla - tak samo dobry jak i topiki "jestem w ciaży" (tak samo to wazne dla społeczeństwa , jak i to , czy autorka chce dziecko , czy nie chce) - to ja powiem , że mam 28 lat i równiez się ciesze swoją swoboda i nie mam ochoty - w ciągu najbliższych 2 lat - z tej swobody rezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda-ludzie sa rózni .... byłabym ignorantką,gdybym nakłaniała Cie do macierzynstwa a nie przyjęła poprostu faktu,ze jest ono Ci \"niepotrzrebne\".... widocznie tak Ci dobrze a decyzja o dzicku moze kiedys przyjdzie ...moze nie ? ale zycze Ci szczescia w zyciu ! Najwazniejsze to zyc po swojemu,a nie według sztywnych szablonów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do acha
dlaczego ignorantką? Ignorant to inaczej nieuk. Co to ma do rzeczy? Rozwala mnie uzywanie obcych słow w kontekscie, do którego nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×