Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosoli

DZIEWCZYNY z kompleksem małych oczu ....

Polecane posty

Gość Rosoli

Witajcie, mam małe oczy, jest to mój kompleks, kto może sie wypowiedzieć na temat,lub zna metody powiekszania... niech pisze.... Pozdrowionka.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwewerw
male oczy sa sliczne i modne teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tez mam male...ale jakos nad tym specjalnie nie ubolewam..bo mam powazniejsze kompleksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetEvil
ja tez niestety nie naleze do dziewczyn o duzych oczyskach:( ale latwo mozna to retuszowac za pomoca odpowiedniego makijazu :) od zewnetrznej strony powieki nakladasz ciemny cien a na reszte jasny lub w ogole no i oczywisie tusz do rzes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllka
Ja mam male oczy. Duzy nochal..wiec staje na glowie zeby jakos slepia powiekszyc. To nie kompleks tylko PRAWDA! Mam male gały , i przy duzej twarzy wyglada to faaatalnie;) Pocieszam sie ze Renee Zelweger (jakkolwiek sie to pisze - nie znam sie na aktorkach :D :D :D) tez ma male. A bez tapety wyglada jak kupka nieszczescia , w przeciwienstwie do mnie.Trzymam sie znacznie lepiej.Mam nadzieje ze jak bede w jej wieku tez bede sie trzymac tak dobrze (aktorki sie tapetuja strasznie a ja nie musze!) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllka
Ja robie czarne krechy na zewnetrznych - tak jak Angelina , takie kocie oczy i tuszem na dole i gorze. Czasami robie tylko na dole brazowym i wygladam jakbym nie byla wyspana;) ale mi to strasznie pasuje a twarz sie robi taka dziecieca bo oko sie "obniza" w przeciwienstwie do sposobu nr 1 .. i jest taka jaka powinna byc. A ja lubie wygladac na 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllka
ATMA - tez mam duze usta i to jest super!!!! Jeszcze je wydymam czasem (jak sie zamysle albo cos mi nie pasuje) specjalnie zeby sie robily wieksze.. wtedy moj chlopak sie smieje ;) ale szaleje za tym :D wiec nie ma zle! Nos..nos ujdzie.Prosty jest wiec ..jest ok......powiedzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllka
Lepiej jest miec duze usta i male oczy niz duze oczy i brak ust.. Usta sa sekśi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
Kamilllka to prawda,a co do makijażu to stosuje taki jak opisujecie...ale i tak oczu angeliny nie mam.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci dzieci
czy wy naprawde nie macie poważniejszych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
Widocznie nie mamy. Nikt Cie nie prosi o branie udziału w tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1255
mam male oczy a teraz slysze ze mam duze.....hehehehe maluje sie tak:mocno wytuszowane rzesy i czarna kreska na dole.kiedys slyszalam ze biala na dole ale efekt byl taki jakbym nie miala oczu brrrrrrrr. a cieni uzywam rozu albo zlotego mam niebieskie oczeta...a nie wiem jak zrobic to azeby byly ciemne na wewnetrznej powiece jaki kolor itd; ktos napisze to sprobuje, pozdrawiam was slicznotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno się maluje oczy które z okrągłego kształtu wyglądają jak u dziecka, tylko rzęsy mogę pomalować...tęczówka jest duża koloru szaroburego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja też mam małe oczka:)) Takie bardziej chinskie albo japoskie:) hm albo inaczej nazywane skośne , na paczatku denerwowało to mnie ale teraz uważam ,że są słodkie(każdy chłopak też tak mówi:):)) można je powiekszać np: biało kredką maluja ją na dole oka , robią się wtedy wieksze:)ale nie czarną bo robią się mniejsze albo też można powiekszać gdy sie maluje jakaś powieki tego to niewiem ale będę wiedzieć w sobote:) bo idę do kosmetyczki ma mi zamiar powiekszyc jakaś oczka:)) Jak coś to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
Dziekuje za rady laseczki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BubiGirl
mam male blisko osadzone oczy ...i nauczylam sie tak malowac zeby powiekszyc moje oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak......
a ja nie wiem jakie mam ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
szkoda ze nie ma operacji plastycznych na to...ale nie wiem czy az tak sie tym przjmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaaa
można powiększyć oczy robiąc plastykę powiek własnie sie nad tym zastanawiam moja twarz jez bez wyrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej...pisanie o tym ,że małe oczy są śliczne to takie pocieszanie się na siłę :) niestety trzeba przyjąć do wiadomości ,że małe oczy mogą się komuś podobać ,ale pożądane są te duże ...tak samo jak gęste włosy itp. Kobiety ,które na siłę chcą wmówić innym ,ze male oczka są piękne to się niestety okłamują ...przykre ale prawdziwe ...chociaż włosy mozna zagęścić a twarz to inna sprawa :( klasyczne piękno to nie wydymane usta i małe szparki ,tylko szlachetne rysy ,piękne duze oczy ,proporcjonalne usta ...niestety mało jest takich kobiet ,teraz to tylko plastik i co druga jest pospolita ...ja sama piękna nie jestem więc ubolewam nad moimi małymi oczami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalipięta
a ja mam piekne duże oczy i każdy je chwali :) nie muszę ich malować bo mam czarne ,długie rzęsy i jestem z tego bardzo zadowolona :) tak ,że sorry taki mamy klimat :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×