Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alumineta

ogladał juz ktos DLACZEGO NIE!

Polecane posty

Gość alumineta

podobał sie Wam ten film czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosimon
ja jeszcze nie oglądałem ale wydaje mi się , ze bedzie b. podobny do tylko mnie kochaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za głupi przedmiot
jestem takiego samego zdania, muzyka prawie taka sama!! Plakat też!! Mogłby się troszke Zatorski wyslic i zmienić co nie co!! Nawet Zakoscielny jest ten sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno zeby Zakościelny
był inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za głupi przedmiot
no trudno :P chodzi mi ze gra głowną role :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno zeby Zakościelny
mnie też o to chodzi.A co moze Zakościelny zmienić w swoim "profesjonalnym aktorstwie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyna analna
haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaahhhhhh
szkoda ze Małaszyński nie gra tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosimon
bo gra w światku koronnym i mam wrazenie , ze bezie to fajniejszy film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meller fajny
tak zatorski chyba nie pomyślał no i nie wiedział , ze wyjdą jeszcze 2 polski filmy które chba będą lepsze bo to będzie identyczne jak tylko mnie kochaj fajny film bo troche inny niż leciały w zeszłym roku w kinie a teraz to chyba się nie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ythtfyhfg
pewnie bedzie do bani ...jak wszystkie polskie filmy, ktore są juz okrzykniete hitami zanim w ogole wejdą na ekrany kin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz sie posikacie
z podniecenia. Zakoscielny ruless! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie filmy są the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna bella
Nigdy w zycie jeszcze niebyl;am na tak beznadziejnym filmie!Gdyby nie to ze bilet mialam za freepewnie zadalabym zwrotu kosztow w kasie.Szkoda tylko straconego czasu(1,5 godziny)I dziwie sie tylko ze Zakoscielny lapie sie takich gownianych rol...Dno totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
20:20 Dżasminka1989 ja po obejrzeniu go podjęłam postanowienie, że w życiu nie pójdę już na "polską komedię romantyczną", bo to, jaką chałę odstawia polskie kino, to tragedia! pełno kryptoreklamy, wyłącznie serialowa obsada, banalna fabuła, tfu, jaka fabuła? nie zanotowałam takowej ;/ piszcie Wasze opinie "Just give me a black motorcycle with a man growin' up at the seat" 20:25 forum Kultura 20:48 rycheza lotaryńska na forum kultura był już temat o tym filmie, ale go najprawdopodobniej skasowano, bo ni mogłam go znaleźć... Już tam się rozpisałam o nim- shit jakich niemało wśród polskich produkcji, ale chyba może pretendować do miana najgorszego iflmu roku- bajka dla dwunastolatek rozmarzonych, kicz totalny, przedłużany wyciem blue cafe i brodki we wszystkich możliwych momentach, do tego przesłodzony i w ostatniej secenie w "jeziorze" widać kafelki basenu, w którym kręcono ujęcia odradzam stanowczo wypad do kina, na serio - nie warto! budzi sie we mnie zwierzę... ale obawiam się, że to leniwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość film do dupy
dno kompletne.... zasnęłam na nim:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha kompletna
scenariusz pisany przez inteligentnego inaczej. Koszmary mialam przez ten film. On obraza inteligencje czlowieka. Nic nie trzyma się kupy, niE ma miedzy nimi parą zakochanych magnetyzmu. Juz na samym poczatku matka pozwolila jechac okazją, potem panienka zasnęła w tańcu. Musiała sie strasznie nudzić. Mnie ten film zezłościł. Mam ochote napisac do scenarzysty........ to jest kompletna strata czasu. Najgorszy film jaki w życiu oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×