Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabaret

Gdzie kupujecie ubrania xxs?

Polecane posty

Gość kabaret

mam na myśli ubrania wyjątkowo małe. Wiadomo ze sweter lub zwykłą bawełnianą bluzkę kupie w swoim rozmiarze w zwykłym sklepie z ubraniami. Ale mam problem z np. obciślejszymi bluzkami lub koszulami. I tak sie zastanawiam czy może w sklepie z ubraniami dziecięcymi bym coś znalazła. Mam np. golf(rozmiar 12, na 158cm wzrostu) kupiony kilak lat temu który ciągle na mnie pasuje i nie wygląda na typowo dziecięcy, a był kupiony własnie w takim sklepie dziecięcym. Może możecie polecić firmy robiące ubrania dziecięce ale z takimi rozmiarami na \"duże dzieci\" na \"małe kobiety\"? Może macie linki do stron tych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaki masz rozmiar
34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
czesć, ja jestem bardzo drobna;)- mam 155 i waże 43 kg polecam DZIECIĘCY H&M ...poważnie! kupuje tam mase rzeczy- piżamki, dzinsy, koszulki, czasem sweterki rzeczy te nie wyglądają na typowo dzieciece a dzisiaj kupiłam sliczne złote balerinki ;) nie ma tam typowych rozmiarów- rzeczy są sortowane wzrostowo, ja biore te z przedziały 152-156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 5 10 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
haha nie kasujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marka DUPEX
Kurde, ale i tak mialam szczescie to przeczytac!!!!! To byl normalnie podszyw roku!!!!!!!!!!!!!! Zapisz go gdzies i wrzuc za jakis czas:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudny podszyw faktycznie
:D:D:D chcemy takich wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby podszywacz
podszywał sie za swoich 'wielbicieli"? zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak takie wygladaja
jakich wielbicieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytut
ja donoszę po siostrze jej dziecięce ubrania, mam po niej parę fajnych, stylowych sweterków, dwie świetne białe bluzki, z krótkim rękawkiem letnią, taką słodkodziewczęcą, i koszulową, bardzo fajną, pasowaną generalnie w wielu sklepach z odzieżą dziecięcą można znaleźć coś ciekawego i co więcej, mam wrażenie że te ubrania są jakby lepszej jakości, po praniu zachowują kolor i fason, są ładnie wykończone a mam 161 wzorstu i nie jestem chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby podszywacz
"cudny podszywacz", itd żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby podszywazc
mam dzisiaj niż intelektualny i tak bredzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaret
innych- dzięki za podanie sklepu ytut- mogłabyś napisać dokłądnie jakiej firmy w jakims sklepie są te ubrania? w moim miescie niestety niema dużo sklepów w odzieżą na "większe dzieci" do "A Jaki masz rozmiar"- 34 lub 32, ale najczęściej i tak rozmiarówka kończy się na 36..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaki masz rozmiar
Sprobuj poszperac w katalogach Bon Prix. Tam sie pojawiaja czesto ubrania dla mlodziezy a wlasciwie dla starszych dzieci. Extra wzory:) Sama kiedys zamowilam taki sweterek, mimo mojego rozmiaru 38. Byl lekko przyciasny w ramionach (mam grube lapy:(), ale sie rozciagnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kupuje ciuchy
dla dzieci czesto;) drobna jestem i piersi mam bardzo male wiec bez trudu sie mieszcze. czesto w sklepach z uzywana odzieza kupuje ubrania wlasnie dla dzieci bo dla doroslych praktycznie same wielkie rozmiary sa. a rzeczy ladne czasem ze az mi zazdroszacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro allegro allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zarze sie trafiaja
naprawde malutkie rozmiary, ja mam wszystkie spodnie z tamtad bo naprawde nigdzie indziej nie moge kupic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość small
Mi tez trudno jest dostać coś w naprawdę małym rozmiarze :( Największy problem mam z kupnem spodni (kto produkuje je w rozmiarze 32?), koszul, marynarek-żakietów, nie mówiąc o spódniczkach... Sklepy gdzie trafiam najczęściej na małe rozmiary to niewielkie francuskie butki, Orsay, dzinsy - big star, lee, a także sklepy młodzieżowe typu Cropp czy House. Czasami udaje mi się znależc cos w H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cropp albo hm
ja też xs noszę i tylko w Croppie, Orsayu, x&m czasami, coś znajdę.. głównie - Orsay bo ma w sumie niedrogie ubranka, i troszkę "doroślejsze" niż bluzy z kaprurem i różowe-moro bojówki:) w zarze na młodzieżowym (podobnie h&m) można coś znaleźć, ogolnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Dużo fajnych ciuchów kupiłam w sklepie www.stylowosandramorawska.pl . Ubrania są nietypowe, niektóre są z kolekcji zagranicznych. Oryginalnie, tanio, a przede wszystkim jest stały i merytoryczny kontakt ze sprzedającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Mnie się poszczęściło na stronie www.lejdi.sklep.pl . Powiem, że rzadko jest tak, że mi się jakieś ubranie spodoba od razu, a te kurtki i płaszcze co tutaj znalazłam od razu wpadły mi w oko. Świetne mają rzeczy i co najlepsze wcale nie tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ubranka dla dzieci ze strony allinside.pl, często robię tam zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona :D Kupuję przeróżne ubranka, od bucików, bielizny, po sukienki, kurteczki, zawsze modne i po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Bershka lub Zara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o spodnie, to kupuję najmniejsze w sieciówkach. T-shirty i koszulki też. Ale sukienki już szyję na zamównie. Kupuję materiał (http://www.luxpol-bis.pl/) i idę do znajomej krawcowej. To jedyne rozwiazanie, jak chcę, zeby wygladała na mnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sklep z sukienkami xxs, www.rozmiar32.pl Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tally Waijl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Oświęcimiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×