Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutasek22222

Endometrioza

Polecane posty

Gość www.Endometrioza.Aid.pl
Kassandra29 - miałaś szczęście, że trafiłaś na dobrego lekarza... Ja trafiłam na takiego zbyt późno... Może zechciałabyś opisać swoją historię na naszym forum: http://www.endometrioza.aid.pl/forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam taki problem mam 22 lata byłam u 3 lekarzy mam torbiel 3 na 2 endometrialna juz ponad poł roku i ona raz sie zmniejsza raz powieksza do tych rozmiarow nigdy nie była wieksza i lekarz dał mi na nia tabletki antykoncepcyje mam je brac dopoki nie bede chciała zajsc w ciaze jak sie zdecyduje na ciaze wyedy mam odzucic a o urodzeniu mozna myslec o operacji co wy na to myslicie czy nie bede miałą problemow jesli za ok 2 lata bede chciała zajsc w ciaze bo jak wiadomu dziecko to odpowiedzalnosc i trzeba byc w stałym zwiazsku zeby o tym wszystkim myslec (a tak naprawde to w przyszłosci bardzo chciałabym zostac mama) ale czy nie bedzie z tym problemow jeslij mam torbiel endometrialna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endometrioza to naprawdę uciążliwa przypadłość. Miałam bardzo bolesne miesiączki i to właśnie to skłoniło mnie do wizyty u ginekologa. Obecnie leczę się farmakologicznie w Klinice Galena i na szczęście objawy nie są aż tak dokuczliwe. Polecam tę klinikę, jest bardzo profesjonalna a lekarze są doświadczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×