Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inusia1991

Do wakacji stajemy sie piekne!!

Polecane posty

dzien bez słodyczy :classic_cool: ..:) ...dostałam 2 czekolady i lizaka :D oczywiscie oddałam je chudej młodszej siostrze :P .... cały czas jezdze na rowerku ;) mam mało czasu na kafe .... trzymajcie sie ciepło :) ...co kilka dni bede tu zagladała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ja zjadłam dzisiaj tyle ze az wstyd pisac... zjadłam nawet caly torcik piankowy w ksztalcie serca ;( kurwa mac... STOP jedzeniu!!!!!!!! a jeszcze jutro z pracy idziemy na Dzień kobiet do knajpy i na pewno bedzie to samo co dzisiaj ale od soboty koniec... kurcze nie moge jakos zdopingowac sie co do biegania... zawsze mam jakies wytlumaczenie... ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wvzoraj przez ok godzine chodzilam po lesie (nie rozumiem dlaczego ciagle pod gorke?!) .. bylo bardzo bardzo fajnie :) i po 18 juz nie jadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica_agata :) swietnie ja jestem 3 dzien na zdrowym jedzeniu :) oby nic tego nie przerwało .. nie bedzie teraz zadnych okazji do objadania :O wiec mam nadzieje , ze wytrwam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. a ja tam od czasu do czasu lubie zjesc bananka :P :) ale ostatnio mam straszna ochote na pomarancze.. chyba mi kwasnego brakuje :P ehhh... glodna jestem :/ kupilamsobie wczoraj opakowanie chlebka wasa , jakiegos wieloziarnistego... ehhh... i dzis na sniadanie zjadlam zamiast 1.5 bulki to jedna bulke i jeden kawalek tego... mam nadzieje ze to mi cos da :/ bo jest to dla mnie wielkie poswiecenie, w tygodniu nie chce jesc wcale pieczywa, tylko w niedziele, na sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki... ja przecholowałam... nie mam juz siły patrzec na siebie... mam wyrzuty sumienia... ale NIE! k**wa musze sie wziasc za siebie bo juz normalnie mam dosc... zre tyle co slon... nawet jak juz nie chce jesc to jem na sile... ogolnie kocham fast foody :/ Ale najgorsze jest to ze non stop sobie obiecuje ze koniec... a i tak robie swoje... tak nie moze byc... jutro skakanka od rana a po poludniu rower i moze bieganie ale nie chce przecholowac w jeden dzien... i jedzenie tylko jeden posilek!!!!!!! obiad o godz. 15.30! i jakies owoce! zero slodkiego... ah jak to łatwo sie mowi... ale czy ze mna cos jest nie tak skoro non stop jestem głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* ja jestem zalamana bo wazne 67kg:/ a bylo 64kg wiec od jutra dieta i nic mnie nie obchodzi:/ do wakacji poprostu musze wazyc 60kg bo inbaczejk sie zalamie!!!!!!!!! no a jak wam idzie?buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze topik troche hmm.. przymiera :( mam nadzieje ze to sie zmieni :) ja jestem od 2 dni z siebie zadowolona :P wczoraj zjadlam : 2 bulki z maslem, herbata zupka chinska (no coment) i 2 kubki bulionu grzybowego, danio, pomarancza dzisiaj: 1 bulka i 2 kawalki chrupkiego chlebka, talez zupy pomidorowej z ryzem i talez chinszczyzny, herbata zielona... ogolnie to jestem chora i fatalnie sie czuje :( taka kumulacja, choroba, zbilzakacy sie okres i jeszcze do tego glodna jestem, ide spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell111
WITAJCIE :) chcialabym was zaprosic na strone o cellulicie- korzystajac z tego zaproszenia mozecie zbierac punkty i wygrac nagrody- kosmetyki do zwalczania cellulitu do zaproszenia potrzebuje maili :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak... ehhh.. :) ja juz zrezygnowalam z tej stronki nivea... jakos mi sie nie podoba.. ale udizelam sie na forum normaderm i wlasciwie tam zbieram punkty :P nie chcialy byscie sie zarejestrowac.. poza moimi punktami to moge wam powiedziec ze jest naprawde fajnie :) poza tym sa konkursy i mozna dostawac rozne nowosci normaderm do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* ja przechodze jakis ciezki okres albo jem malo albo wpiepszam wszytko najgorsze sa weekendy w ktorych caly czas jem a w tygodniu sie glodze:/ wiem ze to jest bezsensu nie wiem co mam robic zle sie czuje:/ wogole waga waha sie od 64-68kg;/ beznadzieja jak ja w wakacje bede wazyc 60??? przeciez jeszcze 3 miesiace a ja mam tyle kilogframow:/ nie wiem jaka diete mam stosowac:> pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis malo butelki nie zjadlam... bylam z kolezankami w przerwie w Bomi... one sobie kupily buleczki, batoniczki i soczki.. a ja sok pomidorowy :( dzisiaj: 10: 1 bulka z maslem, jajko, herbata zielona 14: sok pomidorowy (o.25) 20: 6 kawalkow chrupkiego pieczywa vasa z pasztetem sojowym... nie wiem jak ci pomoc... bo ja mam tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to brawo :) ja niestety wczoraj zjadlam marsa... i jakos tak poszlo.. dzis juz wpalaszowalam paczke laysow i bounty :/ i wypilam litr kefiru... ehhh... no nic.. jutro tez jest dzien :) trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:* ja od dzis zaczynam dietke znow taka ostrzejsza bo chce zejsc do 60 a jak narazie to mi sie nie udaje:(( a jak u was??? mam nadzieje ze temat nie podupadnie:):) buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona z dity SB :) juz dawno nie jadłam słodyczy i nie mam na nie ochoty ... w przyszły wtorek miną 2 tygodnie ..w tym dniu zwaze sie ... jezdziłam 45 min na rowerku. .. próbowałam 6W ale :O jakos dziwnie bolał mnie brzuch nie mogłam ćwiczyć :/ ... sprezentuj sobie wage na zajączka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jestem zadowolona rzytylam do 70kg teraz to dopiero jestem zalamana jestem beznadziejna:((((((((((((((((((((((((((((((((( i najgorsze ze ciagle jem:( od poniedzialku musze sie zebrac!!! pomozcie mi! musze zrzucic 10kg do wakacji:/ teraz jest juz 10kg:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inusia, bez paniki, dasz rade :) musisz przestan tak o tym myslec... na poczatek, postaraj sie planowac posilki, to naprawde pomaga.. i np zmniejsz porcje jakie jesz, mozesz nawet jesc tyle samo, ale przez caly dzien, a nie raz dziennie, wtedy metabolizm bedzie na najwyzszych obrotach non stop i bedzie dobrze :) poza tym staraj sie jesc duzo bialek no i pij wode, albo zielona cherbate :) zagladaj tu czesto , pisz co zjadls i co planujesz zjesc a my ci pomozemy. nie doluj sie :* dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, np jesli by ci podpasowala to mozesz przejsc na SB ,to jedna z najzdrowszych diet :) ja sie nad nia zastanawialam, ale za bardzo lubie np makaron :P zeby go sobie odmawiac.. w ogole za bardzo lubie sporo rzeczy ;) pozs tym nie jesm miesa... ja osobiscie staram sie poprostu mniej jesc i np zamiast jesc slodycze jesc owoce, nie jesc po 18- 19, pic duzo wody i zielonej cherbaty.. nie wirm jak to wyglada wagowo, ale widzie np po brzuszku :) ze jest mniejszy ... aha, no i staram sie ograniczyc pieczywo, przezucilam sie na vase, ale oczywiscie zadazaja mi sie grzeszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy
Ale wy wszystkie macie przerąbane tłuściochy naprawdę straszne problemy, że aż strach się bać tych torcików banankowych:)))) mata problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×