Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anioaleczek1234556789

Najlepsze miejsce na podroz poslubna?

Polecane posty

Gość anioaleczek1234556789

jakie miejsc na swiecie wybrac na podroz poslubna?mam na mylsi podroz dla dwojga za max. 4tysiace zlotych wiec co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam marzy sie
DOMINIKANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam marzy sie
wlasnie coraz tansza na szczescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioaleczek1234556789
a czy macie juz jakies wyprobowane hotele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś taki
kurwa jak już to do Kolbud koło Gdańska - to miasto byce - cztery domy dwie ulice ... po chuju mówię wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
MY JEDZIEMY DO ĘGIPTU JUŻ STARAM SIE ZAŁATWIĆ URLOP BO JAK SIĘ ZDECYDUJEMY DO KOŃCA STYCZNIA NA OFERTĘ FIRST MINUTE TO BEDZIE TROCHE TANIEJ JEDZIEMY KOŃCEM MAJA HOTEL KOSZTUJE 2480 ZA OSOBĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale nie wiem czy w 4000zł sie to wmieści :( chyba nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malediwy, Tajlandia, Polinezja Francuska i Bora Bora.. :) Przynajmniej ja w któymś z tych miejsc spędze podróż poślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka romantyczna historia
a co sądzicie o Grecji, bo ja bym wolała Europę jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja też fajna jeśli ktoś nie był:) Mi sie marzy jednak nieco wiecej egzotyki:) Europe zwiedzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiFAFA
nie wiem czy sie orientujecie ale jak ktos planuje slub w lato to w iejscach takich jak BORA BORA, Maledivy, Polinezja itp panuje wtedy pora opadow i tajfunow. Wiec radzilabym sprawdzic jaka tam panuje w czasie kiedy chcecie jechac. Juz o wiele lepszym pomyslem jest wlasnie wpsomniana Dominikana, Teneryfa lub Maksyk. A na egzotyczne wyspy, Azje lub Afryke pozostaje zima (od listopada do marca mniej wiecej) w przeciwnym razie mozna sie zdziwic i podoz poslubna psedzic pod parasolem polamamym przez wichure . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
dominikana to chyba troche droga? a tak poza tym to tam tylko pod palmami można leżeć mu wybraliśmy egipt aby troche poleżeć na plaży i tez cos pozwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jadę w podróż
poślubną w Himalaje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie nie polecam egiptu jako miejsca podróży poslubnej.. Mnóstwo napalonych, nie dajacych spokoju \"tubylców\" :D Podobnie jak w Tunezji. Najlepiej jakies spokojne miejsca, (typu Malediwy) gdzie mozna wypoczac, bez wieeeeeelu turystow:0 takie jest moje zdanie, ale wiadomo ze Egipt znacznie jest tanszy od bardziej egzotycznych wycieczek. Pozdrawiam PS. A Co myslicie o podrózy poslubnej do Paryża?:D Miasto zakochanych wkoncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego, jak najlepsze miejsce. Miejscówkę dopasowuje się pod siebie. Dobry przykład to choćby - https://logostour.pl/kraje/wietnam Ten kierunek zrobił się modny. Moim zdaniem najciekawiej zrobić Wietnam z Laosem i Kambodżą. Ale tam macie również inne połączenia. Taka wycieczka to już zupełnie inny klimat, zupełnie inne możliwości. Każda zobaczone miejsce będzie odbiegać od tego, co jest do zobaczenia w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No toś wyjechał z tym Wietnamem. Może Grenlandia? A poważnie, po ślubie trzeba odpocząć i im mniej atrakcji jest w miejscu, gdzie jedziecie, tym lepiej dla waszego związku i miesiąca miodowego. Na zwiedzanie Wietnamów przyjdzie czas, jak kredyty zdążycie pospłacać. I to jeszcze najgorsze biuro turystyczne poleca menda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto wejść na stronę biura turystycznego i zobaczyć co maja w ofercie. Ja tak zrobiłam i znalazłam super ofertę na wycieczkę zaraz po ślubie na stronie tego biura www.redotravel.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanary są przyjemny miejscem na poślubną podróż malownicze krajobrazy piękne plaże. ceny za wycieczkę są przystępne my z tui enterem leciliśmy to coś za 2 osoby zapłciliśmy trochę ponad 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×