Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pospolity nickt

gdzie moge oddac stare ciuchy nie chce wrzucic do pojemnikow na ulicy

Polecane posty

mam duzo starych ale dobrych bo nie zniszczonych ciuchow - samych kurtek znalazlam 8 pomyslalam ze jak dorzuce do tego spodnie i bluzki - to moglabym oddac tam gdzie by sie przydaly...ale nie wiem gdzie z tym isc a do tych pojemnikow ktore ustawilo na ulicy PCK - nie chce wrzucic bo byly jakies tam pogloski ze to przekret bo to idzie do sklepow z uzywana odzieza i oni jeszcze na tym zarabiaja... A MI CHODZI O TO ABY KTOS MIAL UZYTEK Z TYCH CIUCHOW (domy dziecka chyba tez odpadaja bo mam lat 30 i nie mam tu zadnych dzidziusiowych ciuchow) jesli macie jakies sugestie pomysly cokolwiek to prosze bo tak czy siak postanowilam ze dzis to wszystko zapakuje a w poniedzialek zaniose, tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysly sa
możę do jakiegos chroniska dla bezdomnych, domu opieki, pamiętam ze moja babcia kiiedyś zaniosla takie rzeczy do księdza ale on sie tym zajmował i rozdawał biednym parafianom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tez mysle
ze Kosciol to dobry pomysl bo parafie zajmuje sie biednymi w swojej okolicy wiec oddaj je ksiedzu on napewno przyjmie i ktos ptrzebujacy skorzytsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Tak, to dobry pomysł- idź do swojej parafii, ksiądz się tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×