Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiekawskaTesciowa

Jakie nieodpowiedzialne idiotki, szkoda słów !!!!

Polecane posty

Gość CiekawskaTesciowa

Dlaczego kobiety w ciąży są takie głupie :O Jak mozna w ciązy palić papierosy :O Truc biedne, bezbronne dziecko. Jak widze babe w ciązy z papierosem w reku to mam ochote ją uderzyc :O Albo znam przypadek kiedy taka idiotka wiedząc ze jest w ciaży ćpała :O Dziecko sie urodziło, tylko że żyło 2 dni... Jak można świadomie zabijać własne dziecko ?? Dlaczego nikt na to nie reaguje? Czy kobiety w ciązy nie wiedza ze papiernosy, narkotyki i alkohol są szkodliwe???? Truć i zabijać własne dzieci potrafią, ale 5 minut stać w kolejce to nie ?? to trzeba takiej ustapic? a jak wyjdzie z poczty to odpala fajke :O żałosne!! Sama jestem w ciązy i na weselu swojej siosrty nie wypiłam ani lampki szampana, rzuciłam palenie, solarium też potrafie sobie odmówić :O Ale niektore sa naprawde głupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
to prawda,głupie i nieodpowiedzialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
Później o ubranka dla dziecka proszą na forum bo je nie stać, ale papierosy maja z czego kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritka _5_
I bardzo dobrze!! Twój dzidzius będzie przynajmniej zdrowy :) gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teściowej
ja bym tego nie ujmowała razem!!! nie koniecznie ta co prosi o ubranka pali papierosy???? zdarza sie prosic o pomoc bo nie przelewa się i tyle! a co do palenia w ciąży to się zgadzam że to barzdo ryzykowne i b. nieodpowiedzialne swoja drogą podobno znika smak na picie kawy - to moze i na palenie papier. ma się wstręt- ale jak widać nie zawsze a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgretgerg
szkoda ze twoja matka nie palila nie pila i nie cpala..i nie zdechlas po 2 dniach...spierdalaj ze swoimi przyjebanymi topikami...heh kolejna zagorzala mamuska...hahahahhahhaha pierdolone tluste kury domowe!!rozjebane dziwki hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
dsfgretgerg, widze ze jestes jedna z tych które jak mają chwile postac w kolejce to mdleją :O Ale na picie i palenie zawsze znajdą siły:O a wiec współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa masz racje
ale nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściowa na głupotę
tych dziewuch nie ma rady. Pozdrawiam teściową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tokajkaa
No. A mnie na przyklad draznia kobiety,ktore spelniajac sie w macierzynstwie usiluja wszystkim naokolo wmawiac ze te ktore dzieci nie maja to polludzie,ze powinny jak najszybciej zajsc w ciaze bo wtedy zrozumieja ze to najwiekszy dar niebios,potrafia przez 4 godziny gadac o ostatniej kupce,nie rozumieja ze ktos chce sie spelnic zawodowo i NIE CHCE siedziec z dzieckiem w domu piorac prasujac i gotujac - i co? Ludzie sa rozni - wiec rozne sa ich zachowania.Pytania o to dlaczego ktos jest glupi, dlaczego ktos woli siedziec w domu albo dlaczego ktos woli nei miec dzieci sprowadzaja sie do jednego - kazdy czlowiek jest inny i nie mozesz nikogo zmusic do niczego,nawet jesli dziala wbrew sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PunktG
Też nie moge patrzeć na kobiety w ciązy z papierosem w ustach... Niestety my niczego nie zmienimy. To te kobiety powinny pomyśleć o swoim dziecku zanim odpalą papierosa czy wezmą narkotyki, nawet jeśli jest to niechciane dziecko to nie można go krzywdzić. Niestety niektóre kobiety mają serca z lodu :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
Wiem ze nikogo nie zmienie bo najczesciej do takich ludzi nic nie dociera i wszystko wiedz lepie :O Ciesze sie ze ja mam troche oleju w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlugi to jeszcze nic takiego strasznego ja mam kolezanke co urodzila corke a corka byla na mafetaminie robiona i sama to mowi nienormalna jak byla w ciazy dalej brala:( malo odpowiedzialna znam duzo przypadkow gdzie matki tak sie zachowuja palenie szlugow to w pporuwnaniu z tym to pikus:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
Tez znam pare ktora sobie dziecko na amfetaminie robiła, teraz płaczą że jakaś martwica jest czy coś :O Ja jakbym zobaczyła dziewczyne w ciązy naćpaną to w łeb bym jej chlasnęła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam kobiety, która paliła w ciąży. Widziałam za to mnóstwo matek, które pchały wózek i zaciągały się dymem- komiczny widok, zwłaszcza jak cały ten dym leciał na dziecko. Sama nie wiem co jest gorsze: kobieta paląca w ciąży, kobieta paląca przy swoim dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOOOOOOOOOOOOOO
Ja raz spotkałam panne z wielkim już brzuszkiem była tak pijana ze nie mogła iśc za bardzo, jakiś facet też nawalony ją prowadził, Ja ja bym jej wp....ła to mówie wam, nerwy dostałam niesamowitej. Szkoda słów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTeściowa
Mój mąz niestety pali co bardzo mnie denerwuje. Ale po urodzeniu dziecka mu sie to skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOOOOOOOOOOOOOO
Moja koleżanka z która studiuję jest w ciąży i pali, nic do niej nie dociera niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ja paliłam przed ciążą, w ciąży przestałam, a jakieś 1,5 roku po urodzeniu wróciłam do fajek. Tym niemniej nigdy nie palę przy dziecku. Zawsze na balkonie. A co powiecie o mamusiach i tatusiach, którzy kurzą w pokoju przy maluchu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTeściowa
Szkoda słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie cierpicie tak nad losem dzieci,ktore sie juz urodzily a sa katowane przez rodzicow,molestowane czy zyja w patologicznych domach dziecka....ich ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pytań
sama jestem całkowicie przeciwna piciu i paleniu w ciąży ale jak słyszę wypowiedzi Autorki tego topiku to już współczuje dziecku że będzie miało takom chamską matkę Ile jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
nie masz czego wspolczuc dziecku o ktore rodzice dbaja od pierwszych dni po poczeciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
Ja za to wspolczuje twojemu ze ma TAKOM niewykształcona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
dla mnie najgorszy widok to kobieta w ciąży z papierochem w ....szpitalu ,leża dziewczyny na podtrzymaniu ciąży,wydaje się na nie kupę szmalu a one nie szanują niczego ani tego,że ktoś dba i chce uratować ich dziecko ani właśnie samego dziecka,takich kobiet to nawet nie powinni przyjmowac na patologii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie nawet nie zdawalam
sprawy ze kobiety w ciąży biora narkotyki, smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
wiem ze jakas baba w ciazy siedzi przed komputerem wiedzac ze naraza przez to swoje dziecko to mam ochote ja uderzyc-----do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Ale wpływ komputera na ciążę nie jest udowodniony, papierosów - tak. Porównanie tak głupie jak autorka wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
uj was to obchodzi czy ktos pali czy nie itp podczas ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sobie będzie
a jak ---> ta paląca kobieta nic mnie nie obchodzi, ale jej dziecko mnie interesuje. Nie jest powiedziane, że jak ktoś zdecyduje się na macierzyństwo, to od razu staje się właścicielem swojego dziecka. Idąc ulicą nie chuchasz ludziom w twarz, to tego samego nie rób swojemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×